Widział ktos gdzies produkty aroma szopu STACJONARNIE #katowice #myslowice #chorzow
?
Mają siedzibe w kato i sosnowcu ale nie sprzedaja od reki, tylko hurt. Punkt, w ktorym kupowałam detalicznie (w Chorzowie na 16 lipca) od 1 stycznia nie ma juz ich produktow (,)
Potrzebuje na dzis, na juz, wysylka nie wchodzi w gre
#epapierosy #vape #epapieros
jatylkozapytac - Widział ktos gdzies produkty aroma szopu STACJONARNIE #katowice #mys...

źródło: comment_1673428658mWK6sjt44nJlt5fRZmTuzF.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej czy kojarzy ktoś może czy z dworca PKP przed przebudową odjeżdżały piętrowe busy? A jeżeli tak to co to były za modele? Wydaje mi się że to były chyba późne lata 90 i wczesne 00
#katowice
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema! To moja pierwsza aukcja charytatywna WOŚP i liczę na mały sukces swój, jak i wspierających Wielką Orkiestrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie, nie zgapiłem od @Tonari_Totoro ¯_(ツ)_/¯ choć jego aukcję są inspiracją, bo sam (a raczej z dwoma ziomkami) wygrałem dwukrotnie taką aukcję, w poprzednich latach (stąd poznałem właśnie @Tonari_Totoro )

Tym razem staję po drugiej stronie grania z Orkiestrą. I podobnie, oferuję przejażdżkę terenówką po Katowickich Postindustrialach
KLM13 - Siema! To moja pierwsza aukcja charytatywna WOŚP i liczę na mały sukces swój,...

źródło: comment_1673372652V5jUq2HLpMjM2kWM2vNFCi.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wrzucam aukcję charytatywną od @Tonari_Totoro:
Jak co roku wspieramy WOŚP. Czyli ponownie Przejażdżka terenówką, po Katowickich postindustrialach połączona z obiadem upichconym w kociołku. Max 3 osoby (w opcji są dwa foteliki dziecięce) Minimum 2h jazdy.
W planie są błotne hałdy, stare tereny kopalniane, stare nieczynne już linie kolejowe oraz teren byłej już Huty Cynku.
Wygraną możecie zrealizować przez cały rok w weekendy po wcześniejszym umówieniu się.
Nie szczędzić kasy (ʘʘ)
KLM13 - Wrzucam aukcję charytatywną od @Tonari_Totoro:
Jak co roku wspieramy WOŚP. C...

źródło: comment_1673370978Om8a0yGR1gQBSfo5uT4JXw.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, co mozna u was porobić? Znajde jakieś miejsce gdzie pogram w kręgle, bilarda, rzutki cxy mini golfa? Albo jakies inne ciekwe miejsca?
#katowice
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mecha_Wykalaczka: ja bym uruchamiał wcześniej. U niektórych operatorów podłączenie kabli nie jest równoznaczne z działaniem internetu, jeszcze każą czekać na papierkologie, konfigurację usług itp. I to tylko zakładając że wszystko jest ok, nic nie rwie, prędkosć spoko itp, technicy dobrze spieli linie bez pomyłek w kablach.
Jeden miesiąc abo wiecej za stary internet cie nie zabije, a mozesz sobie oszczedzić sporo problemów.
  • Odpowiedz