Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Zwariowany_Radek
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

konto usunięte
- 0
@Zwariowany_Radek: niech praca dla chłopa letkom będzie ehh
Mirki nie mogę znaleźć mema z zabawką z toy story (buz astral chyba) i z tekstem że moja praca jest bardzo ważna w firmie czy coś w tym stylu. może ktoś wstawić dziękuję :)
#praca #januszex #januszebiznesu
#praca #januszex #januszebiznesu
Jeśli macie toksyczne środowisko pracy to mam dla Was radę, uciekajcie najprędzej!
Prawie dwa lata pracowałam w prawdziwym mordorze u prywaciarza, który przyjemną pracę zamieniał w igrzyska śmierci.
Każde najprostsze zadanie zamieniał w stresujące i ważne nad wyrost.
Nigdy nie wiedziałeś o co dziś będzie miał do Ciebie pretensje lub jak Cię skrytykuje. Najczęściej niesłusznie.
Aferka
Prawie dwa lata pracowałam w prawdziwym mordorze u prywaciarza, który przyjemną pracę zamieniał w igrzyska śmierci.
Każde najprostsze zadanie zamieniał w stresujące i ważne nad wyrost.
Nigdy nie wiedziałeś o co dziś będzie miał do Ciebie pretensje lub jak Cię skrytykuje. Najczęściej niesłusznie.
Aferka
@hajer_przodowy: za nowym krajem się rozglądaj
@hajer_przodowy: Uciekaj z tego kraju a najlepiej kontynentu
- 24
@wolkami: ja dziś odrzuciłem robote gdzie pracodawca stwierdzil, ze krzyknąłem za mało i zaproponował wiecej( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@RozbrykanyKartofelek: ile vs ile? i jaka branza?
- 0
Czy prawo jakoś reguluje kwestie związane z rejestracją spotkań służbowych online (praca zdalna), np przez Zoom, BEZ wiedzy uczestników spotkania?
1. Można nagrać rozmowę z kolegą z pracy i używać zamiast notatek?
2. Można nagrać spotkanie z kolegą z pracy i wykorzystać to nagranie przeciwko niemu? Np. wyciągnąć po jakimś czasie fragment i pokazać szefowi: "Zobacz, cośtam obiecał - to jego słowa - a nie dowiózł"
3. Jeśli wydarzy się faktycznie 2 - w jaki
1. Można nagrać rozmowę z kolegą z pracy i używać zamiast notatek?
2. Można nagrać spotkanie z kolegą z pracy i wykorzystać to nagranie przeciwko niemu? Np. wyciągnąć po jakimś czasie fragment i pokazać szefowi: "Zobacz, cośtam obiecał - to jego słowa - a nie dowiózł"
3. Jeśli wydarzy się faktycznie 2 - w jaki
- 1
@Eldricht: a czemu obiecujesz, jak nie dowozisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo będzie tu ta sama zasada, co nagrywanie dyktafonem. Na zoomie nie pamiętam, ale na trasie widać jak się nagrywa
- 0
@A_R_P: to przykład, tak na prawdę nie wiem co konkretnie i w jakim kontekście może zostać użyte przeciwko mnie
Nagrać możesz na różne sposoby, choćby właśnie dyktafonem leżącym obok kompa czy windowsowym rejestratorem...
Nagrać możesz na różne sposoby, choćby właśnie dyktafonem leżącym obok kompa czy windowsowym rejestratorem...
16
Amerykańscy Janusze biznesu i wymiana oleju (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆

W radiu słychać reklamę że za 20$ jeden z warsztatów wymieni ci olej silnikowy. Po przyjeździe do warsztatu okazuje się że powinieneś wymienić więcej płynów więc wychodzisz z rachunkiem na ponad 200$. Koniec końców okazuje się że i tak żadnych płynów nie wymieniono (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#anonimowemirkowyznania
Pracodawca nie przedłużył mi umowy. Przyczyny nie podał, domyślam się, że dlatego ponieważ miałem złamanego palca i półtora miesiąca byłem na zwolnieniu lekarskim. Byłem na rozmowie o pracę i było dość spoko, ale rekruterka zapytała dlaczego już nie pracuję w poprzedniej firmie. Powiedziałem, że skończyła mi się umowa i nie chciałem już tam pracować, bo praca mnie nudziła i chce iść dalej. Czy mogą dotrzeć do tego, że to
Pracodawca nie przedłużył mi umowy. Przyczyny nie podał, domyślam się, że dlatego ponieważ miałem złamanego palca i półtora miesiąca byłem na zwolnieniu lekarskim. Byłem na rozmowie o pracę i było dość spoko, ale rekruterka zapytała dlaczego już nie pracuję w poprzedniej firmie. Powiedziałem, że skończyła mi się umowa i nie chciałem już tam pracować, bo praca mnie nudziła i chce iść dalej. Czy mogą dotrzeć do tego, że to
@AnonimoweMirkoWyznania dlaczego nie powiedziałeś prawdy? xD dużo lepiej by brzmiała niż takie wymówki
@AnonimoweMirkoWyznania: Uspokój się, nikt nie będzie drążył takich rzeczy o ile nie jesteś jakimś super high expertem z wąskiej dziedziny, który ma jakąś fajną wiedzę i sekrety technologiczne, po Twoim wpisie sugeruje, że to raczej praca dla i u Janusza, więc nie masz się czym martwić.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
@Sok_Mandarynkowy: Pracuję od 10 lat zagramanicą.
Odezwał się kiedyś do mnie niemiecki koncern z filią w Polsce z informacją, że rozkręcają nowy dział R&D w mojej ówczsenej branży i zapytaniem czy interesuje mnie rola lead engineera i czy może byłbym zainteresowany powrotem z emigracji.
Oczywiście stawka była wielką niewiadomą ale rekruterka *łaskawie* była gotowa mi powiedzieć, czy stawka mieści się w budżecie. Przeliczyłem stawkę na złotówki, dodałem 10% "motywacyjne" i okazało
Odezwał się kiedyś do mnie niemiecki koncern z filią w Polsce z informacją, że rozkręcają nowy dział R&D w mojej ówczsenej branży i zapytaniem czy interesuje mnie rola lead engineera i czy może byłbym zainteresowany powrotem z emigracji.
Oczywiście stawka była wielką niewiadomą ale rekruterka *łaskawie* była gotowa mi powiedzieć, czy stawka mieści się w budżecie. Przeliczyłem stawkę na złotówki, dodałem 10% "motywacyjne" i okazało
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 14
Komentarz usunięty przez autora
@suqmadiq2ama: Dobrze. Jest tyle "artykułów" srających się o quiet quittingi i jak to pracownicy nie chcą być niewolnikami pracującymi nadgodziny za darmo, że trzeba je trochę wyśmiać.
@suqmadiq2ama: dobry artykuł
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@prostyczlowiek123: Trzeba uszanować to, że pozwoli zapłacić za czokoszoki i zakwaterowanie w piwnicy
- 2
Witam mam problem w #januszex
Chce jakoś uszkodzić mikrofony w dwóch kamerach o takich jak na zdjęciu.
Zwolnić się nie mogę narazie ale nie chce żeby mnie i moich współpracowników podsłuchiwał szef. Chciałem po prostu dwoma głośnikami zagłuszyć je bo oczywiście on mówi że tego nie robi ale nie raz debil udowadniał ze podsłuchuje. Mówił o rzeczach dokładnie takich jakie mówiliśmy w zakładzie. Do WiFi jestem podłączony mogę je wyłączyć
Chce jakoś uszkodzić mikrofony w dwóch kamerach o takich jak na zdjęciu.
Zwolnić się nie mogę narazie ale nie chce żeby mnie i moich współpracowników podsłuchiwał szef. Chciałem po prostu dwoma głośnikami zagłuszyć je bo oczywiście on mówi że tego nie robi ale nie raz debil udowadniał ze podsłuchuje. Mówił o rzeczach dokładnie takich jakie mówiliśmy w zakładzie. Do WiFi jestem podłączony mogę je wyłączyć
źródło: comment_1664398679whuKrM7v6bIzyL1QzobTB8.jpg
Pobierz@Pawciosl: ta kamera działa na częstotliwości 2GHz. Poczytaj sobie czym jest "deauther" i kup "ESP8266" a potem wpisz te dwie frazy w Githuba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki zagłuszacz to też ciekawa sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://github.com/y-x-c/wearable-microphone-jamming
https://github.com/y-x-c/wearable-microphone-jamming
#januszex
Z oferty pewnej firmy:
Z oferty pewnej firmy:
Staramy się aby nasze ceny prezentowały się bardzo okazale na tle konkurencji.
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@s---k: Chodziło mi raczej o to, że przymiotnik "okazały" stosowany jest raczej do podkreślenia, że coś jest duże, wysokie, pokaźne czy nawet potężne.
Ahhh przypomniało mi się jak w mojej poprzedniej pracy kierownik chwalił się zarobkami rzędu 6 tys złotych. Zapomniał tylko o tym, że każdego dnia robił jakoś 12-14 godzin XD plus chodził w soboty na 10 i niedzielę na 8 godzin.
Dzban do kwadratu, co lepsze chodził tak cały czas gość przez kilka miesięcy nie miał dnia bez pracy.
Ciekawe jaką miałby wypłatę, gdyby zrobił normalny etat. ( ͡°( ͡°
Dzban do kwadratu, co lepsze chodził tak cały czas gość przez kilka miesięcy nie miał dnia bez pracy.
Ciekawe jaką miałby wypłatę, gdyby zrobił normalny etat. ( ͡°( ͡°
@Chicoxxx66: 3,5k
Ciekawostka z pracbazy na dzisiaj:
Regały oznacza się literami alfabetu aby ułatwić poszukiwnie odpowiedniej palety
#pracbaza #ciekawostki #heheszki #januszex #praca
Regały oznacza się literami alfabetu aby ułatwić poszukiwnie odpowiedniej palety
#pracbaza #ciekawostki #heheszki #januszex #praca
źródło: comment_1664278968ZTBoI8SqHehvPNo6ahsZxB.jpg
Pobierz@Kaszlak: quick pick
źródło: comment_1664279243UP2qj97y5TrWQLBxDaOzXe.jpg
Pobierz@Kaszlak: poprawiłem twoje zdjęcie, bo jest błąd w tym logo
źródło: comment_1664280991hkaSnn6Iv4jhxMehfwVePf.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#pracbaza #wypowiedzenie #januszex
tak z ciekawości;
widzę wiele postów w stylu „jutro rzucam wypo w pracy, pulsujących wołam po 16:00 z relacją” i ludzie plusuja czekając na niesamowita relacje itp itd
serio mieliście jakieś dziwne akcje przy składaniu wypowiedzenia? U mnie zawsze kończyło się tym ze po złożeniu nic wielkiego się nie działo - przyjmowali papier, informowali co mam zrobić, czasami tylko umawialiśmy się na skrócenie
tak z ciekawości;
widzę wiele postów w stylu „jutro rzucam wypo w pracy, pulsujących wołam po 16:00 z relacją” i ludzie plusuja czekając na niesamowita relacje itp itd
serio mieliście jakieś dziwne akcje przy składaniu wypowiedzenia? U mnie zawsze kończyło się tym ze po złożeniu nic wielkiego się nie działo - przyjmowali papier, informowali co mam zrobić, czasami tylko umawialiśmy się na skrócenie
konto usunięte via Android
- 4
@thumthum bo w tej historii zawsze jest informacja, że ten co składa wypowiedzenie, to jest niezastąpiony i bez niego firma nie będzie funkcjonować, stąd zainteresowanie co będzie po 16:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jutro rzucam wypo w pracy, pulsujących wołam po 16:00 z relacją
@thumthum: bo dla wielu ludzi to jest taki mokry sen/fantazja: pójść do szefa, rzucić papierami i odejść. A w rzeczywistości jest 'uszanowanie kierowniku złoty' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciek_maciejewski: hehe oczywiście że tak było

































