via Wykop Mobilny (Android)
  • 380
Właśnie dzisiaj zwalniam sie z mojej #pracbaza . Byl to oczywiście typowy #januszex w ktorym ludzi traktowało się jak bydło, wyplaty wiecznie byly spoznione, a mój zlodziej nigdy nie byl zadowolony. Latem zamiast zamontowac normalna klimatyzację jak czlowiek to w sali 150m2 postawil 2 wiatraki z tesco xD i jeszcze kazal informatykom je skladac no go to przeroslo xD
Na rozmowie byla to oczywiście przyszlosciowa firma z mlodym dynamicznym zespolem, owocowymi piatkami,
Mirki, czy znalezienie pracy z 2,5kna rękę w Wawie dla studenta zaocznego bez większego doświadczenia (8 miesięcy w pracy) da radę coś znaleźć?

Bo mam schizę, widzę pełno ofert na olx. ( _)

A starsi mi mówią że jestem #!$%@? że wierzę w to, że ktoś da mi na start dwójkę na rękę.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Planowałem wynająć kawalerkę z ich niewielką pomocą ale teraz
źródło: comment_NbYEPbxRD1gDa7NelUYKnKmHZZ0j8Dzn.jpg
Bez doświadczenia trudno o normalną ofertę, bo janusze na tym żerują, by zbić koszty xD na początek jakieś 2300-2500 już z pitem zerowym powinieneś dostać bez najmniejszego problemu gdziekolwiek. Jak ktoś Ci daje dwójkę lub mniej i do tego w Warszawie to śmiej mu się w ryj, broń Boże nie bierz tego i nie psuj rynku ( _) i tak połowa studencików rozpieściła januszy #!$%@?ąc za minimalną, bo w
#praca #januszex

https://pl.jooble.org/desc/5853337355415748600?ckey=osoba-do-wyszukiwania-informacji-w-internecie&rgn=-1&pos=1&elckey=4556441895313939044&sid=2627317712797293995&age=34&relb=100&brelb=100?=8213,798&scr=8213,798&iid=6450221486286041528

"trzy najlepsze oferty spośród stu możliwych i prześledzi opinie o potencjalnych kontrahentach do 5 lat wstecz, a wszystko w poczuciu ekscytacji nauki nowych rzeczy, a nie w przerażeniu ze względu na nieznajomość tematu :)"

Za taką kasę taki zakres obowiązków obejmujący wiedzę o wszystkim? Ciekawe kto się skusi...
Ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Początkiem lipca uległem wypadkowi w pracy. Całe szczęście nie straciłem palca.
Po 2 tygodniach L4 wróciłem do pracy. Wtedy brygadzista pyta się czy chcę zgłosić wypadek.
No raczej że chcę.
Mija 1.5 miesiąca i żadnych wieści więc idę do brygadzisty i pytam czy wie cokolwiek o wypadku. On że nic. Udało mi się złapać BHPowca i pytam co z tym wypadkiem. A on
Jak u was z zarobkami i z wydawaniem?
Na co wydajecie? Dużo wam zostaje?

Ja mam 17 lat, i myśle że nawet gdybym robił w januszexie za 1500zł miesięczne, to zupełnie by mi starczało, nawet sporo by zostawało.

Zakładając że mieszkałbym z matką i dokładał się do rachunków (prąd, internet itp.) i zakupów.

miesięcznie na rachunki wydawałbym ok. 180zł, zakupy 350zł, 40zł abonamenty, bilety 100zł, higena 50zł = 720zł

I zostawałoby mi
Pracowałem kiedyś na budowie w #januszex (w tym przypadku był to Andrzejex), pomagałem elektrykom. Wierciłem dziury i kułem w ścianach kanały na instalację, osadzałem puszki i tym podobne, łatwe do ogarnięcia zadania, z którymi nawet ktoś taki jak ja nie powinien mieć problemów. No i przychodzi któregoś razu Andrzej - szef wszystkich szefów, i patrzy co zrobione i dotyka ręką wiertarki którą akurat kończyłem kuć.

- Gorąca. Daj tej kuwrie odpocząć i
@futbolski: Też coś takiego robiłem, szef kazał jechać na miejsce gdzie miał być wkopany kabel do domu jednorodzinnego. Miałem pomóc koparce, przyjechałem dzwonię że wyznaczone wszystko mam, koparki nie ma co pytam mam robić? "Siedź co Ci tam źle? Koparka za 2h będzie, nie narzekaj" Czekałem na koparkę, potem wrzuciłem folie nad kabel i tyle.
Fajny chłop był, musiałem zrezygnować bo się przeprowadzałem, ostatnio się dowiedziałem że dostał zawału i nie
po co pracodawcy robią piekło sobie i innym? po 4 miesiącach wpadły 3 roboty, z każdej miałem skierowanie na badania i 2 musiałem powiedzieć że rezygnuję. Jakby ci co szukali od czerwca w maju zadzwonili nie było by tego problemu, teraz kolesiowi na urlopie XD musiałem zadzwonić że jednak nie. Fajny urlop bulwo, miałem jutro podpisać z nimi umowę podpisałem dzisiaj gdzie indziej XD
#pracbaza #januszex #korposwiat
źródło: comment_Q80NEd4iEs3pXqpgRhbAIpeRP9FVK7XK.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mòj pracodawca ucieszony już bo myślał że wychodzę z jego kanciapy i zgodzę się na 12zl na czarno. Ja do niego 14.70. On do mnie 13 i po 3 miechach 14. Ja do niego wybacz ale jestem uczniem i nie mam żadnych obciążeń finansowych wszystko co zarobię to dla mnie tylko extra pieniądze. To zaczął sapać i do mnie zadzowni czy zgodzi się na 14,70 na czarno xD.

#januszex #
@grzegorz-olszanski: tak ty jak i on jesteście #!$%@? dzbanami do potęgi jak ci da te 14,7 na czarno i się zgodzisz to nie wiem może szympany powinny przejąć nasz rynek pracy - patrząc na to że obecnie brutto = netto na zleceniu trzeba być konkretnie głupim aby się godzić na pracę na czarno, a nie na prostej umowie zlecenie.
Studenci!!!! Jak to jest z tym pitem dla młodych? Załóżmy moja wypłata na umowie zlecenie to 2000 zł brutto i jedyna składa jaka jest mi odliczana to 288 zł na podatek, która została zlikwidowana #pitzero Czy w takim razie moja wypłata netto będzie 2000 zł?
Zleceniodawca dał mi oświadczenie do podpisania po czym powiedział, że moja stawka godzinowa się nie zmienia. Czy mogę wszcząć jakieś postępowanie z tym Januszem? Co mogę mu
@cemiron: a co masz na pasku płacowym? ustawa weszła 1.08, a na początku tego miesiąca dostałeś wynagrodzenie z dołu za lipiec, za co należał się podatek - prawdopodobnie od przyszłego miesiąca będzie zerowy
@stefan_pmp ps. Te dziewczyny to szefowe pewnie . Chyba nie chcesz powiedziec, że śmieć na stażu co pewnie nie jest nawet u nich zatrudniony tylko przez jakiś urząd pracy indostaje 1000 zł za 40h pracy jak niewolnik ma zamawiać sam z siebie serwis za x pieniędzy w januszexie i bez wyraźnego polecenia januszexu. Ps. Zresztą #!$%@? wie, stado różowych w robocie to zawsze parodia.
#anonimowemirkowyznania
Czy zna się ktoś na ubezpieczeniach grupowych z pracy? Idę do pierwszej tyrki, będę miał tam zawrotne 2500 netto i dostałem pięć wariantów ubezpieczenia. Za 25, 35, 45, 50 i 65pln miesięcznie. W zależności od stawki mam podane różne kwoty za dane zdarzenia. Co lipne to w przypadku zgonu rodzica są to kwoty od 1.100-2.200pln. Taki dosyć opłacalny wydaje się ten wariant trzeci, bo w nim jest najwięcej za pobyt szpitalny.