@ZnienawidziszMnie: Eee tam. Online przeleciałem się dronem po plantacji choinek i wybrałem tą jedyną, przyszło dwóch, wykopali z korzeniem, wpakowali do donicy, udeptali, podlali założyli siatkę, zapakowali, wysłali i mam ładniejsza i zdrowiutką w domu
  • Odpowiedz
Koktajlowych nie trzeba czyścić z jelit czy też trzeba?


@Marcinowy: Ja miałem takie "szczęście" że musiałem oczyszczać każde. Raz kupiłem nawet "oczyszczone" to i tak musiałem się tego pozbyć xD
Akurat oczyszczanie nie jest takie złe. Nie martw się. W tym jelicie nie ma gówna i bakterii, głównie piasek z morza xD

Bierzesz nożyk, przecinasz, wyciągasz jelitko, płuczesz krewetkę, gotowe. Powtórz
niochland - > Koktajlowych nie trzeba czyścić z jelit czy też trzeba?

@Marcinowy: ...
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z kasami samoobsługowymi w lidlu? Ostatnio w odstępie 3 dni robiłem zakupu w lidlu w godzinach mocno wieczornych (koło 21). W pierwszy dzień zamknięte były 4 z 6 kas samoobsługowych. Natomiast w ostatnie dwa dni wszystkie kasy były zamknięte. Pani na kasie niestety nie odpowiedziała mi na to pytanie. #zalesie #lidl #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie
Pan_Z - Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z kasami samoobsługowymi w lidlu? Ostatn...

źródło: comment_1608375096t1mOdZxEpMtkVZxruYDI6a.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lidl #biedronka #zakupy porobiliscie już zakupy na święta? Właśnie mam niedzielę i wtorek wolne przed świętami i tak się zastanawiam kiedy iść coś kupić by nie stać w kolejkach
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maszy666: nie robię, bo jestem studenciak i wbijam do domu jak już zakupy są zrobione, tylko gotować z mamą z tego wszystkiego będę ( )
A zakupy polecam w przedziałach godzinowych 6-7 rano albo 21-23, jak stare baby jeszcze/już śpią. Na pewno nie w przedziale 12-14, wtedy markety są zapchane po korek nie-seniorami i żodyn ochroniarz nie liczy, ile nas tam wchodzi, żodyn XD
  • Odpowiedz
Kupował ktoś ostatnio te słuchawki bluetooth z Lidla? Chciałbym je nabyć do codziennego użytku, nie mam jakiś specjalnych wymagań, ale nie wiem czy są warte swojej ceny czyli 120 zł. Na internecie też ciężko znaleźć jakieś opinie, dlatego byłbym wdzięczny za sugestie, być może ktoś ma lub miał styczność z tego typu sprzętem, z góry dzięki :)

#elektronika #lidl #sluchawki #zakupy
r.....n - Kupował ktoś ostatnio te słuchawki bluetooth z Lidla? Chciałbym je nabyć do...

źródło: comment_1608194178KZPcdwDDX9KFckPwZUzBy7.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Chcę kupić thermomixa z Lidla ale na polskiej stronie ma.Czy jak kupię na niemieckiej stronie to będzie menu po polsku? I czy będę mógł na gwarancję oddać w Polsce
#lidl #thermomix
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michal0110: Spółki komandytowe (a taką jest polski Lidl) nie płacą w Polsce podatku dochodowego. Płaci jej "właściciel" (w uproszczeniu). A tutaj struktura właścicielska jest taka, że ten właściciel de facto jest w Niemczech.

Jeszcze moment, to dojdziesz do pytania, dlaczego żywność w Polsce jest względnie tania.


@Zepelin9: Generalnie to już droższa, niż w Niemczech.
  • Odpowiedz
@queuele: Ale bez takich korwinizmów proszę. Dochodowy to nie VAT, tego nie da się tak wprost przerzucić na konsumenta. "Biedronka" płaci i żyje. A po co są podatki? Na drogi, opiekę zdrowotną chociażby...
  • Odpowiedz
@president: ze wszystkich które jadłem to te z Laysa. Z tego co widziałem to są dostępne w Kauflandzie i Tesco. Chociaż mam takie wrażenie ze kiedyś te chipsy były lepsze niż obecnie. Odkąd zmieniły kształt smakują jakby trochę inaczej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Oshiko: No właśnie kiedyś tylko raz je jadłem i w ogole do mnie nie przemówiły, ale dzisiaj się obudziłem i pierwsze o czym pomyslalem to - te chipsy xD
  • Odpowiedz