Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mam okazję kupić po taniości używany rower Kross Trans 3.0 w wersji z hamulcami v break ale zależy mi na zamontowaniu hamulców tarczowych (moja duża waga + chęć elektryfikacji). Na takiej ramie i widelcu da się to zrobić? Nie widzę dziur do montowania ale ten model występuje też w wersji z tarczówkami.
#rower #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#rower #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
źródło: 1000005169
Pobierz@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: ma inny widelec oraz inną ramę, szersza z tyłu
moja duża waga + chęć elektryfikacji
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: zamontuj lepsze v-brake, lepsze klocki, będzie dobrze
@merciless85: używany Dobson 8
- 1
@BassGru: Mam dom i działkę więc może być coś większego
Po co Polska Policja istnieje?
Nigdy w życiu nie przytrafiła mi się taka sytuacja, ale no trafiło w końcu i na mnie. Na dworcu w tunelu normalnie idę w środku dnia idzie też sporo ludzi i nagle słyszę za sobą trzask są jakieś trzy kobiety, a niedaleko nich jakiś chłop w kapturze. Jednej typiarce ewidentnie upadła walizka na kółkach, nikt nie podnosi rabanu. Odwracam się i idę dalej, a 5 sekund później
Nigdy w życiu nie przytrafiła mi się taka sytuacja, ale no trafiło w końcu i na mnie. Na dworcu w tunelu normalnie idę w środku dnia idzie też sporo ludzi i nagle słyszę za sobą trzask są jakieś trzy kobiety, a niedaleko nich jakiś chłop w kapturze. Jednej typiarce ewidentnie upadła walizka na kółkach, nikt nie podnosi rabanu. Odwracam się i idę dalej, a 5 sekund później
@Velixowski by n---------ć z pały przeciwników partii obecnie rządzącej i zapewniać wpływy do budżetu z mandatów
- 0
źródło: 1000049861
PobierzMireczki, z jakiej strony klucze do golden tindera najrzadziej spadaja z rowerka? Tak by zaplacic tak 70 zl lub mniej.
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #tinder
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #tinder
@Light_Of_Revolution: Tak, te. 5 min roboty i ogarnięte.
@Light_Of_Revolution: płać, goju
@zaklinacz_smieciuchuw: tak
- 2
Jakiej pasty do zębów używacie?
Bardziej byle jaka czy jakieś specjalne typu wybielające lub chroniące dziąsła itp..?
Ja swego czasu używałem wybielających przez może pół roku i zero efektu bielszych zębów
#pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #stomatologia #przegryw
Bardziej byle jaka czy jakieś specjalne typu wybielające lub chroniące dziąsła itp..?
Ja swego czasu używałem wybielających przez może pół roku i zero efektu bielszych zębów
#pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #stomatologia #przegryw
Co byście zrobili mając wolne około 200k gotowki?
Nie chodzi mi aby to p-------ć, albo wydać całość.
Ale moze jest cos co blokowało was zawsze bo brakowało wolnych zasobów.
1.
Nie chodzi mi aby to p-------ć, albo wydać całość.
Ale moze jest cos co blokowało was zawsze bo brakowało wolnych zasobów.
1.
@telemach20: obligacje i wakacje
- 1
@ulath: Tak wlasni robilem :D Lozka w pokojach dzielonych i mega ciekawych ludzi poznalem haha
@CzerstwyPomidor Brak kreski.
@CzerstwyPomidor Brak kreski.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ZlodziejBilonownic: możesz zjechać na Zgorzelec i przez Radomierzyce, jeśli boisz się korków na A4 I na mieście.
@ZlodziejBilonownic: normalnie A4, cyrki są tylko po dłuższych weekendach i ewentualnie w poniedziałek jak ciężarówki ruszają. W weekend jest zakaz ruchu dla dużych i nie ma żadnych problemów z przekraczaniem granicy.
- 4
Dzisiaj w nocy albo nad ranem perfidnie spod domu spod tarasu ktoś podjaniepawlił mi rower. To był stary, ale bardzo dobry rower "eurobike" do którego miałem sentyment, bo mam go od młodości. Czy jest sens w ogóle zgłaszać to na policje czy lepiej zacząć się już godzić ze stratą? Mam jakieś jego zdjęcia, ale poza tym już nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
@Mystoo:
Moim zdaniem przepadło i szkoda czasu na użeranie się z policją.
Miałem 40 latka Bianci z metalową ramą ( wartość max 500zł). Wielki sentyment.
Przypięty do stojaka w zamykanym wspólnym garażu w bloku. Sprawca nagrany na monitoringu. Zgłoszone na policję. Nagranie zapisane na dysku ochrony jako ewentualny dowód. Nikt z policji nie zainteresował się nagraniem. Odczekali stosowny termin i umorzyli listem poleconym¯\(ツ)/¯
Moim zdaniem przepadło i szkoda czasu na użeranie się z policją.
Miałem 40 latka Bianci z metalową ramą ( wartość max 500zł). Wielki sentyment.
Przypięty do stojaka w zamykanym wspólnym garażu w bloku. Sprawca nagrany na monitoringu. Zgłoszone na policję. Nagranie zapisane na dysku ochrony jako ewentualny dowód. Nikt z policji nie zainteresował się nagraniem. Odczekali stosowny termin i umorzyli listem poleconym¯\(ツ)/¯
@Mystoo: Ja bym zgłosiła, ale się nie nastawiała. Może typ dużo rowerów nakradł i jakimś cudem go złapią, to większa kara będzie.
źródło: 1000018584
Pobierz@anonimowy_programista jaka faza? Pomieszanie z poplątaniem. Chłop pisze gowno apke nikomu nie potrzebna tylko to że pracuje na uberze ma jakąś wartość
Witam szanowne grono,
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad ulepszeniem swojego zestawu komputerowego i stoję przed dylematem: wymiana monitora czy karty graficznej?
Mój obecny sprzęt to:
Procesor: AMD Ryzen 5 7600X
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad ulepszeniem swojego zestawu komputerowego i stoję przed dylematem: wymiana monitora czy karty graficznej?
Mój obecny sprzęt to:
Procesor: AMD Ryzen 5 7600X
@SavagePug: nie podsłuchuj xD
to nic nie znaczy. bez wchodzenia w szczegóły ten monitor ma realnie czas reakcji ok 4-10ms, nie wież w to. tylko oledy realnie mają czasy poniżej 1ms, IPS/VA się nawet nie zbliżają do 1ms.
co to w ogóle znaczy według Ciebie płynny obraz, za płynność odpowiada głównie FPS / Hz a nie czas reakcji. niezerowy czas reakcji dodaje powidoki/smugi
ten od płynnego obrazu ma matryce 240Hz VA 0,5 MPRT
to nic nie znaczy. bez wchodzenia w szczegóły ten monitor ma realnie czas reakcji ok 4-10ms, nie wież w to. tylko oledy realnie mają czasy poniżej 1ms, IPS/VA się nawet nie zbliżają do 1ms.
co to w ogóle znaczy według Ciebie płynny obraz, za płynność odpowiada głównie FPS / Hz a nie czas reakcji. niezerowy czas reakcji dodaje powidoki/smugi
źródło: Screenshot 2026-06-01 021604
Pobierz#muzyka Jak nazywa się na serio laska od "Kawa z diabłem"? No bez jaj, że nie wiadomo #muzyka #kiciochpyta https://www.youtube.com/watch?v=n6kIuN8eaCw&pp=ygUPa2F3YSB6IGRpYWLFgmVt
Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podcięcie wędzidełka prącia czyli (frenuloplastyka).
Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k
od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.
Oglądałem
Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k
od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.
Oglądałem
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 o 00.33.38
Pobierz@PiersiowkaPelnaZiol: Nagrywaj proces, chętnie zobaczę.
@PiersiowkaPelnaZiol: znachor na wykopie, no tego to chyba jeszcze nie było xD idź do tego lekarza - co innego ropień a co innego operacja na siurze ja p------ę xD
#zloto #kiciochpyta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Mirki ważna sprawa, jak wyglądają ceny złotych naszyjników, pierścionków albo kolczyków u takiego osiedlowego złotnika lub jubilera w porównaniu do tych wszystkich apartów itd? Że np. kupię 20% taniej albo 40% taniej, ktoś coś wie? I czy u takiego złotnika coś ładnego dostanę na prezent z pudełeczkiem od razu?
Nigdy nie kupowałem tego typu rzeczy ale jak zobaczyłem dziś ceny
Mirki ważna sprawa, jak wyglądają ceny złotych naszyjników, pierścionków albo kolczyków u takiego osiedlowego złotnika lub jubilera w porównaniu do tych wszystkich apartów itd? Że np. kupię 20% taniej albo 40% taniej, ktoś coś wie? I czy u takiego złotnika coś ładnego dostanę na prezent z pudełeczkiem od razu?
Nigdy nie kupowałem tego typu rzeczy ale jak zobaczyłem dziś ceny
@ProfesorWilczurOfficial: z 30% taniej za to samo
@ProfesorWilczurOfficial: Polecam omijać sieciówki z daleka.
W moim przypadku, na przykładzie pierścionka zaręczynowego:
- koszt u mniejszego jubilera - 4k
- koszt w sieciówce na A - 9k (dokładnie za to samo, te same próby, ta sama jakość kamienia, certyfikaty)
Naprawdę nie przesadzam, powodzenia
W moim przypadku, na przykładzie pierścionka zaręczynowego:
- koszt u mniejszego jubilera - 4k
- koszt w sieciówce na A - 9k (dokładnie za to samo, te same próby, ta sama jakość kamienia, certyfikaty)
Naprawdę nie przesadzam, powodzenia
- 1
Pracuje zdalnie i mam pytanie jaką polecacie #kamerainternetowa? Mój główny sprzęt to PC i nie chce mi się ciągle włączać lapka na spotkania online. #sprzetkomputerowy #komputery #homeoffice #kiciochpyta
Dlaczego polackie studia to takie g---o? Co zrobiliśmy nie tak jako państwo? Jak ludzie tam wytrzymują?
#przegryw #studbaza #kiciochpyta
#przegryw #studbaza #kiciochpyta
@jestemzmeczony1: Wykładowcy często chcą uczyć przydatnych rzeczy i starają się aby zajęcia były przydatne a nie tylko jakieś g---o ale często są ograniczani przez formalności które trzeba odbębnić. Według mnie to studia mogłyby być w jakiś sposób modułowe, aby większość przedmiotów student sam wybierał czy chce się zapisać czy nie.
- 0































#kiciochpyta #ankieta #pytanie
Co gorsze?