Czy jest jakaś #dieta która bazuje na produktach z #lidl #biedronka #dino?

Szukam prostych smacznych dań gdzie nie trzeba takich rzeczy jak nasiona kupilułak i łez nosorożca do potrawy xD

Chodzi mi o proste dania, które będą stanowić dobrą dietę z tych popularnych sklepów.
kreatynamonohydrant - Czy jest jakaś #dieta która bazuje na produktach z #lidl #biedr...

źródło: comment_1610314114k5XYtUNShveM2RzQ648FL4.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rozowepaski i #niebieskiepaski
Niebieski 27 lvl here, od paru lat #tradzik na twarzy zmalał do akceptowalnego poziomu (może raz na tydzień czy dwa coś pojedynczego się pojawi), ale na przedramieniu i plecach ciągle mam z tym problem. Co gorsza w tych miejscach ślady pozostają dużo dłużej niż na twarzy. Plecy wyglądają mi jak pobojowisko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wydaje mi się, że różnica w porównaniu do
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RicoElectrico: żel do mycia niewiele zmieni. Ja mam trądzik hormonalny- plecy, szyja, broda i pomaga mi chodzenie co jakiś czas do kosmetyczki na oczyszczanie, kwasy, nawilżanie. No i oczywiście najlepiej zacząć od dermatologa, dostaniesz coś antybakteryjnego do smarowania pleców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej, korzystał ktoś może z rękojmi w sklepach Lidla? Nie ma problemów z żądaniem zwrotu kosztów za produkt? Dwa razy już miałem wymieniany produkt przez serwis producenta tym razem już chciałbym zwrot pieniędzy.
#lidl #rekojmia #reklamacja #sklep
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Iskaryota: na to wygląda, zazwyczaj wszystko przypala mi się od spodu a jak za krótko trzymam to w środku surowe. A nie chce mi się stać nad patelnią i co chwilę obracać...
  • Odpowiedz
#lidl #pytanie

Wiadomo czemu w lidlu teraz jest tak mało towaru użytkowego, na pułkach ?? czy to spowodowane jest przygotowaniem do wprowadzenia kupowania tylko produktów pierwszej potrzeby ???
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jaki sposób ograniczyć zużycie woreczków foliowych robiąc zakupy? Często będąc w sklepie biorę kilka różnych owoców/warzyw każde w osobną reklamówkę, zbiera się tego masa a wydaje mi się to niepotrzebne, tylko pytanie jak sobie z tym radzić?
Kłaść bezpośrednio do koszyka/wózka?
Pakować zbiorczo do jednej reklamówki?
Przynosić woreczki z domu aby ponownie wykorzystać?
#zakupy #pytanie #ekologia #lidl #biedronka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tempyuser koleżanka waży same produkty na wadze i przykleja po kolei naklejki na jedną torbę, na koniec ładuje wszytko razem. Teraz myślę, że niektórzy by to wykorzystali do nadużyć. A w takim lidlu czy biedzie to tylko wielorazowe albo drugie życie torebek, u mnie sprawdzają się do sprzątania kocich kuwet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brass: Dziękuję za zwrócenie uwagi, że w kilkuzdaniowym poście pojawił się jeden błąd wynikający z pośpiechu, no ale ok. Dobrze, że to było clue całej twojej wypowiedzi, bardziej jednak liczyłem na jakąś informację zwrotną dotyczącą treści.
  • Odpowiedz
Jest bardzo pozytywny aspekt #zakazhandlu ( ͡° ͜ʖ ͡°) sklepy spożywcze pozamieniały się w punkty pocztowe i teraz wszędzie można odbierać paczki. Nawet w stokrotce którą mam na osiedlu i we wszystkich żabach. Państwo ma teraz pretekst, żeby ubić dużą ilość punktów poczty polskiej bo jest bezużyteczna xD mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) kolosy zamknięte, a i tak w stokrotce
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach