Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rangers
Rangers

Rangers

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 153
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 126
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15

1306

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Nie można zakazać lekarzom pracy na kontraktach, bo gdyby każdy lekarz pracował na etacie tylko w jednym miejscu, system by runął z braku lekarzy twierdzą samorządy lekarskie. A jednocześnie alarmują, że Polska kształci za dużo lekarzy i zmarnujemy na ich edukację 15 mld zł

tomasztomasz1234
z
oko.press
dodany: 18.06.2026, 15:21:40
  • 130
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
Rangers
Rangers
Rangers 19.06.2026, 06:00:14 via Wykop
  • 1
@Pawel993: Tylko mechanicy albo inne firmy usługowe jak są złe to splajtują prędzej czy później, a lekarz najwyżej pójdzie do innego szpitala/placówki. Porównujesz przedsiębiorce z etatowcem/kontraktowcem, który ma większą swobodę i solidarność zawodową.

1832

Uratowałem mu życie, on zostawił mnie na śmierć. Kolejna apelacja, a ja tracę do

Uratowałem mu życie, on zostawił mnie na śmierć. Kolejna apelacja, a ja tracę do

Cześć Mirki i Mirabelki,Zwracam się do Was, bo po raz kolejny życie pokazało mi, że sprawiedliwość to luksus, na który mnie nie stać. Kolejna apelacja przedłuża wszystko o niewiadomo ile, a ja właśnie dochodzę do ściany.Dla tych, którzy nie znają mojej historii: we wrześniu 2022 roku wykładowca Poli

Szymonkaczynski
z
wykop.pl
dodany: 23.01.2026, 08:51:22
  • 359
  • #
    wypadek
  • #
    saab
  • #
    politechnikalodzka
  • #
    adhd
Rangers
Rangers
Rangers 23.01.2026, 17:23:41 via Wykop
  • 11
Wpłacone, a robię to rzadko. Byłoby wspaniale, gdybyś po wygranej i otrzymaniu sowitego odszkodowania przekazał zebraną teraz kwotę dalej, następnej osobie w potrzebie. Bo mam nadzieję, że wygrasz! Trzymaj się.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

559

Spryciarze omijają korek

Pokaż treści 18+

Spryciarze omijają korek

Łamanie przepisów po to, żeby zaoszczędzić minutę jest głupie, a czasem może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. No i jest wyjątkowo bezczelne, pozbawione tej "samochodosolidarności". Liczę się ja i tylko ja

zawisza
z
youtube.com
dodany: 21.12.2025, 09:34:53
  • 148
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopchamwarszawa
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
Rangers
Rangers
Rangers 21.12.2025, 18:18:16 via Wykop
  • 0
@phiro: Tak z ciekawości, masz prawo jazdy? Z Warszawy nie jestem więc nie jestem w stanie zweryfikować tej sytuacji drogowej na google maps, ale pewnie stoi tam gdzieś na początku znak informacyjny (lub powinien) zapobiegający takim sytuacjom.
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
18.02.2025, 16:06:30
  • 2
Zna ktoś jakieś fundacje, które pomagają mężczyznom i na które można oddać 1.5% podatku?

#kiciochpyta #rownouprawnienie #niebieskiepaski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rangers
Rangers
Rangers 18.02.2025, 17:56:14 via Android
  • 0
@Mokebe_Testo ja co roku przekazuję na brata Alberta
  • Odpowiedz
katopa
katopa
03.07.2024, 07:32:43
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rangers
Rangers
Rangers 03.07.2024, 08:54:48 via Android
  • 0
@RuchaczSpychacz
Technicznie rzecz biorąc każdy kwadrat jest prostokątem. Oburzenie popieram bo smutnopolacy nie są zbyt lotni 😎.
  • Odpowiedz
Rangers
Rangers
Rangers 21.06.2024, 16:33:04
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LetMeStay
LetMeStay
09.05.2024, 04:46:16
  • 1046
Zmiany na lepsze.
LetMeStay - Zmiany na lepsze.

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rangers
Rangers
Rangers 09.05.2024, 06:06:01 via Android
  • 1
@kinkykylie 90° a 180° to dwa różne ustawienia. Mocowanie nakrętek jest mi obojętne, ale ludzie walczą z chohołami z zasady dodatkowo się ośmieszając.
  • Odpowiedz
Rangers
Rangers
Rangers 13.03.2024, 15:49:20
  • 0
#opony
Hej Mirki, z taką wyrwą w oponie bezpiecznie jeździć, w wulkanizacji dadzą radę czy do wywalenia?
Rangers - #opony 
Hej Mirki, z taką wyrwą w oponie bezpiecznie jeździć, w wulkanizacj...

źródło: temp_file6823121946556563807

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arais_siara
arais_siara
13.03.2024, 15:53:16 via Wykop
  • 2
@Rangers: Ledwie widać a ty się przejmujesz, jeździć obserwować i się nie przejmować.
  • Odpowiedz
rymcykpymcyk
rymcykpymcyk
13.03.2024, 15:57:58 via iOS
  • 1
@Rangers można ale nie poniżej 140kmh po co być kaleką
  • Odpowiedz
mat-pancerz
mat-pancerz
25.01.2023, 21:54:15
  • 0
#uk #remont Wie ktoś jak zdemontować taką deskę w toalecie? Rusza sie jak p------a i nie mozna dobrze umyc
mat-pancerz - #uk #remont Wie ktoś jak zdemontować taką deskę w toalecie? Rusza sie j...

źródło: sracz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rangers
Rangers
Rangers 25.01.2023, 21:55:03 via Android
  • 0
@mat-pancerz
od spodu masz motylki
  • Odpowiedz
mateoaka
mateoaka
05.04.2018, 07:38:36
  • 2
Jako, że jestem osobą znaną na pocztach, Zadzwonili do mnie przed chwilą z #pocztapolska. Mieli kontrolę i zorientowali się, że od któregoś tam marca wprowadzono w PP podwyżkę. I wysłali mi trochę rzeczy po starej cenie. Zaproszono mnie do przyjazdu na pocztę i dopłaceniu kilku stówek. Bez żadnego proszę, ani "czy może Pan". Kłócić się, olać sprawę, czy zapłacić i nie januszować? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Rangers
Rangers
Rangers 05.04.2018, 09:29:51
  • 1
@mateoaka: Brat kiedyś zamawiał telefon od majfriendów, niestety paczka dostała domiar od celników. Poszedł na pocztę z kasą, ale nie wołali nic, więc odebrał paczkę i wrócił do domu. Jakiś czas później dostał list, a później przyszedł listonosz co to zazwyczaj aviza zostawia bo listy takie ciężkie na adres rodziców (taki był podany na przesyłce żeby miał kto odebrać) i wręczył mamie telefon z rozmową z kierowniczka poczty, a tamta
  • Odpowiedz

457

Jak itechnologie sp zoo robi "wałasne" aplikacje

Jak itechnologie sp zoo robi "wałasne" aplikacje

Witam.Od kilki lat pracuję w PZW. Około 3 lata temu stworzyłem z własnej inicjatywy interaktywną mapkę, korzystając z Google maps na potrzeby wędkarzy. Mapka zawiere wszystkie zbiorniki, natomiast nie ma rzek bo ich zaznaczenie jest czasochłonne i zawsze przekładałem zrobienie tego na inny...

maryjan123
z
wykop.pl
dodany: 16.03.2018, 07:17:08
  • 40
  • #
    januszebiznesu
  • #
    pzw
Rangers
Rangers
Rangers 16.03.2018, 08:12:21
  • 121
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

karina-wu
karina-wu
23.11.2017, 21:45:29
  • 2
Miri wbijac connect 89.36.219.214:28964; password wykop
#mircod #kompaniamirkow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rangers
Rangers
Rangers 23.11.2017, 21:56:39
  • 0
@karina-wunie nie bać się długiego wczytywania, serwer was połączy
  • Odpowiedz

980

KILER. Uwierzycie, że dziś mija 20 lat od premiery?

KILER. Uwierzycie, że dziś mija 20 lat od premiery?

Polacy pokochali Kilera od weekendu otwarcia. Być może z dzisiejszej perspektywy te sumy nie budzą takich emocji jak wówczas, ale można tylko próbować sobie wyobrazić, co czuł Juliusz Machulski, kiedy jego film widziało ponad 2 miliony widzów w kinach… a początkowo nikt w projekt nie wierzył.

stanulam
z
film.org.pl
dodany: 17.11.2017, 11:56:40
  • 250
  • #
    polska
  • #
    film
  • #
    seriale
  • #
    ciekawostki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
Rangers
Rangers
Rangers 17.11.2017, 14:45:55
  • 4
@death070: człowieku, patrząc na ten wątek ale Cie piecze d--a o ten film :)

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.09.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking