Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
Najgorszy szef świata? Kontroluje pracowników nawet w toaletach

Jeśli myślisz, że to twój szef jest najgorszy na świecie, to prawdopodobnie się mylisz. Wyprzedza go pochodzący z Chin biznesmen, który kamery zamontował nawet w toaletach. W ten sposób chciał skontrolować jak jego pracownicy spędzają "czas wolny".
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
@suqmadiq2ama: ale ich piecze to, że ludzie nie harują jak niewolnicy, tylko się szanują i wykonują tylko te obowiązki, które mają zapisane w umowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) co prawda nie popieram całkowitego tumiwisizmu i robienia wszystkiego na o-------l, ale nadmiernej nadgorliwości i pracy ponad siły też nie rozumiem
- 14
@NieRozumiemIronii: To robienie wszystkiego co na umowie za kase jak na umowie, janusze sie zesrali że ludzie nie chcą ambitnie z---------ć ponad norme bez podwyżki przy tej inflacji kiedy oni podnieśli zyski o inflacje
- 14
O NIE
PRACOWNICY ROBIĄ TYLE ILE MAJĄ ZAPISANE W UMOWIE
I NIE CHCO PRACOWAĆ PO GODZINACH, NAJLEPIEJ ZA DARMO
I JESZCZE ŚMIEJO MIEĆ ŻYCIE POZA PRACO
DRAMAT
PRACOWNICY ROBIĄ TYLE ILE MAJĄ ZAPISANE W UMOWIE
I NIE CHCO PRACOWAĆ PO GODZINACH, NAJLEPIEJ ZA DARMO
I JESZCZE ŚMIEJO MIEĆ ŻYCIE POZA PRACO
DRAMAT
źródło: comment_16638533010UgTqiBfZzWRA92vTIV79u.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 36
- 9
@TestoSynth: Każdy jeden młody prawicowy wolnorynkowiec swoją pierwszą pracę powinien przez kilka lat spędzić w januszexie. Nie byłoby bajań o wolnym rynku, niszczenia gospodarki najniższą i dzieleniu się zyskami przedsiębiorcy z pracownikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TestoSynth: >Wiesz ile pracodawcę kosztuje twoja płaca minimalna?
To nie są problemy które dotyczą stosunku pracodawca-pracownik. To jest mniej-więcej ten sam poziom abstrakcji jak gdybyś pytał pracodawcę ile jego pracownika kosztuje wychowanie dziecka czy kredyt hipoteczny.
Skoro pozostaję zatrudniony to nie mogę zakładać żadnego innego scenariusza niż taki w którym moja praca przynosi przychód co najmniej równy mojej płacy brutto plus kosztom pracodawcy. Jeżeli widać że firma ma klientów to
To nie są problemy które dotyczą stosunku pracodawca-pracownik. To jest mniej-więcej ten sam poziom abstrakcji jak gdybyś pytał pracodawcę ile jego pracownika kosztuje wychowanie dziecka czy kredyt hipoteczny.
Skoro pozostaję zatrudniony to nie mogę zakładać żadnego innego scenariusza niż taki w którym moja praca przynosi przychód co najmniej równy mojej płacy brutto plus kosztom pracodawcy. Jeżeli widać że firma ma klientów to
#anonimowemirkowyznania
Nigdy wcześniej nie pracowałem, zatrudniłem się w januszeksie na hali produkcyjnej na okres próbny 3 miesiące. Pracowałem równy miesiąc i 1 tydzień i dostałem wypowiedzenie bo mają problemy finansowe i na moje miejsce wolą zatrudnić jakiegoś doświadczonego. Powiedziano mi, że dostane ekwiwalent urlopowy i dostałem 74zł. Pracowałem za minimalną 3010zł brutto + premie w pełnym wymiarze godzin 8h, urlopu miałem 32h bo 1 dzień musiałem wykorzystać. I moje pytanie
Nigdy wcześniej nie pracowałem, zatrudniłem się w januszeksie na hali produkcyjnej na okres próbny 3 miesiące. Pracowałem równy miesiąc i 1 tydzień i dostałem wypowiedzenie bo mają problemy finansowe i na moje miejsce wolą zatrudnić jakiegoś doświadczonego. Powiedziano mi, że dostane ekwiwalent urlopowy i dostałem 74zł. Pracowałem za minimalną 3010zł brutto + premie w pełnym wymiarze godzin 8h, urlopu miałem 32h bo 1 dzień musiałem wykorzystać. I moje pytanie
@AnonimoweMirkoWyznania jakim cudem miałeś 5 dni urlopu po tygodniu pracy? Źle to obliczyłeś.
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli nigdy nie pracowałeś, to w roku przysługuje Ci 20 dni, przy czym liczy się 1/12 za każdy miesiąc z zaokrągleniem do pełnych dni w górę. Urlopu nie liczy się w godzinach. Jeśli pracowałeś 1 miesiąc i 1 tydzień to 20/12=1,67 dnia oraz 1,67/4=0,42 dnia, zatem 1,67+0,42= 2,09 dnia, co w zaokrągleniu daje 3 dni. Jeden wykorzystałeś więc zostało Ci 2 dni. Zakłada się, że w miesiącu jest 21
- 30
Panie Areczku, co prawda owocowych czwartków nie mamy, ale mamy mobbingowe poniedziałki.
#januszex #januszalfa #heheszki
#januszex #januszalfa #heheszki
źródło: comment_1663753570GsesvjB0UicLCu78S82sSP.jpg
Pobierz- 6
@Strigiformesman: sram jak najdluzej sie da
- 13
@Strigiformesman: od tego zaczynam pracę XD
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Dafiq: wpisałem w google "najprzystojniejszy polski mężczyzna"
Eh, po 4 miesiącach bezrobocia kiedy żyłem z samego rękodzieła trzeba było znaleźć pracę bo sezon się skończył i obroty spadły. Złapałem się pierwszej lepszej żeby zapłacić rachubki i trafiłem do kołchozu. Niby miało być jedno stanowisko, a jestem przerzucany między różne żeby móc potem łatwo zastąpić kogoś innego o czym na rozmowie nie było nic mówione. Dodatkowo po zmianie człowiek nie ma na nic sił i najchętniej by tylko coś zjadł
@NalesnikBiedy: Ewakuuj się jak najszybciej
- 0
@DarkZizi: na razie mam w planach odkładanie pieniędzy z rękodzieła jak coś się trafi, plus codziennie przeglądam oferty z pracą biurową. Przy takiej przynajmniej nie wracałem zmęczony do domu i miałem siły żeby żyć. Jednak na razie do czasu aż nie trafi się coś lepszego to będę tam robił- rachunki same się nie opłacą
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
6:00 - „uszanowanie kierowniku złoty”
- 12
@kuroszczur nie przyjdziesz do pracy to - 100 zł xD
Max 3800 za cały miesiąc użerania się z pijanymi klientami. Nie, dziękuję.
@Wiskoler_double: pracujesz 31 dni w miesiącu, dzień za stówkę. Jak Ci wyszło 3800?
@ruzowy_wonsz: może jeszcze idziesz do domu co, i masz jakieś zainteresowania poza pracą?
Je*ani millenialsi (╯°□°)╯︵ ┻━┻
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Je*ani millenialsi (╯°□°)╯︵ ┻━┻
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ruzowy_wonsz: powiedz, że w sumie chciałabyś więcej, ale płacą tylko za 8 godzin, więc..
@prerogatywa: 8h nie liczę tego jako czas spędzony w mieszkaniu.
@Sok_Mandarynkowy uwielbiam te znaki z czasów prl, u nas w kolchozie kiedys tego bylo pelno ale wszystko na zlom poszlo a wzialbym to do piwnicy sobie powiesil ale nie zdążyłem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 135
- 473
@wez_idz_sobie: zaraz, zaraz. Podobno mama na pełny etat, to najbardziej wymagająca praca na świecie. Nikt się tak nie narobi jak matka, która zajmuje się własnym bąbelkiem, a tu wyceniają swoją pracę na 4.50?
@wez_idz_sobie: Trening przed własnymi dziećmi XD ludzie są po prostu bezczelni XD
- 0
Siema, jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy oszukujo mnie z wypłatą ?
#ksiegowosc #pracbaza #januszex
#ksiegowosc #pracbaza #januszex
źródło: comment_1663580543x4lnJ2wAYl1jgoaBAgztOa.jpg
Pobierz@lubaxd: Wszystko się zgadza, <26lat i jesteś zapisany do PPK. W poprzednim miesiącu byłeś na urlopie i wyszło trochę więcej. Możesz zawsze zweryfikować tutaj: https://wynagrodzenia.pl/kalkulator-wynagrodzen
- 3
@lubaxd: W sierpniu dostałem większą wypłatę niż we wrześniu, może dlatego, że byłeś na urlopie wypoczynkowym. Wypłata podczas urlopu to średnio wyliczona z ostatnich kilku miesięcy. Może miałeś jakieś nadgodziny (Maj, Czerwiec, Lipiec) ?
Mam super pracodawcę.
Zapewnił nam dziś taką temperaturę, że nie musimy chodzić i wkładać nic do lodówki, wystarczy na parapecie trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#januszex #pracbaza #januszebiznesu #ogrzewanie
Zapewnił nam dziś taką temperaturę, że nie musimy chodzić i wkładać nic do lodówki, wystarczy na parapecie trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#januszex #pracbaza #januszebiznesu #ogrzewanie
@dudi-dudi wkrótce będzie coraz więcej takich dobrych pracodawców. A wszystko to dzięki rządowi, który robi wszystko aby poprawić warunki pracy!
- 17































#pracbaza #januszex #praca