Czy wiadomo jakie firmy zajmują w KTW II najwyższe piętra? Może jakaś z IT? Chętnie bym się spróbował zatrudnić dla widoczków xD. W mojej pierwszej pracy. Tęsknie za takim widoczkiem jak na załączonym obrazku :( (tam już i tak nie ma takiego fajnego widoczku, bo stawiają obok budynki)

#katowice
Marekexp - Czy wiadomo jakie firmy zajmują w KTW II najwyższe piętra? Może jakaś z IT...

źródło: 2016-12-28 15.38.55

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś jadąc w busie doznałam kolejnego dylematu żula. Otóż śmierdziało. Nie umiałam stwierdzić czy to śmierdzi zulo podobny Mietek 30 lvl czy siedzenie. Postawiłam na Mietka i nie usiadłam koło niego. I wiecie co? Postawiłam dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ach te emocje w #ztm mm #katowice
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wróciłem właśnie z #koncert organowy #nospr w #katowice . Nowy instrument robi ogromne wrażenie jeżeli chodzi o to jakie dźwięki wydaje ale jak dla mnie to jakiś cichy jest? Może to kwestia preferencji artystki ale spodziewałem się dużo większego "p-----------a". ;-) Dobór muzyki świetny poza prapremierowego wykonania „Miroirs Mystiques” Dariusza Przybylskiego. Pewnie się nie znam na muzyce ale to brzmiało jakby dać instrument pięciolatce i równocześnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pcstud: ile płaciłeś za bilet? Ostatnio chciałam tam kupić bilet dla babci to rozjazd cenowy był drogi bo od 150 zł do 20 zł . Do tego nie ogarniam ich kalendarza. Rozumiem że na niektóre się po prostu już nie da kupić biletu dlatego mi się nie wyświetlały te bilety czy jeszcze inaczej?
  • Odpowiedz
@excelfinance: ale z aplikacją jest taniej, a jak masz konto np w millenium bank to możesz sobie dodać nr rejestracyjny z poziomu aplikacji banku i Ci ściągnie kasę bezpośrednio
  • Odpowiedz
Mireczki pytanie, tapas bar maya w Sosnowcu, czy warto się wybrać na obiad? W menu same potrawy takie przystawkowe czy mimo to szło by się tym najeść, a jednocześnie spróbować czegoś nowego?

#sosnowiec #katowice #slaskie #jedzenie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dktr
Chłopa od neta niestety nie ma. Będzie we wtorek. Do wtorku to ja sobie kupię nowy, ale dzisiaj i jutro bez neta no będzie ciężko, zwłaszcza że telewizja też leci przez internet.
  • Odpowiedz
Tag #katowice od zmiany wyglądu wykopu umarł. Nikt nie napisał, że pada śnieg, że komunikacja miejska nie ogarnia i w ogóle smutek i pustka. O.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach