Wszystko
Najnowsze
Archiwum

djtartini1
- 1
Zbliża się jak co roku świąteczne oblężenie poszukiwaczy okazji ze wschodu. Przypomnijmy więc hit #muzykarosyjska #lidl #biedronka #muzyka

Przypominam o najlepszej akcji marketingowej lidla 2019 ( ͡º ͜ʖ͡º) trzymajcie się w te święta #lidl #jodla #jebla #marketing #humorobrazkowy
źródło: comment_1608397376CCNzgJ5EfREqJQy1AMDSgi.jpg
Pobierz
FulTun
- 0
@ZnienawidziszMnie: Eee tam. Online przeleciałem się dronem po plantacji choinek i wybrałem tą jedyną, przyszło dwóch, wykopali z korzeniem, wpakowali do donicy, udeptali, podlali założyli siatkę, zapakowali, wysłali i mam ładniejsza i zdrowiutką w domu
Halo #gotujzwykopem #gzw #gotowanie sprawa jest
Mam wizję zrobienia #krewetki na wigilię, ale nie wiem które wybrać.
W #lidl mam do wyboru kilka opcji
- krewetki białe tygrysie
- krewetki argentyńskie czerwone
- białe vannamei, blanszowane
Mam wizję zrobienia #krewetki na wigilię, ale nie wiem które wybrać.
W #lidl mam do wyboru kilka opcji
- krewetki białe tygrysie
- krewetki argentyńskie czerwone
- białe vannamei, blanszowane
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Koktajlowych nie trzeba czyścić z jelit czy też trzeba?
@Marcinowy: Ja miałem takie "szczęście" że musiałem oczyszczać każde. Raz kupiłem nawet "oczyszczone" to i tak musiałem się tego pozbyć xD
Akurat oczyszczanie nie jest takie złe. Nie martw się. W tym jelicie nie ma gówna i bakterii, głównie piasek z morza xD
Bierzesz nożyk, przecinasz, wyciągasz jelitko, płuczesz krewetkę, gotowe. Powtórz

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z kasami samoobsługowymi w lidlu? Ostatnio w odstępie 3 dni robiłem zakupu w lidlu w godzinach mocno wieczornych (koło 21). W pierwszy dzień zamknięte były 4 z 6 kas samoobsługowych. Natomiast w ostatnie dwa dni wszystkie kasy były zamknięte. Pani na kasie niestety nie odpowiedziała mi na to pytanie. #zalesie #lidl #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie
źródło: comment_1608375096t1mOdZxEpMtkVZxruYDI6a.jpg
Pobierz@Pan_Z: chyba przepis mówi o ilości ludzi w zależności od ilości kas. nie mówi o ilości kas działających
- 0
@krytyk__wartosciujacy:
Przepis mówi o powierzchni sklepu, a przynajmniej kiedyś mówił - oni te przepisy piszą na kolanie, że nie idzie się połapać co teraz.
Przepis mówi o powierzchni sklepu, a przynajmniej kiedyś mówił - oni te przepisy piszą na kolanie, że nie idzie się połapać co teraz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 1
@dzikdzikdzik: Nie wiem, pierwszy raz widziałem takie. Pewno jak byś ugryzł normalnie to śmierć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@Czomolungman taa
- 1
- 1
@maszy666: nie robię, bo jestem studenciak i wbijam do domu jak już zakupy są zrobione, tylko gotować z mamą z tego wszystkiego będę (✌ ゚ ∀ ゚)
A zakupy polecam w przedziałach godzinowych 6-7 rano albo 21-23, jak stare baby jeszcze/już śpią. Na pewno nie w przedziale 12-14, wtedy markety są zapchane po korek nie-seniorami i żodyn ochroniarz nie liczy, ile nas tam wchodzi, żodyn XD
A zakupy polecam w przedziałach godzinowych 6-7 rano albo 21-23, jak stare baby jeszcze/już śpią. Na pewno nie w przedziale 12-14, wtedy markety są zapchane po korek nie-seniorami i żodyn ochroniarz nie liczy, ile nas tam wchodzi, żodyn XD
@maszy666 dzis juz byl tlok w lidlu i biedrze
konto usunięte via Android
- 0
Kupował ktoś ostatnio te słuchawki bluetooth z Lidla? Chciałbym je nabyć do codziennego użytku, nie mam jakiś specjalnych wymagań, ale nie wiem czy są warte swojej ceny czyli 120 zł. Na internecie też ciężko znaleźć jakieś opinie, dlatego byłbym wdzięczny za sugestie, być może ktoś ma lub miał styczność z tego typu sprzętem, z góry dzięki :)
#elektronika #lidl #sluchawki #zakupy
#elektronika #lidl #sluchawki #zakupy
źródło: comment_1608194178KZPcdwDDX9KFckPwZUzBy7.jpg
Pobierz- 11
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@wacek_1984: przelecę się samolotem specjalnie. Jadę już na Balice.
@Reiter: Ja tydzień temu kupiłem w Auchan w Krokusie. Był komes i fortuna
Wiecie ile polski Lidl miał zysku w ostatnim zakończonym roku obrotowym?
Ano 1,1 miliarda złotych.
A wiecie ile od tego odprowadził zysku?
Ano 0 złotych.
Miłych zakupów! (。
Ano 1,1 miliarda złotych.
A wiecie ile od tego odprowadził zysku?
Ano 0 złotych.
Miłych zakupów! (。
źródło: comment_1608056128l6I6YbbBfD0MXMlblJigiz.jpg
Pobierz- 13
@michal0110: Spółki komandytowe (a taką jest polski Lidl) nie płacą w Polsce podatku dochodowego. Płaci jej "właściciel" (w uproszczeniu). A tutaj struktura właścicielska jest taka, że ten właściciel de facto jest w Niemczech.
@Zepelin9: Generalnie to już droższa, niż w Niemczech.
Jeszcze moment, to dojdziesz do pytania, dlaczego żywność w Polsce jest względnie tania.
@Zepelin9: Generalnie to już droższa, niż w Niemczech.
- 11
@queuele: Ale bez takich korwinizmów proszę. Dochodowy to nie VAT, tego nie da się tak wprost przerzucić na konsumenta. "Biedronka" płaci i żyje. A po co są podatki? Na drogi, opiekę zdrowotną chociażby...
603
Godziny dla seniorów - analiza prawna.

Krótka i treściwa analiza prawna dotycząca absurdu w postaci godzin dla seniorów - na przykładzie Lidla. Niestety (jak zwykle) liczne media i rząd propagują bzdury, które nie mają nic wspólnego z prawem - dlatego zachęcam do lektury.
z- 168
- #
- #
- #
- #
- 4
@Szokatnica 270 zł za niegrywalny produkt xD
- 0
@Vanderwill: jest dostępny online
- 0
@Serghio: Dzięki wielkie, kupiony, widziałem, że mają być 18.01.2020
Mirasy wybiła magiczną data 15.12, dziś o 10:00 ma być drop w:
#mediamarkt
#mediaexpert
#neonet
#eurortvagd
#empik
#mediamarkt
#mediaexpert
#neonet
#eurortvagd
#empik
- 3
@Tryggvason: lidl też pełny ludzi, potwierdzam
źródło: comment_1608025784HJsagFAvMwWeAzAqomgssG.jpg
Pobierz- 0
@president: ze wszystkich które jadłem to te z Laysa. Z tego co widziałem to są dostępne w Kauflandzie i Tesco. Chociaż mam takie wrażenie ze kiedyś te chipsy były lepsze niż obecnie. Odkąd zmieniły kształt smakują jakby trochę inaczej.
- 0
@Oshiko: No właśnie kiedyś tylko raz je jadłem i w ogole do mnie nie przemówiły, ale dzisiaj się obudziłem i pierwsze o czym pomyslalem to - te chipsy xD
Dzięki pan Lidl. Teraz ja, polak robak mogę poczuć egzotyczny smak ostrych papryczek.
#heheszki #humorobrazkowy #lidl #czestochowa
#heheszki #humorobrazkowy #lidl #czestochowa
źródło: comment_1607951369E2qMD4Cn8T0VUEBbO0gFf5.jpg
Pobierz- 1
@LesnyBoruta: Tak zwane ostre cięcie. Mają rozmach.






















