Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@kreatynamonohydrant dieta czokoszokowa
- 21
@kreatynamonohydrant: no myślę że 90% osób które są na diecie korzysta tylko z produktów tych marketów
- 4
#listazakupow 2021
#lidl
11-13.01:
→ #masloorzechowe Mcennedy XXL 650g / 10
→ #kawaziarnista Classico Bellarom XXL torebka 1,2kg / 23
#lidl
11-13.01:
→ #masloorzechowe Mcennedy XXL 650g / 10
→ #kawaziarnista Classico Bellarom XXL torebka 1,2kg / 23
źródło: comment_16102305654ARddIZggKcCoRaD1pqeyD.jpg
Pobierz- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak ja lubię promocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie przejdę obojętnie obok regału z przecenionym towarem i za to lubię zakupy w #lidl bo maja akcje kupuje nie marnuje (。◕‿‿◕。)
Nie przejdę obojętnie obok regału z przecenionym towarem i za to lubię zakupy w #lidl bo maja akcje kupuje nie marnuje (。◕‿‿◕。)
źródło: comment_1610224413FqfJhbjhoSKtulLmutmFey.jpg
Pobierz@Klaudiczek: hahahah bez sensu !!!
Za kilka dni leżałoby na śmietniku, a tam już nie ma kas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za kilka dni leżałoby na śmietniku, a tam już nie ma kas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Klaudiczek to zobacz sobie jeszcze apki Too Good to Go oraz Foodsi ;)
#rozowepaski i #niebieskiepaski
Niebieski 27 lvl here, od paru lat #tradzik na twarzy zmalał do akceptowalnego poziomu (może raz na tydzień czy dwa coś pojedynczego się pojawi), ale na przedramieniu i plecach ciągle mam z tym problem. Co gorsza w tych miejscach ślady pozostają dużo dłużej niż na twarzy. Plecy wyglądają mi jak pobojowisko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wydaje mi się, że różnica w porównaniu do
Niebieski 27 lvl here, od paru lat #tradzik na twarzy zmalał do akceptowalnego poziomu (może raz na tydzień czy dwa coś pojedynczego się pojawi), ale na przedramieniu i plecach ciągle mam z tym problem. Co gorsza w tych miejscach ślady pozostają dużo dłużej niż na twarzy. Plecy wyglądają mi jak pobojowisko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wydaje mi się, że różnica w porównaniu do
- 1
@RicoElectrico: idź do dermatologa.
@RicoElectrico: żel do mycia niewiele zmieni. Ja mam trądzik hormonalny- plecy, szyja, broda i pomaga mi chodzenie co jakiś czas do kosmetyczki na oczyszczanie, kwasy, nawilżanie. No i oczywiście najlepiej zacząć od dermatologa, dostaniesz coś antybakteryjnego do smarowania pleców.
@mieczkowska: pewnie lepszej jakości niż te tańsze z CCC
- 2
@spejseks: Od butów z ccc wszystkie są najlepsze
Hej, korzystał ktoś może z rękojmi w sklepach Lidla? Nie ma problemów z żądaniem zwrotu kosztów za produkt? Dwa razy już miałem wymieniany produkt przez serwis producenta tym razem już chciałbym zwrot pieniędzy.
#lidl #rekojmia #reklamacja #sklep
#lidl #rekojmia #reklamacja #sklep
Hej!
Używa ktoś z Was tego grilla z lidla? Zastanawiam się nad jego zakupem jak będzie ponownie dostępny. Ewentualnie jakaś alternatywa nie za miliony monet?
#lidl #gotujzwykopem #kiciochpyta
Używa ktoś z Was tego grilla z lidla? Zastanawiam się nad jego zakupem jak będzie ponownie dostępny. Ewentualnie jakaś alternatywa nie za miliony monet?
#lidl #gotujzwykopem #kiciochpyta
źródło: comment_1610189435hlOeVjhQpBjcAgDF0xyEUI.jpg
Pobierz- 1
@Iskaryota: na to wygląda, zazwyczaj wszystko przypala mi się od spodu a jak za krótko trzymam to w środku surowe. A nie chce mi się stać nad patelnią i co chwilę obracać...
@Black_Raven: Jak wyżej - ciężka żeliwna z grubym dnem i nawet na małym ogniu wszystko równomiernie wypieczone.
@JaTegoNiePowiedzialem: z którego pułku jestes
- 0
@brass: @bydlaku470: XD
@Palladyn400 to raczej wprost odwrotnie, skoro jest po dwóch dniach nadal miękka to zastanów się co musi mieć ciekawego w składzie
@Palladyn400: jak się kruszy to może kredę dodaja zamiast mąki żeby było taniej. Lidl ma fajny chleb "na maślance" coś wspanialego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
W jaki sposób ograniczyć zużycie woreczków foliowych robiąc zakupy? Często będąc w sklepie biorę kilka różnych owoców/warzyw każde w osobną reklamówkę, zbiera się tego masa a wydaje mi się to niepotrzebne, tylko pytanie jak sobie z tym radzić?
Kłaść bezpośrednio do koszyka/wózka?
Pakować zbiorczo do jednej reklamówki?
Przynosić woreczki z domu aby ponownie wykorzystać?
#zakupy #pytanie #ekologia #lidl #biedronka
Kłaść bezpośrednio do koszyka/wózka?
Pakować zbiorczo do jednej reklamówki?
Przynosić woreczki z domu aby ponownie wykorzystać?
#zakupy #pytanie #ekologia #lidl #biedronka
@tempyuser siatki wielorazowe to protip
źródło: comment_1610036625160prpMxKS8vuS1pIbTUkc.jpg
Pobierz@tempyuser koleżanka waży same produkty na wadze i przykleja po kolei naklejki na jedną torbę, na koniec ładuje wszytko razem. Teraz myślę, że niektórzy by to wykorzystali do nadużyć. A w takim lidlu czy biedzie to tylko wielorazowe albo drugie życie torebek, u mnie sprawdzają się do sprzątania kocich kuwet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Taki garnek z #lidl jest spoko?
4l i 80 zł. Szukam czegoś do robienia zup
4l i 80 zł. Szukam czegoś do robienia zup
źródło: comment_1610034863WMNm6eakIORHovLhi1UPWL.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@brass: Dziękuję za zwrócenie uwagi, że w kilkuzdaniowym poście pojawił się jeden błąd wynikający z pośpiechu, no ale ok. Dobrze, że to było clue całej twojej wypowiedzi, bardziej jednak liczyłem na jakąś informację zwrotną dotyczącą treści.
- 84
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jest bardzo pozytywny aspekt #zakazhandlu ( ͡° ͜ʖ ͡°) sklepy spożywcze pozamieniały się w punkty pocztowe i teraz wszędzie można odbierać paczki. Nawet w stokrotce którą mam na osiedlu i we wszystkich żabach. Państwo ma teraz pretekst, żeby ubić dużą ilość punktów poczty polskiej bo jest bezużyteczna xD mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) kolosy zamknięte, a i tak w stokrotce
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Nefju: czy tylko mnie nie bawią te wstawki lidla?


























#biedronka #lidl #kaufland #pytanie
źródło: comment_16103263293HmoSTQTHQbKC4470AOgHy.jpg
Pobierz