Wpis z mikrobloga

Polska to prawdopodobnie jedyny taki kraj w europie, gdzie praktykuje się wchodzenie na psychę pracownikowi, który złożył wypowiedzenie xD Jakiś czas temu złożyłem wypowiedzenie w Januszexie i generalnie będę pracować tam do końca października. Od kilku dni zauważyłem, że pracodawca wchodzi mi na głowę.
Gościuwa trudzi się z znalezieniem pachołka na moje miejsce (ogarniałem temat na moim stanowisku) i generalnie ma problem z zasobem ludzkim w swoim kołchozie, ponieważ kolejne osoby zwalniają się ( ͡º ͜ʖ͡º) Jaka szkoda.
W jaki sposób wchodzi na psychikę?
- Zaciskanie pasa na szyi pod postacią mobbingu o większym natężeniu.
- Wysyłanie mmsów, smsów, że coś jest #!$%@? i niedokończone. (Wyjebka i nie odpowiadam)

Oczywiście mam na to #!$%@?, czy ta firma pójdzie z gruzem, czy nie. Na moje szczęście znalazłem sobie lepszą pracę z lepszą stawką i umową o pracę, a nie zleceniówkę.
Czy te wszystkie januszexy nie nauczą się tego, że ludzie od nich #!$%@?ą, bo dają najniższą stawkę za godzinę? Ceny rosną - jedzenie, wynajem mieszkania itp.
Cieszę się, że mentalność młodych ludzi różni się od starych, że nie idą do byle jakiej pracy po zdaniu matury i będą tam #!$%@?ć do końca życia. Podobną postawę zauważyłem od Ukraińców i sami szukają coś godnego. Brawo.

Pozdro z fartem

#pracbaza #kolchoz #januszex
  • 14
  • Odpowiedz
@MasterZiomaX: obstawiam, ze janusz założył, ze bedziesz leciał w chja na wypowiedzeniu i zaczął sie przyglądać Twojej pracy, a że wcześniej tez leciałeś w chja, to nawet jak robisz tak samo jak wczesniej, to się czepia, bo dopiero teraz widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MasterZiomaX: Mam to samo, pod koniec września wypowiedziane, znalazłem pracę za 2x taką stawkę, szefunciowi od razu dupa pękła, żę jak to, wiecznie jakieś aluzje, docinki, wydzwanianie po godzinach. Również mam na to #!$%@?, mam nadzieję, że nie znajdą nikogo na moje miejsce i się januszsoft posypie.
  • Odpowiedz
Gościuwa trudzi się z znalezieniem pachołka na moje miejsce (ogarniałem temat na moim stanowisku) i generalnie ma problem z zasobem ludzkim w swoim kołchozie, ponieważ kolejne osoby zwalniają się ( ͡º ͜ʖ͡º) Jaka szkoda.


@MasterZiomaX: nic nie sprawia takiej frajdy jak cudza krzywda c:
  • Odpowiedz