Niedawno śledziłem takiego byczka na tiktoku, który handlował odzieżą taktyczną, kojarzy może ktoś typa? Był całkiem memiczny. Był chyba z Trójmiasta?
#kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś znalazłem ciekawy portal w którym można było znaleźć wydarzenia w całej Polsce i odpowiednio odfiltrować np. tylko wydarzenia ze śląska, małopolski etc. Mam obecnie problem z jego znalezieniem... ma ktoś coś podobnego?
Wydarzenia na FB znam :)
W nazwie miał chyba kiwi portal albo coś w ten deseń ale ręki sobie nie dam uciąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@makrofag74 no właśnie z niego korzystałem ale nie znajdowało mi go. Myślałem, że źle szukałem ale jednak strona nie istnieje już…szkoda. Dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
Dobry wieczór, mąż chce robić kurs na instruktora nauki jazdy, teraz pytanie. Czy lepiej zakupić mu voucher (na urodziny) w WORD czy w jakiejś szkole nauki jazdy.. Jest tego multum, a nie wiem gdzie bedzie najlepiej. Woj. Śląskie.

#naukajazdy #szkola #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam duże pokłady wątpliwości iż praca jako programista to co coraz bardziej niemożliwa kwestia. W wyniku tego planuję zrobić sobie kwalifikacje jak elektryk, w międzyczasie. I tutaj pojawia się moje pytanie - jak dalej z przyuczeniem? Czy ciężko zacząć bez znajomości, czy też nie?

#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #elektryka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam serialu którego czołówkę pamiętam z dzieciństwa, bardzo się jej bałem i wryła mi się w pamięć. Serial polskiej produkcji, PRLowskiej chyba. Na pewno nie później niż 1994 lub 1995. Standardowo leciały napisy w rolach głównych, scenariusz i reżyseria etc., ale jedynym tłem filmowym pod te napisy był płomień, ogień, jakieś ognisko lub pożar na czarnym tle. W tle leciała posępna, mroczna syntezatorowa muzyka. Całość była dla mnie jako dziecka bardzo groźna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka jest w ogóle wiarygodność odczytów tych stacji pomiarowych Airly? Z jakich dokładnie czujników i sensorów korzystają? Nigdzie nie mogę się dokopać do szczegółowych danych technicznych ale patrząc po zdjęciach to bazowane są na PMS5003 + jakiś czujnik z serii DHT.
Chciałem sobie zmajstrować pełnoprawną stację pogodową, z pomiarami pyłów, opadów, wiatru, etc i zacząłem czytać o czujnikach pyłu. Z tego, co znalazłem to wychodzi, iż PMS5003 to najtańszy badziew do zabawy
PEPELeSfont - Jaka jest w ogóle wiarygodność odczytów tych stacji pomiarowych Airly? ...

źródło: 1000027145

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PEPE_Le_Sfont: nie odpowiem wprost na pytanie, ale według mnie odczyty potwierdzają się z tym co czuje mój nos na zewnątrz. Oprócz tego nawet przy minimalnym zapyleniu mam coś ala zapalenie spojówek. Reakcje mojego ciała pokrywają się z natężeniem zapylenia.
  • Odpowiedz
@PEPE_Le_Sfont taka, że jak śmierdzi, wchodzę na airly czy Kanarka i jakoś widać wtedy smog. W tym roku na szczęście nie ma smogu. Ale to Wawa, gdzie wszedł zakaz palenia węglem dwa lata temu, a sąsiad, który sobie pozwalał truć otoczenie, byl wielokrotnie poskramiany telefonami jeszcze przed zakazem. Czy jest różnica dokładności 10% czy 30% to mi to rybka.
  • Odpowiedz
Ale syf ostatnio na #netflix.

Nie oglądam nałogowo, ale bardzo szybko skończyło się cokolwiek sensownego do oglądania.

Szczególnie te tanie hiszpańskojęzyczne produkcje Netflixa - rzyg.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak przygotować się do życia na ulicy?
Hejka, słuchajcie dzisiaj ląduję na ulicy jako osoba obesrana. Co zabrać ze sobą, jakie środki, przedmioty, narzędzia, czy cokolwiek innego prócz dokumentu, telefonu i leków powinienem zabrać za sobą? Pytanie od osoby, która pierwszy raz będzie na ulicy obesrana od stóp do głów.

#przegrywpo30tce #pytanie #kiciochpyta

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim porobić kopie dokumentów na mailu na wszelki wypadek, zapisać w notesie wszystkie ważne telefony. kabel i power bank do pod ładowania w centum handlowym jeśli jest. solidny plecak i torba ikea. butelka na wodę, kubek, sztućce, mydło i ręcznik, czapka i mapa miasta, zapasowy telefon i portfel, taki co złodzieja nie skusi, a serio to ogarnąć noclegownie jeśli są bo gminy maja po to opiekę społeczna żeby coś doradziła. jak
  • Odpowiedz
#foteliki #dzieci #kiciochpyta #fotelik #rzeszow

Witam, jaki fotelik (nosidełko) polecilibyście dla noworodka ?
Auto Seat Leon 1M 2003r, więc brak ISOFIX, także zapięcie tylko pasami. Temat jest taki, że tylna kanapa jest fabrycznie wychylona troche do tyłu i tworzy się tam taki "dołek", co przy ułożeniu fotelika tyłem do jazdy na moje oko spowoduje, że maluch będzie źle ułożony, co może powodować
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stefan_ciastko: bierz koniecznie z bazą. Ja kupiłem z obrotową, ale przyznam szczerze, że przydała się tylko kilka razy do wyjmowania. Miałem Cybexa cloud Z ale był ciężki. Szczególnie kiedy dziecko już nabrało kilka kg. Gdyby mi się przytrafiło kolejne dziecko to bym kupił Avionaut Pixel bo jest lekki. Nie warto dopłacać do obrotowej bazy.

Jak będziesz kupował już kolejny fotelik do starszego dziecka to obrotowa baza to must-have.
  • Odpowiedz