Właśnie dzisiaj zwalniam sie z mojej #pracbaza . Byl to oczywiście typowy #januszex w ktorym ludzi traktowało się jak bydło, wyplaty wiecznie byly spoznione, a mój zlodziej nigdy nie byl zadowolony. Latem zamiast zamontowac normalna klimatyzację jak czlowiek to w sali 150m2 postawil 2 wiatraki z tesco xD i jeszcze kazal informatykom je skladac no go to przeroslo xD
Na rozmowie byla to oczywiście przyszlosciowa firma z mlodym dynamicznym zespolem, owocowymi piatkami,
Na rozmowie byla to oczywiście przyszlosciowa firma z mlodym dynamicznym zespolem, owocowymi piatkami,
- pestis
- motaboy
- onionhero
- GlodnaCykada
- blackol1
- +375 innych































Ech, Mirki, nadszedł ten dzień bla bla bla #!$%@? tego januszexa bla bla bla składam wypowiedzenie bla bla bla dajcie plusa to zawołam bla bla wrócę potem to powiem jak było bla bla bla trzymajcie się mirki.