Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@zakuosw: Z opisu wnioskuje ze wentylacja grawitacyjna i somsiad mieszka pod toba. Zatkanie komina to nie jest za dobry pomysl. Rowniez nielegalny aczkolwiek lepszy pomysl to zamontowanie wentylatora. Niekoniecznie dym bedzie wracal akurat do niego ale za to Ty bedziesz mial spokoj. A moze dym beedzie wpadal do kogos kto ma wieksze przebicie w administracji :D
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Męczyć się w tym samym kołchozie za eurasy.
@mirko_anonim: po co kłamiesz? Zarabia 1600 euro i ty mówisz o kołchozie? Kołchoz to jest 850 euro.
@mirko_anonim: Czlowieku naucz sie pisac nie idzie cie zrozumiec o czym ty mowisz. Pisz tak jak mowisz na codzień bez jakiegos slangu wykopowego czy co to jest i bedzie latwiej. Nawet nie wiem co cie doradzic bo w polowie czytania sie poddalem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
✨️ Czy można wysłać heheszki na adres siedziby Wykop? Ⓘ
mozliwe jest nadal wyslanie normalnych #heheszki rzeczy :) na adres siedziby wykop pe el ? w sposob taki by jakis macius to odebral ?
#siedziba #wypok #pytanie #pytaniedoeksperta #inpost #kiciochpyta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
mozliwe jest nadal wyslanie normalnych #heheszki rzeczy :) na adres siedziby wykop pe el ? w sposob taki by jakis macius to odebral ?
#siedziba #wypok #pytanie #pytaniedoeksperta #inpost #kiciochpyta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
- 1
✨️ Autor wpisu (OP):
A co chcesz wysłać? ( ͡º ͜
- 1
Wracam do szukania aparatu foto kompaktowe.
Szukam po używkach także.
Panasonic TZ-80 Canon PowerShot SX730 HS taki sx620 stary troche.
Pomóżcie Mirasy ten canon chyba fajny jest też sx740 ale on już drogi nawet używany
Warunek zoom optyczny 30/40 czasami nie potrzebuje tylko do foto ale jako latarka. Będzie to idealne na wycieczki spojrzeć i nie zrobić nawet foto i nie nosić tych dwóch rzeczy!
#fotografia #aparat #
Szukam po używkach także.
Panasonic TZ-80 Canon PowerShot SX730 HS taki sx620 stary troche.
Pomóżcie Mirasy ten canon chyba fajny jest też sx740 ale on już drogi nawet używany
Warunek zoom optyczny 30/40 czasami nie potrzebuje tylko do foto ale jako latarka. Będzie to idealne na wycieczki spojrzeć i nie zrobić nawet foto i nie nosić tych dwóch rzeczy!
#fotografia #aparat #
źródło: powershot-sx730-hs-bk-fsl-flash-up-screen-up180
Pobierz@S_T_A_L_K_E_R_: u mnie powershot sx 10 is i sx 60 hs mają do tego obiektywy dostosowane
https://allegro.pl/oferta/adapter-jjc-fa-dc67a-do-canon-powershot-67-mm-17602800874
Wybierasz sobie powershota z większym obiektywem I pod niego patrzysz czy jest pierścień adaptacyjny do filtrów
Jak się przyjrzysz to mają takie dziwne zakończenie
https://allegro.pl/oferta/adapter-jjc-fa-dc67a-do-canon-powershot-67-mm-17602800874
Wybierasz sobie powershota z większym obiektywem I pod niego patrzysz czy jest pierścień adaptacyjny do filtrów
Jak się przyjrzysz to mają takie dziwne zakończenie
źródło: 7371
Pobierz- 0
@Adam_Konarski_z_Katowic ehh ale to średni kompakt to już cegła się zaczyna
- 0
O co chodzi z tym Janem Heweliuszem, wszędzie latają jakieś artykuły z katastrofy... Przecież katastrofa była w styczniu?
#kiciochpyta
#kiciochpyta
konto usunięte via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mietowy_: Netflix sponsoruje by serial oglądać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Fishwater chłopie za 30 zł to ja mam prawie litr barmańskiej, poza tym do dużego miasta 20km xd
@spierdotripownik: pięknie
- 13
Tylko jak udowodnić policji, że danego dnia planujemy imprezę i flaszka już się chłodzi?
#kiciochpyta #polskiedrogi #heheszki #rower
#kiciochpyta #polskiedrogi #heheszki #rower
źródło: 577013580_1279079020907520_1892222201318656014_n
PobierzCoraz bardziej sram na allegro, ale czy jest opcja wyłączenia w #allegrolokalnie by znikneło "promowane"?
Bo przekopać się przez kilka stron promowanych rzeczy to mnie skręca..
#allegro #kiciochpyta
Bo przekopać się przez kilka stron promowanych rzeczy to mnie skręca..
#allegro #kiciochpyta
Czy jest ktoś zainteresowany kalendarzem naszego Mirka Piotra Horzeli? @ph_on_tour
Przekleję wpis Piotra skierowany do patronów i nie tylko.
Wybór zdjęć - Kalendarz 2026
Przekleję wpis Piotra skierowany do patronów i nie tylko.
Wybór zdjęć - Kalendarz 2026
źródło: unnamed
Pobierz- 1
Czy to jest zrobione z pomocą AI? Jakiś Chińczyk buduje miasto kotów, wygląda na prawdziwe ale przy tym zalewie filmów AI nie jestem już niczego pewny
#koty #kiciochpyta
#koty #kiciochpyta

Wykopie szukam serwisu ktory wymieni mi w chinskim telefonie skladanym (elastyczny ekran) baterie, telefon to nubia flip, oczywiscie nie ma gwarancji wiec naprawa za kase ale moze macie do polecenia jakis serwis ktory go nie rozwali i powie ze umar
najlepiej krakow, wroclaw katowice ale moge gdzies wyslac jak trzeba
#kiciochpyta #telefony #smartfony #elektronika #gsm #serwisgsm
najlepiej krakow, wroclaw katowice ale moge gdzies wyslac jak trzeba
#kiciochpyta #telefony #smartfony #elektronika #gsm #serwisgsm
proszę o pomoc co wybrać, komputer do przeglądania wykopu, czasami jakiś excel:
1. https://www.x-kom.pl/p/1340447-laptop-173-i-wieksze-asus-tuf-gaming-a18-ryzen-7-260-32gb-1tb-win11-rtx5050-144hz.html?pageThemeMode=dark&
z minusów to zasilacz 250W, a tak to wydaje się ok, taki na trochę dłużej niż rok, no i przy 32GB RAMu pójdzie mi każda gra, każda
2. https://www.x-kom.pl/p/1364955-laptop-173-i-wieksze-msi-cyborg-a17-ai-ryzen-7-260-32gb-1tb-win11x-rtx5050-144hz.html?pageThemeMode=dark&
1. https://www.x-kom.pl/p/1340447-laptop-173-i-wieksze-asus-tuf-gaming-a18-ryzen-7-260-32gb-1tb-win11-rtx5050-144hz.html?pageThemeMode=dark&
z minusów to zasilacz 250W, a tak to wydaje się ok, taki na trochę dłużej niż rok, no i przy 32GB RAMu pójdzie mi każda gra, każda
2. https://www.x-kom.pl/p/1364955-laptop-173-i-wieksze-msi-cyborg-a17-ai-ryzen-7-260-32gb-1tb-win11x-rtx5050-144hz.html?pageThemeMode=dark&
jaki laptop kupiłbyś dla siebie wybierając tylko z tych trzech?
- 1 55.6% (5)
- 2 33.3% (3)
- 3 11.1% (1)
@pszenica_konsumpcyjna: żaden, lepiej sobie ustaw alerty na laptopy na jakimś pepperze i kup coś porządnego za normalne pieniądze
@pszenica_konsumpcyjna: Muszą być tylko te? RTX5050 w tym budżecie to bardzo słaba opcja. Tym bardziej Cyborg ma jeszcze tą grafikę obciętą - praktycznie najgorszy wybór, Gigabyte też w sumie trochę lepszy. Najlepiej z nich wypada ASUS TUF.
Ranking laptopów https://techlords.pl/laptopy-do-gier/
W tej cenie masz Lenovo Legion tylko niestety 16" który jest o wiele lepszy praktycznie pod każdym względem, kulture pracy, matrycy i wydajności. Będzie też tańszy
Ranking laptopów https://techlords.pl/laptopy-do-gier/
W tej cenie masz Lenovo Legion tylko niestety 16" który jest o wiele lepszy praktycznie pod każdym względem, kulture pracy, matrycy i wydajności. Będzie też tańszy
#kiszak #kiciochpyta
Czy ktoś mógłby mi streścić co to za uniwersum? Było kiedyś uniwersum Kononowicza, Klapka ale te jest dla mnie nowe
Czy ktoś mógłby mi streścić co to za uniwersum? Było kiedyś uniwersum Kononowicza, Klapka ale te jest dla mnie nowe
@JanuszPDM: @skrzypek_na_polpietrze Kiszak jest międzynarodowym ekspertem od gier. Jego recenzje są rzetelne i szczegółowe. Oprócz tego jest wybitnym graczem, ma wiele osiągnięć w speedrunowaniu oraz challenge w soulsach. Nie boi się poruszać drażniących tematów.
Tylko że takie wyobrażenie jest w jego głowie. Tak naprawdę jest tylko zakompleksionym hipokrytą. Jego dyskusje polegają na tym że zwyzywa komuś starego, zbanuje go i essa. Jego osiągnięcia są albo nieznaczące albo oszukane. Jego
Tylko że takie wyobrażenie jest w jego głowie. Tak naprawdę jest tylko zakompleksionym hipokrytą. Jego dyskusje polegają na tym że zwyzywa komuś starego, zbanuje go i essa. Jego osiągnięcia są albo nieznaczące albo oszukane. Jego
@Fetas64: 7 - akurat ten punkt bym przemyślał wywalić. Żeby mieć odbiór tego tytułu akurat wystarczy te przysłowiowe 'przebiegnięcie' głównego wątku. A te wszystkie zachwyty czy obrony nieźle się zestarzały finalnie - widać po ocenach graczy, nawet na samym steamie. Ot średni zwykły średniak 5/10.
8 - Jechanie jechaniem, ale gra arcydziełem nie jest. Przesada w drugą stronę. Ot porządna gra (po bardzo kiepskim starcie o którym oczywiście nikt nie
8 - Jechanie jechaniem, ale gra arcydziełem nie jest. Przesada w drugą stronę. Ot porządna gra (po bardzo kiepskim starcie o którym oczywiście nikt nie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mirki, szukam nowego laptopa o wymaganiach jak niżej:
Przeznaczenie: przeznaczenie typowo szkolno-domowe w postaci obsługi wielu zakładek, oglądania filmów i pracy biurowej. Laptop nie będzie służył do grania ani do obsługi programów graficznych;
Matryca: 15-16''
Dodatkowe
Przeznaczenie: przeznaczenie typowo szkolno-domowe w postaci obsługi wielu zakładek, oglądania filmów i pracy biurowej. Laptop nie będzie służył do grania ani do obsługi programów graficznych;
Matryca: 15-16''
Dodatkowe
@miczmen: MS Office Home kosztuje 600 zł, czyli na lapa masz 1900 zł. Tutaj masz propozycje: https://techlords.pl/jaki-laptop-do-2000-zl/
@miczmen: Jeżeli mówimy w cenie tylko laptop do 2500 zł to celuj w Lenovo ThinkBook 16.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pompa ciepła Daikin nie grzeje zgodnie z harmonogramem (taryfa G12W – Tauron)
Cześć,
Mam w domu pompę ciepła marki Daikin – jednostka wewnętrzna EHVX08S26CA9W, a zewnętrzna ERLQ008CAV3.
Od około miesiąca mam nową taryfę prądową G12W w Tauronie, czyli tańszy prąd w godzinach 22:00–6:00 oraz 13:00–15:00 w tygodniu, a także przez cały weekend i święta.
Cześć,
Mam w domu pompę ciepła marki Daikin – jednostka wewnętrzna EHVX08S26CA9W, a zewnętrzna ERLQ008CAV3.
Od około miesiąca mam nową taryfę prądową G12W w Tauronie, czyli tańszy prąd w godzinach 22:00–6:00 oraz 13:00–15:00 w tygodniu, a także przez cały weekend i święta.
- 0
@p00tinMalpaRU: ciezko mi to stwierdzic, bo wprowadzilismy sie do tego domu we wrzesniu i poprzedni wlasciciel mowil, ze rocznie wydawali 10k na prad i mieli taryfe g11. Wiec po kalkulacji wyszlo mi, ze jezeli przejdziemy na taryfe g12w i pompa bedzie dzialac w tym harmonogramie to powinnismy zaoszczedzic okolo 20-25% rocznie.
@wildesign: możemy zgadywać, a powód może być trywialny. Radziłbym umówić serwis Daikina na przegląd pompy. Daikin robi to bardzo rzetelnie, dużo rzeczy podlega sprawdzeniu. Pewnie przy okazji możesz się dowiedzieć co z tymi harmonogrami. Ja ustawiałem tylko na CWU, ale takich problemów nie mam
To w końcu bezpieczny czy nie?
Wyrośnie mi trzecia ręka?
#action #kiciochpyta #promieniowanie #zdrowie
Wyrośnie mi trzecia ręka?
#action #kiciochpyta #promieniowanie #zdrowie
źródło: 1000049203
Pobierz@ByczekRozplodowy: radioaktywne ciezarki xdd przynajmniej w nocy swiatla nie czebba by ćwiczyć
@ByczekRozplodowy dali granitu za dużo. Nie trzymaj na jajach i będzie ok






























W zawiadomieniu jest, że wykonawca nie podejmuje się przywrócenia stanu