Mircy, jestem zniesmaczony. Do tej pory zwykle robiłem zakupy w biedronce. Tym razem postanowiłem pójść do #lidl Kupiłem dorsza atlantyckiego po 56.90zl/kg. Na opakowaniu było napisane, że jest 306g ryby netto. Jako że trochę liczę kalorie zważyłem rybę i wyszło, że waży 260g ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niby to tylko 3zł, ale z drugiej strony pozostał mi straszny niesmak. Chyba jednak lidl nie zyska nowego klienta.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale się rozczarowałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pad thai od mr taii z żabki to totalny sztos, tyle że kosztuje 15 zlociszy. Dziś kupiłem sobie w Lidlu w innym opakowaniu, 80 gram mniej i kosztował koło 7 zlotych. Kurde ale syf, totalnie niezjadliwy przy tej prawilnej wersji. XD

#lidl #jedzenie #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElLama: dzięki za cynk, spróbuję. Nigdy nie brałem z żabki nic poza kanapkami i energolami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Mam nadzieję że będzie dobre bo za 13 zeta to mam obiad u chińczyka kawałek dalej xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XxxSss: tutaj znajdują się ciekawsze zniżki oraz są wykresy z historią cen. Gazetki w całości nie są ciekawe, a procenty obniżek w nich podawane mają małą wartość informacyjną.
  • Odpowiedz
@tekon: obecnie są auchan, biedronka, lidl. Wcześniej były jeszcze inne. Ogólnie istotą jest zebranie historii cen, przynajmniej części produktów, wszędzie pojawiają się te same ceny, więc na ich podstawie łatwo oceniać również promocje z innych sklepów.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maszy666:
Węglowodany 7.2g w tym cukry 5.3g
Wspaniałe keto. Łaskę robią, że nie sypnęli cukru jak do wszystkiego i wielki produkt premium.
Podatek cukrowy pewnie.
In before pomidory zawierają cukier (to owoce) to i przecier zawiera. Mniej, znacznie mniej.
  • Odpowiedz
Jak tam cena Coli Zero/Pepsi Max za 2L w #lidl było po 4.99 zł bo jestem stałym kupcem, a teraz? 5.99?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach