Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@OdchylkiBicia: W jakim sensie karteczkę ze wzorami? Przecież ze zdjęcia odtworzysz.
@OdchylkiBicia: Zawsze pozostaje wyobraźnia ¯\_(ツ)_/¯
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wiesz no zawsze lepiej kupić mielone z szynki niż ten garmażeryjny mix :D
@koniarz:
@koniarz:
- 1
Kupiłam z ciekawości w #lidl modrą kapustę. Pytanie za 100 punktów. Spożywa się ją prosto ze słoiczka, czy podaje się na ciepło? Nie chciałabym zapewnić rodzinie galopki po obiadku :P
#gotujzwykopem #jedzenie
#gotujzwykopem #jedzenie
źródło: comment_1609850128jgSOIM4hH6uGjyILi6s1sC.jpg
PobierzMircy, jestem zniesmaczony. Do tej pory zwykle robiłem zakupy w biedronce. Tym razem postanowiłem pójść do #lidl Kupiłem dorsza atlantyckiego po 56.90zl/kg. Na opakowaniu było napisane, że jest 306g ryby netto. Jako że trochę liczę kalorie zważyłem rybę i wyszło, że waży 260g ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niby to tylko 3zł, ale z drugiej strony pozostał mi straszny niesmak. Chyba jednak lidl nie zyska nowego klienta.
Niby to tylko 3zł, ale z drugiej strony pozostał mi straszny niesmak. Chyba jednak lidl nie zyska nowego klienta.
- 1
@izkYT: a to akurat świeża ryba, nie była mrozona
- 1
@zuch_chlopak: wymień baterie w wadze
- 0
@ElLama: dzięki za cynk, spróbuję. Nigdy nie brałem z żabki nic poza kanapkami i energolami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Mam nadzieję że będzie dobre bo za 13 zeta to mam obiad u chińczyka kawałek dalej xD
P.S. Mam nadzieję że będzie dobre bo za 13 zeta to mam obiad u chińczyka kawałek dalej xD
- 1
@Zales360: no ma taki mocny, specyficzny smak, ale kurczak jest w tak niesamowitej marynacie, że ociechuj
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Jergen: Niektórzy mają jeszcze stare zapasy, niektórzy nie. ;)
#lidl
jaka cena coli lub pepsi zero w lidlu? 5 zł dalej czy już zwiększyli do 6.50? ktoś sprawdzał?
jaka cena coli lub pepsi zero w lidlu? 5 zł dalej czy już zwiększyli do 6.50? ktoś sprawdzał?
@Iliilllillilillili: normalna cena
- 0
@kupczyk: zgadza sie, dzieki
@mrlukasz: ja go podnoszę ściskając, kładę na ten podajnik i wsuwam w reklamówkę
- 1
@framugabezdrzwi: Właśnie czasem się rozpada, myślałem ze może jakoś to bardziej zautomatyzowane jest
Czy znacie kogoś kto wygrał w tej loterii? I tak wrzucam paragony do arkusza budżetu domowego, więc poświęcam te kilka minut więcej żeby wziąć udział w ankiecie i loterii. W sumie nie wiem od kiedy to robię, ale chyba ponad rok.
#lidl
#lidl
źródło: comment_1609699205JxoZheqNciK312TAMDxvJo.jpg
Pobierz@szuchal: Może z pół roku wypełniałem robiąc zakupy kilka razy w tygodniu.
Znudziło mi się udzielać ciągle tych samych odpowiedzi.
Znudziło mi się udzielać ciągle tych samych odpowiedzi.
- 8
@programista4k: syf i ubogi asortyment w porównaniu do Lidl / Biedra
@programista4k: mają normalne wędliny i mięso na wydzielonym stoisku, moim zdaniem przewaga nad lidlem i biedrą
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@XxxSss: tutaj znajdują się ciekawsze zniżki oraz są wykresy z historią cen. Gazetki w całości nie są ciekawe, a procenty obniżek w nich podawane mają małą wartość informacyjną.
- 1
@tekon: obecnie są auchan, biedronka, lidl. Wcześniej były jeszcze inne. Ogólnie istotą jest zebranie historii cen, przynajmniej części produktów, wszędzie pojawiają się te same ceny, więc na ich podstawie łatwo oceniać również promocje z innych sklepów.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SKYFander poprzecinaj nożykiem te metalowe spoiwa między korkiem a tym pierścionkiem :-P
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 1
- 1
@maszy666:
Węglowodany 7.2g w tym cukry 5.3g
Wspaniałe keto. Łaskę robią, że nie sypnęli cukru jak do wszystkiego i wielki produkt premium.
Podatek cukrowy pewnie.
In before pomidory zawierają cukier (to owoce) to i przecier zawiera. Mniej, znacznie mniej.
Węglowodany 7.2g w tym cukry 5.3g
Wspaniałe keto. Łaskę robią, że nie sypnęli cukru jak do wszystkiego i wielki produkt premium.
Podatek cukrowy pewnie.
In before pomidory zawierają cukier (to owoce) to i przecier zawiera. Mniej, znacznie mniej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Jak tam cena Coli Zero/Pepsi Max za 2L w #lidl było po 4.99 zł bo jestem stałym kupcem, a teraz? 5.99?
- 133
No i mamy to, np. Coca-Cola 1,75l w #biedronka z 4,35zł na 6,29zł. Podobnie Pepsi. Redbull 5,50. Biedronkowa cola original 3,99 przy zmniejszeniu objętości do 1,5l. Helena 4zł. Monsterki tylko 0.50gr w górę.
#lidl #zakupy #podatki #podatekcukrowy
#lidl #zakupy #podatki #podatekcukrowy
- 46
@elgrecqo: Spirytus mały z 19.99zł na 27,99
- 241
- 8
- 1

































źródło: comment_1609876069urHbPCmnCoZm3ii9ePhEIt.jpg
Pobierzźródło: comment_1609878555KEkuGY7DdqvSHhGjDNoyfD.jpg
Pobierz