Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@szuwarek-mini: 19
- 0
@butterfly dziekuje :-)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Looking20: Proseeco woda gazowana. Proporsje 3:2:1 wyygogluj sobie o ktore skladniki chodzi bo nie pamietam
- 1
@Looking20: możesz ewentualnie zmniejszyć ilość prosecco i dodać soku z pomarańczy, jeżeli ktoś nie do końca przepada za goryczką ta wersja jest zdecydowanie subtelniejsza i słodsza (część moich znajomych zdecydowanie bardziej woli właśnie takie proporcje). 60 ml aperolu, 30 ml prosecco, 30 ml wody gazowanej i 15/20ml soku pomarańczowego.
Do tego oczywiście dochodzi przykładowo campari zamiast aperolu bądź jakikolwiek inny bitter w tym stylu.
Do tego oczywiście dochodzi przykładowo campari zamiast aperolu bądź jakikolwiek inny bitter w tym stylu.
Jest w bierze, przy przyprawach, marka culineo czy coś takiego, w przezroczystym opakowaniu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@koegzi: w makro mają w dobrej cenie bodajże 23zl pół litra, w żabce dwie za 56zl a jedna 30-31
- 0
- 1
@Matpiotr: miki jak zwykle zabłysnął. Jest dzisiaj w szczytowej formie xD
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Salido pamiętamy chociaż w Lidlu w którym byłem nie było żadnych ciekawych kraftowych ani zestawów. (Zestaw wchodzi jako jedna sztuka).
źródło: comment_1609406445a4a1XAHvNN8BlBPkbVbLY3.jpg
Pobierz@kris_me kiedy są krafty w Lidlu to ta promka jest mega, chociaż z wyborem piw w miesiącach zimowych jest kiepsko, gdybym dzisiaj nie znalazl schowanych za kartonami 5 sztuk simply easy od Kingpina to bym nie skorzystał
źródło: comment_16094090311Ipxz4kAcsjZs1ikWv7OJT.jpg
Pobierz- 0
@strusmig: krzywo idzie, do cięcia w ogóle się to nadaje a do cięcia prosto nie, a po co komu wyżynarka która prosto nie może ciąć... serio to jest akurat BADZIEW każda jest źle skalibrowana i idzie krzywo, a przejrzałem 16 sztuk
- 2
@strusmig: dobre do prostych robót. Jednak jeśli zamierzasz wycinać np otwór w blacie z dębu to zapomnij.
- 8
@MrBeast: parówek nikt nie kupił? pewnie sojowe :)
- 0
Hejka ma ktoś robot planetarny z Lidla? Jest w promocji za 150zł jutro i myślę czy by nie wziąść do wyrabiania ciasta do pizzy czy innych cięższych prac, da radę?
#pytanie #kiciochpyta #gotujzwykopem #lidl
https://www.lidl.pl/pl/p/wyprzedaz/robot-planetarny-600-w/p131264
#pytanie #kiciochpyta #gotujzwykopem #lidl
https://www.lidl.pl/pl/p/wyprzedaz/robot-planetarny-600-w/p131264
- 2
@Niebadzlosiem: do cięższych się nie nada. Miałem z Lidla 1300W i ledwo dawał radę, 600 może być za mało
Przy tego typu urządzeniach kluczowa jest moc. 600 W to o wiele za mało.
@brass: @Niebadzlosiem: ogólnie się zgadzam. Ta zasada tyczy się głównie robotów z niskiej-średniej półki. Wyżej są jednak wyjątki, gdzie te waty są jakby "bardziej prawdziwe" i taki KitchenAid za 3-5 tys. zł, który jest królem robotów ma moce... 300-500 W ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taka ciekawostka
@Brydzo: a, myślałem że jakieś drugie dno i afera ma być.
ceny różnią się zależnie od sklepów, więc żadna nowość..
ceny różnią się zależnie od sklepów, więc żadna nowość..
- 0
Jest w lidlu jakis tni rum opowiednik qeen margota?
#lidl
#lidl
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@brass: Koszulka odblaskowa z napisem "Ekipa sprzatajaca" i zamiast reklamowki worek na smieci.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@menelaosx styczen
źródło: comment_1609372495TTRzOTuTpmTwddK5hIGjX1.jpg
Pobierz@lesniok aldi do podwyzki 4.99/2L...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@simsakPL: Półsłodkie na pewno nie będzie dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z dobrych białych to kojarzę Sancerre (wytrawne i liczą sobie za nie z 50-60 zł), Pionot Gris z jakąś węgierską nazwą (też wytrawne) i Macon-La Roche (również wytrawne).
Z dobrych białych to kojarzę Sancerre (wytrawne i liczą sobie za nie z 50-60 zł), Pionot Gris z jakąś węgierską nazwą (też wytrawne) i Macon-La Roche (również wytrawne).
@simsakPL szukaj Sauvignon Blanc z Nowej Zelandii. Będzie pan zadowolony
#lidl
dlaczego ten s-------y Lidl zamienił jednorazowe woreczki foliowe (te przy pieczywie i warzywach) na takie bez uchwytów? jaki w tym sens i logika?
dostaje szału jak tam chodze
dlaczego ten s-------y Lidl zamienił jednorazowe woreczki foliowe (te przy pieczywie i warzywach) na takie bez uchwytów? jaki w tym sens i logika?
dostaje szału jak tam chodze
- 3
@Iliilllillilillili: zeby janusze zakupów tam nie pakowali
@Iliilllillilillili: twierdzą, że to ileś tam ton mniej plastiku rocznie produkowane przez zmianę woreczków, ale wiemy o co chodzi. Też wolałem z uchami a i tak pakuje kilka rodzajów owoców w jeden woreczek, lepiej by się nosiło.
Mireczki,
Warto kupić w takiej cenie ta wkrętarkę od #parkside ?
https://www.lidl.pl/pl/p/wyprzedaz/akumulatorowa-wkretarka-z-udarem-20-v/p131287
Wygląda jakby była w zestawie z akumulatorem.
#
Warto kupić w takiej cenie ta wkrętarkę od #parkside ?
https://www.lidl.pl/pl/p/wyprzedaz/akumulatorowa-wkretarka-z-udarem-20-v/p131287
Wygląda jakby była w zestawie z akumulatorem.
#
@bizkitek83 zoba na FB grupę Parkside Polska. Obczajone tam mają ceny i parametry techniczne. Doradzą Ci dobrze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dobre to to? #lidl
źródło: comment_1609188860D7nMxWhztvT4bjMXafygXR.jpg
Pobierz@dzierzgos: takie sobie pewnie, ale drogie j----e xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



































A tobie się wydaje, że ludzie którzy ci odpowiadają skąd niby tę wiedzę czerpią?