Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Emnesti czekam co tydzień na ten wpis XD
- 1
źródło: comment_1666589179N4Y0FP29eQTU4ARx6WnBu9.jpg
PobierzDzień dobry
- Witam serdecznie 19.0% (19)
- JAKIE KURWA DZIEŃ DOBRY? 81.0% (81)
konto usunięte via Android
- 0
@Smokalaskanski Said no one ever
@Smokalaskanski: Nareszcie?????
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
mirki, czy to normalne, że pracodawca przychodzi od tygodnia na moje miejsce pracy i bluzga mi "no kurrrwa panie slenderze" i mnie wypytuje o jakieś pierdoły, zamiast dać mi pracować w spokoju? Jestem bardzo skłonny zanieść mu wypowiedzenie bo odkąd się zaczał jesienny z-------l a typ, którego zastepuje jest chory, mam wrażenie, że pełnię obowiązki dwóch osób i jeszcze zbieram OPR w trakcie sobotnich nadgodzin, by wyrównać tyły z zamówieniami
#praca
#praca
- 0
@SlenderCzester: zacznij kaszleć od jutra, najpóźniej we środę do lekarza, a z L4 wracasz tylko po to żeby p--------ć papierami.
Jeśli liczysz że będzie coraz lepiej, zamiast coraz gorzej, to się naucz w końcu liczyć xD
Jeśli liczysz że będzie coraz lepiej, zamiast coraz gorzej, to się naucz w końcu liczyć xD
@SlenderCzester powiedz mu, że jest bardzo wygadany jak na szefa z tak chorowitym zespołem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AntemuralePrzegrywitatis: masz wybór jeżeli o kołchoz. Niewolnik pana wybrać nie mógł
@AntemuralePrzegrywitatis: pan musiał zagwarantować odpowiednie warunki mieszkalne wraz z wyżywieniem swoim niewolniką a dzisiejsze kołchozy nie
#anonimowemirkowyznania
Warto wybrać się na kolację firmową z szefostwem z innego kraju (będą przejazdem w Polsce)? Dla mnie to jak oglądanie małp w ich naturalnym środowisku, bo pewnie pracownicy oddziału outsourcingowego firmy z Bangladeszu Europy tak są postrzegani przez ludzi z zachodnich cywilizacji. Z drugiej strony zawsze można się najeść na koszt firmy. Mam mieszane uczucia, proszę o opinie ekspertów.
#pracbaza #pytanie #januszebiznesu #januszex
Warto wybrać się na kolację firmową z szefostwem z innego kraju (będą przejazdem w Polsce)? Dla mnie to jak oglądanie małp w ich naturalnym środowisku, bo pewnie pracownicy oddziału outsourcingowego firmy z Bangladeszu Europy tak są postrzegani przez ludzi z zachodnich cywilizacji. Z drugiej strony zawsze można się najeść na koszt firmy. Mam mieszane uczucia, proszę o opinie ekspertów.
#pracbaza #pytanie #januszebiznesu #januszex
źródło: comment_1666553409g5rcxsJRAU1cpaD5vmr23I.jpg
Pobierz- 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Networking + darmowa szama
- 2
CzarnaPłaszczka: jeszcze jest taki aspekt, ze np jak do nas przyjezdza delegacja z UK to majac budzet X spia w Bristolu, a jak idziemy do knajpy to jest top polskich knajp.
Im szczena do kolan opada jakiej jakosci jest jedzenie w polsce, bo u nich za takie pieniadze mozna zjesc gowno, ktore smierdzi jak gowno i smakuje jeszcze gorzej.
Wiec szczerze mowiac nie uwazam, zeby delegacje z zachodu uwazaly nas za malpy. Wrecz
Im szczena do kolan opada jakiej jakosci jest jedzenie w polsce, bo u nich za takie pieniadze mozna zjesc gowno, ktore smierdzi jak gowno i smakuje jeszcze gorzej.
Wiec szczerze mowiac nie uwazam, zeby delegacje z zachodu uwazaly nas za malpy. Wrecz
- 14
"Hur dur załóż firmę to zrozumiesz, ble ble ble coś tam o roszczeniowej młodzieży... przedsiembiorca zawsze dobry ble ble ble"
#antykapitalizm #bekazkuca #januszalfa #januszex #januszebiznesu #pracbaza #facebook
#antykapitalizm #bekazkuca #januszalfa #januszex #januszebiznesu #pracbaza #facebook
źródło: comment_16665488226wCzyzyW0HzIfGAg3uTLWj.jpg
Pobierz@No_mad: Żeby nie przedsiembiordzy to byś pracy nie mioł! On to z dobrego serca robi bo mógłby na etacie więcej zarobić! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@No_mad: Gdzie sie podziala zwykla ludzka wdziecznosc, ze np ja X przedsiebiorca zyje ponad przecietne zycie i mam wiecej kasy niz inni dzieki pracy innych osob, podobnych takich samych lub lepszych ode mnie?
Firma funkcjonuje dzieki pracy osob trzecich, wykonuja cos i osiagam cos czego nigdy samemu bym nie dokonal.
To sie powinno uczyc dzieci od malego, szacunku do drugiego czlowieka ktorego sie zatrudnia.
Firma funkcjonuje dzieki pracy osob trzecich, wykonuja cos i osiagam cos czego nigdy samemu bym nie dokonal.
To sie powinno uczyc dzieci od malego, szacunku do drugiego czlowieka ktorego sie zatrudnia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
AfrykańskiMrówkojad: Pracuję w fabryce na zachodzie, zarabiam dużo na realia zachodnie i na realia polskie tym bardziej. Jest kilka osób oderwanych od pługa i chamskich, ale jest też bardzo wiele osób np. po studiach w Polsce. Dziewczyny kulturalne, fajne i wygadane. Faceci w porządku i jest z nimi możliwość fajnie sobie pomagać, rozstrzał jest ogromny bo jest i muzyk i nauczyciel, jeden chłop, który kiedyś przerwał karierę artystyczną. Mamy pracę taśmową,
- 2
OP: @OraclePL: rmf puszczają cały czas to samo, plus puszczają jedynie najbardziej "plusowane" kawałki, przeruchane jak kurtyzany. Słuchacz jest zamknięty w bardzo, albo to bardzo ciasnej kuli. Nie usłyszysz tam nigdy niczego wartościowego, prosta muzyka do "pracki" żeby człowiek nie myślał o tym co słucha, a żeby tylko zagłuszyć myślenie. Maksymalnie nieśmieszne żarty prowadzących. Olbratowicz he he.
Więcej nie chce mi się pisać, bo czuję duże zażenowanie, że muszę tłumaczyć się
Więcej nie chce mi się pisać, bo czuję duże zażenowanie, że muszę tłumaczyć się
"Szef powiedział do mnie, że jak pies szczeka to do miski nie dostaje i mam z nim nie dyskutować"
#januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza #bekazszefow #piekielniszefowie
#januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza #bekazszefow #piekielniszefowie
@Bekazszefow: jak szef szczeka to donosik do pipu dostaje
@Bekazszefow: ile psów czeka na twoje stanowisko?
- 16
"Hur dur załóż własną firmę to zobaczysz"
#antykapitalizm #bekazlibka #bekazkuca #facebook #pracbaza #januszex
#antykapitalizm #bekazlibka #bekazkuca #facebook #pracbaza #januszex
źródło: comment_1666533525FWcJGu5XSssF04wNJGSjjw.jpg
Pobierz@profildogier: Lepsze 18 stopni w biurze niż tyle ile na zewnątrz w magazynie....
@profildogier: grzeją? ogrzać to się możesz herbatą i kurtkę założyć xD u nas to żarówki powykręcali co drugą bo prąd drogi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@death070: Nie u ciebie jednego :(
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@OsraneMajtyXD: taki serwer w Tibii kiedyś był
Mirki potrzebuje pomocy jako ze moj brytyjski januszex mnie troche wyrolowal plnuje sobie zrobic troche dluzszy urlop w Polsce kozystajac ze zwolnienia lekarskiego. W Polsce nie jestem zarejestrowany w urzedzie pracy. Mieszkam i pracuje w UK posiadam ta europejska karte zdrowia. Czy wystarczy ze pojde do lekarza po konsultacje z ta karta i mnie przyjmnie czy moze jest inaczej ? #emigracja #uk #anglia #zwolnienielekarskie
- 4
@Uwazny_Asceta_XD: na karte przyjma cie tylko jak jest zagrozenie zycia/zdrowiai albo na leczenie choroby przewleklej.
- 1
@Uwazny_Asceta_XD: To juz jest decyzja lekarza, czy da, ale istnieje taka mozliwosc.
#anonimowemirkowyznania
Przed rozpoczęciem pracy na zleceniu będę musiała odbyć trwające 5 dni szkolenie, ma być ono płatne dopiero po przepracowaniu 80 godzin w firmie. Czy powinnam się martwić o wypłatę za te 5 dni? Koleżanka pracująca tam na umowie o pracę miała płacone od pierwszego dnia. Czy płacenie za szkolenie po przepracowaniu X czasu to normalna praktyka?
#praca #januszex #pracbaza
---
Kliknij tutaj, aby
Przed rozpoczęciem pracy na zleceniu będę musiała odbyć trwające 5 dni szkolenie, ma być ono płatne dopiero po przepracowaniu 80 godzin w firmie. Czy powinnam się martwić o wypłatę za te 5 dni? Koleżanka pracująca tam na umowie o pracę miała płacone od pierwszego dnia. Czy płacenie za szkolenie po przepracowaniu X czasu to normalna praktyka?
#praca #januszex #pracbaza
---
Kliknij tutaj, aby
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko brzmi jak red flag jesli chodzi o pracodawce
- 0
RadosnaPłaszczka:
Bo ją chronił kodeks pracy i nie mogli zrobić tak aby pracowała za darmo. Nie to nie jest normalna praktyka.
---
Zaakceptował: karmelkowa
Koleżanka pracująca tam na umowie o pracę miała płacone od pierwszego dnia. Czy płacenie za szkolenie po przepracowaniu X czasu to normalna praktyka?
Bo ją chronił kodeks pracy i nie mogli zrobić tak aby pracowała za darmo. Nie to nie jest normalna praktyka.
---
Zaakceptował: karmelkowa
PANIE ARECZKU! PROSZĘ JUTRO ZABRAĆ ZE SOBĄ ELEGANCKIE UBRANIE NA ZMIANĘ! POŚPIEWA PAN TROSZECZKĘ PO GODZINACH PRACY Z RESZTĄ PRACOWNIKÓW Z HALI I BIURA!
#heheszki #wypaleniezawodowe #januszebiznesu #januszex #c-----------t
#heheszki #wypaleniezawodowe #januszebiznesu #januszex #c-----------t

@RdestWolny: O kurva, żałuję, że to zobaczyłem :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Forak: No ogólnie statystycznie zarobki sa wprostproporcjonalne do mordy i wzrostu jak zreszta duzo innych rzeczy tez





























Teraz nie mam umowy, ani wynagrodzenia, a obiecywał że wpłynie 20-ego.
Tak myślałem postraszyć go PIPem, bo na hali i na zewnątrz było ze 100 kamer, więc będzie widać że tam harowałem.
Przejdzie, czy PIP jest w epoce kamienia i nie wiedzą co to monitoring, ogólnie gunwo
źródło: comment_1666620010vK9wK1K9G7izEj6E0PzDMt.jpg
Pobierz