Gdzie lepiej wyjść z psem, tak żeby było mnóstwo przestrzeni na spokojny spacer?
Katowicki Park Leśny, Dolina Trzech Stawów? Las Murckowski?
Strasznie dawno nie byliśmy z psem w Kato i jakoś pouciekały zapisane w pamięci fajne miejsca ;)
#katowice
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h-hej, dopiero co się przeprowadziłem ale nikogo jeszcze tu nie znam. Jest jakieś wykopiwo albo tajne zgromadzenia wykopków?
Znam trochę centrum i okolice bo bywałem tu i tam ale może ktoś się nudzi i ma ochotę na nightdrive co by pozwiedzać ciekawe miejsca?

Jeszcze się urządzam ale za tydzień mogę uchylić lekutko moją nową melinę i będzie można wpaść na jakieś gry planszowe albo zrobię jakiś live session dla fanów house/techno i pogadamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka, jestem sfrustrowany moją aktualną pracą. Więc Szukam pracy w #katowice. Mam angielski na solidnym B2, niemiecki solidny komunikatywny xD, znam podstawy sql i azure.

Pisać takie rzeczy na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Kto to widział ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samowolka budowlana w Katowicach, czyli jak zbudowano najwyższy budynek w mieście bez odpowiednich pozwoleń. Wieżowiec Altus (łac. wysoki) to od 20 lat nieodłączny element krajobrazu Katowic. Ciekawostką jest jednak fakt, że ten wysoki na 125 metrów betonowy moloch powstał... nielegalnie. A przynajmniej nie do końca legalnie.

Bdynek najpierw został zbudowany do wysokości 30 pięter, a dopiero później zmieniono decyzję o pozwoleniu na budowę, a konkretnie zamiast planowanych 22 kondygnacji, umieszczono w niej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sylwke3100: Widać, że przy granicy z Sosnowcem.
Przezornie wybudowali po dwa piętra bo jakby było więcej, to do mieszkań wyżej położonych trzeba by było jeszcze ludziom dopłacać, bo widać z nich Sosnowiec.
  • Odpowiedz