Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
- 9
Widziałem już niezłe sumy, ale może taka zabawa: wklejamy najniższe wynagrodzenia (oczywiście własne).
screenshot z apki albo strony. Kto da mniej? No i może warto napisać jaka branża albo stanowisko i jaka część kraju.
Może wyjdzie z tego AMA: Jak wiążesz koniec z końcem?
#wynagrodzenie #praca #pracbaza #januszebiznesu #januszex #pensja #bieda #jakzyc
screenshot z apki albo strony. Kto da mniej? No i może warto napisać jaka branża albo stanowisko i jaka część kraju.
Może wyjdzie z tego AMA: Jak wiążesz koniec z końcem?
#wynagrodzenie #praca #pracbaza #januszebiznesu #januszex #pensja #bieda #jakzyc
- Jencus
- Zerri
- Bertoos
- Tucano95
- MaciekZKranu
- +4 innych
@kusznier: nie mam screena bo było to 3 lata temu i wypłata do łapy. Ale dostawałem 1400zl na umowie o prace na stacji paliw, co miesiąc potracali z pensji na „remanent” albo jak ktoś ukradł jakieś paliwo. Wiec mogłeś mieć 190h i dostać 1400-1500pln xD
- 0
@kusznier: 500 zł, praktyki realizowane umową zleceniem w 2015 roku.
Okazuje się, że w januszexie mojej różowej, to ona jest najgorszym pracownikiem, bo chciała UOP. Natomiast najlepszym jest ziomek z jego wsi, bo w sumie to nie chciał umowy, a na budowie kierownik nie pozwalał mu grać na telefonie, a tu może.
#januszebiznesu #januszex
#januszebiznesu #januszex
@jaki_inny_nick: znam sposob w ktory twoja rozowa moze stac sie nalepszym pracownikiem firmy pracujac tylko 5 minut dziennie
- 6
To ten dzien, po 6 latach pracy w januszexie rzucam mu w mordę wypowiedzenie.
#!$%@? nie przelał mi 3 wypłat, a ja grzecznie na kolanach dziękowałem mu za to że mogę pracować.
Wykorzystywał mnie tez seksualnie a #!$%@? nie chce mi się tego baita pisać.
#pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
#!$%@? nie przelał mi 3 wypłat, a ja grzecznie na kolanach dziękowałem mu za to że mogę pracować.
Wykorzystywał mnie tez seksualnie a #!$%@? nie chce mi się tego baita pisać.
#pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
- Prozdrowotny
- Karbon315
- pieczarrra
- Monetkouer
- amatourpornstar
- +1 innych
- 1
To nie jest bait ale mam solidny dylemat - mam 35lvl i dosyć stabilna sytuacje życiowa , żona , dziecko , pies , kot , dom bez kredytu - etap dorobku mam już za sobą
Obecnie pracuje niby w #korpo ale w sumie struktura w PL to trochę #januszex zarabiam niezźle - 6,5k netto fura paliwo bez specjalnej kontroli - praca luźna tak na 20% mojej mocy , mam okazje zmienić prace
Obecnie pracuje niby w #korpo ale w sumie struktura w PL to trochę #januszex zarabiam niezźle - 6,5k netto fura paliwo bez specjalnej kontroli - praca luźna tak na 20% mojej mocy , mam okazje zmienić prace
Co Mirek by wybrał ?
- Startup 10k+ 50.0% (57)
- Korpo Januszex 6,5 50.0% (57)
Dla śmiechu powiedziałem kumplowi z pracy, że się #!$%@? i zarabiam 18k netto. Następnego dnia kumpel poszedł mnie #!$%@?ć, że się #!$%@? i tyle zarabiam, a on po 15 latach tyle nie ma. Gdy dowiedział się że jednak zarabiam 10k netto, to wrócił do pokoju i się nie odzywał, a ja zostałem wezwany na dywanik :D
#januszex #pracbaza #pracait #programista15k #zarobki #heheszki
#januszex #pracbaza #pracait #programista15k #zarobki #heheszki
- 19
@noelo_cohelo: bo to fejk historia
- noelo_cohelo
- konto usunięte
- pablopwj
- Luk1N
- Feeps
- +14 innych
- 1
@noelo_cohelo: przecież nie powiedział XD
Jestem na stażu z urzędu pracy na 6 miesięcy u #januszex ,teraz tzn wrzesień to ten 6 miesiąc i po tym teoretycznie musiał by mnie zatrudnić na kolejne 3 miesiące ale w międzyczasie znalazłem zajebistą ofertę pracy.
#pytanie jest takie czy ktos wie co musze zrobić żeby jakoś rozwiązać tą umowe no i pójść do tej pracy która znalazłem.
Na necie wyczytałem tylko że po prostu podpisuję umowę z innym pracodawca i
#pytanie jest takie czy ktos wie co musze zrobić żeby jakoś rozwiązać tą umowe no i pójść do tej pracy która znalazłem.
Na necie wyczytałem tylko że po prostu podpisuję umowę z innym pracodawca i
@OrzechowyDzem: "Dlaczego boisz się w UP zapytać?" bo to wykopek :-D
@jajadokolan223: najlepiej zadzwonić do Urzędu Pracy i dopytać. Kiedyś było tak, że podpisujesz umowę z nowym pracodawcą i masz ileś czasu na poinformowanie o tym na piśmie UP. Lepiej się upewnij, bo konsekwencje niezgłoszenia w terminie były takie, że żądali zwrotu kasy za cały staż. Generalnie pamiętaj, że twoim pracodawcą jest teraz UP a nie januszex. Januszex jest tylko miejscem wykonywania pracy.
#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki,
Co mi grozi za powiedzenie w #praca ile zarabiam?
Teraz wszyscy w #januszex jak sie dowiedzieli że po 15 latach pracy zarabiają tyle co ja albo mniej to rzucają wypowiedzeniamni mówiąc że ja zarabiam więcej i teraz kwas na całą #firma
Boje sie że będę miał problemy z #pracodawca
Co robić? (╯︵╰,)
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi
Hej Mirki,
Co mi grozi za powiedzenie w #praca ile zarabiam?
Teraz wszyscy w #januszex jak sie dowiedzieli że po 15 latach pracy zarabiają tyle co ja albo mniej to rzucają wypowiedzeniamni mówiąc że ja zarabiam więcej i teraz kwas na całą #firma
Boje sie że będę miał problemy z #pracodawca
Co robić? (╯︵╰,)
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi
@AnonimoweMirkoWyznania: to ile biiezemy od metra? 50 zł. O jaki złodziej a mi dyche płaci!
OP: @Sekk: @Atinay: A co jeśli powiem, że wiedzą bo zostawiłem umowę na biurku i wyszedłem a oni sami sprawdzili? Wtedy nie złamałem regulaminu bo nie powiedziałem im, tak?
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
- 4
Na fali wpisów o zwalnianiu się z #pracbaza przypomniało mi się jak sama składałam wypowiedzenie. Nie z żadnego januszexu, tylko z dużego korpo (chociaż kolorowo nie było). Też mi się wydawało, że beze mnie zginą, bo była jedna rzecz, którą ogarniałam jedynie ja.
I wiecie co? Faktycznie mieli beze mnie problem.
Poradzili sobie z nim w przeciągu dwóch tygodni, bo w końcu nikt nie jest niezastąpiony, ale jednak miałam lekką satysfakcję.
I wiecie co? Faktycznie mieli beze mnie problem.
Poradzili sobie z nim w przeciągu dwóch tygodni, bo w końcu nikt nie jest niezastąpiony, ale jednak miałam lekką satysfakcję.
- 1
@v1lk: po nic tak naprawdę. większość wpisów na mirko jest po nic/dla atencji i tyle ;)
konto usunięte via Android
- 0
- 1
- adam7820
- Jestem_Tutaj
- kupczyk
- zazdraszczam
- konto usunięte
- +362 innych
- 89
@willyfog: walcie się z tymi trailerami
- 19
Jak nic sie nie zmieni to jutro daje wypowiedzenie w moim #januszex na stacji i to mówie poważnie. Ciagle musze odmawiać przyjscia za kogoś bo ktoś wziął L4/nie ma z kim zostawić bękarta i później kierowniczka musi stać na kasie bo ja nie mogę przyjść i dostaje się mi zamiast tej osobie która zrobiła sobie wolne. Pomimo że mam praktyki to robią mi wyrzuty że nie przyjdę po 14 (wtedy kiedy kończe
- stormkiss
- Damiano-Italiano
- konto usunięte
- rud3k
- cladier
- +7 innych
@willyfog: co to za jakiś okres na zwalnianie się?
Dość kur.. . Postanowione !! Widzę, że są wakaty. Jutro zatrudniam się w #pracbaza w klasyczny #januszex. Już jestem ustawiony na 1740 netto za 270h/m-c i z dwie niedziele w miesiącu do wybrania.
Dziś byłem na szóstej na rozmowie z samym bossem. Fajny gość, czuć go trochę kiełbasą i wczorajszą wódką, ale ma takie fajne podejście do pracowników, że nawet przynosi z domu kostkę mydła jak jest na końcówce i puste
Dziś byłem na szóstej na rozmowie z samym bossem. Fajny gość, czuć go trochę kiełbasą i wczorajszą wódką, ale ma takie fajne podejście do pracowników, że nawet przynosi z domu kostkę mydła jak jest na końcówce i puste
- kolorowe_jarmarki
- Tarczowy
- Niewiemja
- GaiusBaltar
- Arthaniel
- +75 innych
Złoto :D
- KrolWlosowzNosa
- realizta
- kuhhhwaaa_spock
- niall
- xDav
- +2 innych
obserwujemy narodziny pasty
- KrolWlosowzNosa
- realizta
- kuhhhwaaa_spock
- niall
- Zielczan
- +5 innych
Mirki zwalniam dzisiaj pracownika w mojej #pracbaza o 16 daje Mu wypowiedzenie. Kurde #oskarek ciągle ma jakieś pretensje i ale! Że niby nie ma owocowych worków, że dusi się w gorących pomieszczeniach albo że komputery złe. Zamiast jakiś debilbych pomysłów wolałem wszystkim pracownikom zwiększyć pensje i załatwić super stanowiska pracy ale #oskarek płaczę, że w jakimś tam #januszex maja owocowe wtorki, pidżamowe środy i jeszcze jakieś cuda na kiju ale, że pracownicy
- 5
@Jerry_the_Coin: już się to #!$%@? robi nudne, 500 razy to samo wrzucacie
Dobra, słuchajcie. Mam dość. Prowadzę fajną firmę Jaruszex i wszystko spoko, mamy hajsy, jakoś leci. Ale naprawdę jestem już zmęczony młodymi ludźmi. Ciągle przychodzą i są roszczeniowi, a to wiatraki za małe w biurze, a to zbyt długie zebrania, a to nie chce im się podrabiać jakichś podpisów.
Najgorzej. Ostatnio dałem jednemu młodemu małą spółkę paliwową pod kontrolę, to wydał sto baniek na to, żeby jakiś kierowca jeździł zagranicą. Kumacie? Zamiast paliwa
Najgorzej. Ostatnio dałem jednemu młodemu małą spółkę paliwową pod kontrolę, to wydał sto baniek na to, żeby jakiś kierowca jeździł zagranicą. Kumacie? Zamiast paliwa
@ChomikTwardyposlad straszne rzeczy panie Jarku :(
- FilodendronMonster
- zmudeg
- konto usunięte
- wieniu
- 1michalk
- +2 innych
@PanDarcy nie widzialam, sam zes podrobka
@John_archer dobra, bede pamietac, zeby nie wolac
- 12
wszystkim mirasom składającym nagle w ostatnich dniach #wypowiedzenie w swoim #januszex czy tam #pracbaza chciałbym przypomnieć, że obowiązek szkolny trwa do końca podstawówki i żadne wypowiedzenie nie zwolni was z tej kartkówki z pszyrki xD
#oswiadczenie
#oswiadczenie

































#januszebiznesu #januszex
Komentarz usunięty przez autora