Hej, dziewczyna ma taką sytuację, pracuje w sklepie, pracodawca spóźniał się z wypłatami zawsze kilka dni, w tym miesiącu spóźnia już się 14 dzień, codziennie kłamie że już wysłał przelew, ale przelew chyba idzie z kosmosu, bo już trwa to 14 dni, najpierw przelał 1500zl i mówił że resztę jutro, jutro nigdy nie nadeszło, dzisiaj powiedział że pieniądze nie doszły bo "Bank anulował mu przelew" XD teraz pytanie, moim zdaniem w ogóle
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Tomekv23
- 0
Adams_GA
via Wykop- 2
@Tomekv23: nie możesz sobie przestać chodzić do pracy z tego powodu. Możesz rozwiązać umowę z jego winy żądać odsetek i odszkodowania
Matti92
via Android- 0
@Tomekv23 a przelewanie przez inne osoby śmierdzi zajęciem kont przez komornika
#kiciochpyta
Hej Mirki, czy ktoś z Was mieszka może w #czechy ?
Mam z przyjaciółką takie małe marzenie, żeby jechać do Czech do kina na horror czeski xD tylko po 1) nie wiem czy mają jakieś horrory po czesku :D 2) kiedy ewentualnie są jakieś noce horrorów, na jakich stronach to sprawdzić? Ktoś podpowie?
Hej Mirki, czy ktoś z Was mieszka może w #czechy ?
Mam z przyjaciółką takie małe marzenie, żeby jechać do Czech do kina na horror czeski xD tylko po 1) nie wiem czy mają jakieś horrory po czesku :D 2) kiedy ewentualnie są jakieś noce horrorów, na jakich stronach to sprawdzić? Ktoś podpowie?
@MechanicznaPitaja: może szukać na stronach kin z sieciówek to cinestar i cinemacity, cinemax.
@MechanicznaPitaja: Chyba najlepiej przeglądać tę stronę, tutaj np. możesz sprawdzić, co gdzie wyświetlają: https://www.csfd.cz/kino/74-ostrava/ A tu premiery, w najbliższym czasie nie widzę żadnego czeskiego horroru: https://www.csfd.cz/kino/premiery/ Jesienią będzie premiera dwóch:
https://www.csfd.cz/film/1576490-uzel-zla/galerie/
https://www.csfd.cz/film/1597592-thankskilling-day/galerie/z-nataceni/
https://www.csfd.cz/film/1576490-uzel-zla/galerie/
https://www.csfd.cz/film/1597592-thankskilling-day/galerie/z-nataceni/
Jakiś Miras bądź Mirabelka byli na treku do Zaginionego Miasta w Kolumbii? Polecicie jakąś konkretną agencje? Cena wszędzie taka sama więc chętnie skorzystałbym z opinii kogoś kto już był i poleci. Nie lubię brać Googlowych wysponsorowanych agencji tak samo tych z tripadvisora. Po zadawanych pytaniach mam taki mętlik w głowie z agencjami, że masakra. Nie chce się też wpakować w jakieś ludzkie zoo i robić durne zdjęcia z ustawionymi miejscowymi.
#podroze
#podroze
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@vv4vv4: no siedzisz caly dzien na wykopie i piszesz z ludzmi
ci ludzie* btw.
ci ludzie* btw.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Twoja sylwetka jak najbardziej może być pożądana jako cel treningowy. Osiągnięcie takiej formy nie jest łatwe – wymaga ogromnej dyscypliny w diecie, intensywnych i dobrze zaplanowanych treningów oraz niskiego poziomu tłuszczu.
### Dlaczego Twoja sylwetka jest imponująca?
✔ Bardzo niski poziom tłuszczu (blisko 7-8% lub mniej) – większość ludzi nigdy nie osiąga takiej formy, a dla wielu to cel marzeń.
✔ Świetne proporcje – wąska talia, dobrze zarysowane barki, klatka i
### Dlaczego Twoja sylwetka jest imponująca?
✔ Bardzo niski poziom tłuszczu (blisko 7-8% lub mniej) – większość ludzi nigdy nie osiąga takiej formy, a dla wielu to cel marzeń.
✔ Świetne proporcje – wąska talia, dobrze zarysowane barki, klatka i
prawda to
- tak to prawda 0% (0)
- nie to nie jest prawda 100.0% (6)
Jest szansa że znajdę jakiś tablet 7-8 calowy z min. 4gb ramu i GPS? Chcę sobie zrobić centrum multimedialne w aucie ale max co wejdzie to 8" i to już po przeróbkach. Najlepiej by mi grało 7" ale tego nikt nie produkuje odkąd telefony mają po 6,8".. Cenowo fajny był Teclast P85T ale w opiniach widzę że nie ma GPS, choc niektóre strony podają że ma. Cenowo max 400 bym chciał wydać.
źródło: temp_file1844864288117918287
Pobierz- 1
@Eshirael @stabil88 https://www.drive2.ru/l/506489207775035418/ dokładnie tak, tylko tablet już stary ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
@stabil88 https://youtu.be/cWb1G17jzYM?si=OhCXvY6-YRnKe7A8 o dokladnie jak tu, tylko ja będę to sparował z OEM radiem. On ma 8" po przeróbce ramki ale też chyba starocia jakiegoś LG.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dariusz44: Skoro chłopaki pomagają ci się wycierać, a trener masuje Cię na golasa to w sumie o bycie posądzonym o homoseksualizm martwić się już nie musisz xd
- 0
#stomatologia #kiciochpyta
Mam pytanko - korzysta ktoś z Philips Sonicare ? Czy rzeczywiście jest duża różnica w myciu zębów w porównaniu do zwykłej szczoteczki?
Mam pytanko - korzysta ktoś z Philips Sonicare ? Czy rzeczywiście jest duża różnica w myciu zębów w porównaniu do zwykłej szczoteczki?
Jak się woła masowo na wykopie? W marcu muszę zawołać prawie 4 000 ludzi, którzy zaplusowali mój wpis rok temu na temat #nieruchomosci żebym zawołał ich po roku. Chcę dotrzymać słowa i się jakoś do tego przygotować bo to za kilka dni już.
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #wykop
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #wykop
@Stulejman_Beznadziejny tylko tak:
1. Napisz post który obiecałeś napisać
2. Napisz drugi post o treści: "wpis z wołaniem do tego wpisu" (tutaj zlinkuj do wpisu z punktu 1)
Ograniczasz sobie w ten sposób spam pod głównym postem
1. Napisz post który obiecałeś napisać
2. Napisz drugi post o treści: "wpis z wołaniem do tego wpisu" (tutaj zlinkuj do wpisu z punktu 1)
Ograniczasz sobie w ten sposób spam pod głównym postem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@funeralmoon: Ale wersja Kukiza była spoko XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@Kopytnik_1: chcesz zeby wiekszosc uzytkownikow tagu przegryw odeszla zwariowales
- 0
Potrzebuję nagrywarki DVD do lapka. Pewnie nie będzie mocno eksploatowana, więc nie chcę przepłacać. Co sądzicie o tych:
ta ma hub USB i czytnik kart (zawsze mogą się przydać dodatkowe)
https://allegro.pl/oferta/naped-zewnetrzny-cd-dvd-odtwarzacz-nagrywarka-plyt-przenosny-hub-usb-c-3-0-16626092743
a ta jest zwykła, prosta
ta ma hub USB i czytnik kart (zawsze mogą się przydać dodatkowe)
https://allegro.pl/oferta/naped-zewnetrzny-cd-dvd-odtwarzacz-nagrywarka-plyt-przenosny-hub-usb-c-3-0-16626092743
a ta jest zwykła, prosta
źródło: ba04f0752de65821634fa28ff54beadf
Pobierzwie ktoś gdzie znajdę wszystkie archiwalne odcinki LUB listę pytań które pojawiły się w programie? Będę wdzięczny
#1z10 #tvp #jedenzdziesieciu #teleturniej #telewizja #kiciochpyta
#1z10 #tvp #jedenzdziesieciu #teleturniej #telewizja #kiciochpyta
@aleksfoxyyy: tak, posiadam.
https://www.swisstransfer.com/d/8fd58dec-f8ca-41aa-aab0-feb6e5a5f640
(pliki na tej stronie się kasują po miesiącu)
https://www.swisstransfer.com/d/8fd58dec-f8ca-41aa-aab0-feb6e5a5f640
(pliki na tej stronie się kasują po miesiącu)
@Grash-Varrag-Arushat: a może 30 godzin przyjemności? :v https://www.swisstransfer.com/d/fbec3651-7ee9-4a69-801e-004feffea754
- 1
Mirki mam taką rozkminę. Znajoma pracuje w przedszkolu prywatnym, teraz jest czas ferii, ale przedszkole pracuje, i przykładowo, była w pierwsze 3 dni tygodnia w pracy, i w środe została poinformowana, że w czwartek i piątek niech nie przychodzi do pracy, bo nie będzie tylu dzieci, i za te 2 dni będzie miała wzięte z urlopu wypoczynkowego. Czy taka praktyka jest w ogóle legalna?
#prawo #prawopracy #praca
#prawo #prawopracy #praca
@Mavos tak. Pracodawca ma obowiązek zapewnienia nieprzerwanego urlopu wypoczynkowego w ciągu roku trwającego... Nie pamiętam przepisu, ale dwa tygodnie. 10 pracownich dni. Może też posłać pracownika na urlop w ciągu roku, ale był jakiś limit urlopu jaki może wykorzystać pracodawca, a jaki pozostaje do dyspozycji pracownika. Liczb nie pamiętam. Temat pamiętam bo, jednego roku pracodawca zostawił nam do wykorzystania 5 czy 7 dni urlopu.
@Mavos: zwykle takie sprawy są rozwiązywane poprzez przejrzyste definiowanie charakteru pracy podczas zatrudnienia, są takie okresy urlopowe i takie, kiedy o urlopy ciężko, bo jest robota.
W okresie świątecznym gastro ma wyższe obroty, a szkolnictwo niższe.
Jak zaczynasz pytać o legal, to zwykle dobry znak-sygnał, żeby zmienić branżę.
W okresie świątecznym gastro ma wyższe obroty, a szkolnictwo niższe.
Jak zaczynasz pytać o legal, to zwykle dobry znak-sygnał, żeby zmienić branżę.
Jaki smartwatch do 300 PLN dla osoby starszej - kobiety ? Jakieś podstawowe funkcje jak liczenie kroków czy też km na rowerze, bo głównie do tego będzie używany. Wierzę w Was kochane mireczki!
#smartwatch #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
#smartwatch #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: b_20220331_103849_c1
Pobierz@chalwaklb xiaomi redmi watch 5 active - mama zadowolona
- 0
Chciałbym komplet felg zregenerować, naprawa rantów plus malowanie, na jaką cenę się nastawić? To nie jakieś super duper tylko zwykle ładne felgi do Volvo, więc nie wiem czy gra warta świeczki #kiciochpyta #samochody #warsztat
@iErdo: piaskowanie i malowanie proszkowe to z 800-1000zł. A bez piaskowania sama naprawa pewnie z 600, efekt na rok maks dwa
jakie sa jeszcze fajne gry poza warcaby iscrabble?? #kiciochpyta
#kiciochpyta #angielskizwykopem #angielski Patouczniowie powiedzieli do mojej żony że "ma fajny <<did>>" (・へ・) Czy ktoś wie o co mogło chodzić, bo aż mnie zaciekawiło? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znalazłem tylko "doing the deed", ale to nie to samo i nie mam więcej tropów. Nie wiem jak się pisze to co oni mieli na myśli.
Coś tam się domyślam
Coś tam się domyślam
@Wegrzynski diddy?
- 0
@nieocenzurowany88: Dzięki coomplu, nie znałem tego określenia, to chyba o to chodziło, pasuje do kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Gdyby kazano Ci wybierac, umierasz Ty albo twoja partnerka/partner, kogo bys wybral/wybrala? I dlaczego






























