Mirki mam problem w pracy mianowicie chodzi o wyjazdy służbowe. Pracuje w firmie gdzie mamy naprawdę sporo delegacji po Polsce. Kiedyś moja firma płaciła za każdą godzinę z delegacji. Od jakiegoś czasu pozmieniali system wypłacania. Otóż dojazdy płacą tylko w godzinach pracy czyli 8-16. Poza tymi godzinami płacone ma tylko kierowca + wszyscy diety. Jako że dużo jeździmy w brygadach 3-4 osobowych jak wiecie oprócz kierowcy reszta jeździ za
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem w pracy mianowicie chodzi o wyjazdy służbowe. Pracuje w firmie gdzie mamy naprawdę sporo delegacji po Polsce. Kiedyś moja firma płaciła za każdą godzinę z delegacji. Od jakiegoś czasu pozmieniali system wypłacania. Otóż dojazdy płacą tylko w godzinach pracy czyli 8-16. Poza tymi godzinami płacone ma tylko kierowca + wszyscy diety. Jako że dużo jeździmy w brygadach 3-4 osobowych jak wiecie oprócz kierowcy reszta jeździ za
Mirki mam problem w pracy mianowicie chodzi o wyjazdy służbowe. Pracuje w firmie gdzie mamy naprawdę sporo delegacji po Polsce. Kiedyś moja firma płaciła za każdą godzinę z delegacji. Od jakiegoś czasu pozmieniali system wypłacania. Otóż dojazdy płacą tylko w godzinach pracy czyli 8-16. Poza tymi godzinami płacone ma tylko kierowca + wszyscy diety. Jako że dużo jeździmy w brygadach 3-4 osobowych jak wiecie oprócz kierowcy reszta jeździ za
- 5
Co ja mogę zrobić?
@AnonimoweMirkoWyznania: zmienić pracę. Wszystko tu jest zgodne z kp i Twoją umową.
Natomiast z tego co wiem jest to praca w godzinach nocnych
@AnonimoweMirkoWyznania: według prawa to nie jest praca tylko czas dojazdu za który się nie należy wynagrodzenie. Co innego kierowca, który prowadzi czyli wykonuje prace.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sadomason Ja wylądowałem w biurze i jestem tak zniszczony, że po pracy chcę się tylko położyć i zasnąć.
Nie wiem jak w januszexie ale u nas jest takie knucie i wyzysk, że głowa mała..
Niedziela wieczór to strach przed tym co się wydarzy w poniedziałek..
Polacy po prostu nie dorośli do roli pracodawców, niezależnie od branży czy wielkości firmy.
Nie wiem jak w januszexie ale u nas jest takie knucie i wyzysk, że głowa mała..
Niedziela wieczór to strach przed tym co się wydarzy w poniedziałek..
Polacy po prostu nie dorośli do roli pracodawców, niezależnie od branży czy wielkości firmy.
- 7
@Sadomason: dużo zależy od tego gdzie ten kołchoz. Ja pracuję w dużym kołchozie na produkcji w centrum wojewódzkiego miasta i jest git. Normalnie pogadasz z chłopakami o elektronice, gierkach, mechanice, druku 3d, itp. Naturalnie zdarzają się hlejusy co przyjechały z ciemnego zadupia kraju i tylko gadają o chlaniu i ćpaniu, ale to tylko z 1% takiej patoli.
Natomiast praca w kołchozie w jakiejś Polsce C to faktycznie tylko machający papież.jpg.
Natomiast praca w kołchozie w jakiejś Polsce C to faktycznie tylko machający papież.jpg.
- 666
@stuparevic: Gdyby ludzie mieli trochę rigczu to takie sytuacje by się nie zdarzały
@SaintWykopek polska powiatową be like
"Moja ex szefowa kazała nam myć wędliny i smarować olejem,aby wyglądały na świeże. Natomiast zeschnietą kiełbasę swojską za 9zł/kg sprzedawać jako podwawelską podsuszaną premium za 29zł/kg ;) I biznes się kręcił."
#januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza #bekazszefow #piekielniszefowie #grazynacore
#januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza #bekazszefow #piekielniszefowie #grazynacore
@Bekazszefow: czym myć? Słyszałem, że myją płynem do mycia naczyń.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Piotrek7231: czy to joke ? coraz trudniej mi rozpoznac fejki..
- 0
@extraordinary_seaman: fake
Miraski jak działa ta tarcza antyinflacyjna dla przedsiębiorców? Szef nie wypłacił mi wypłaty i twierdzi, że dzięki tarczy może mi umorzyć wypłatę nawet za okres 60 dni. Gdy spytałem o konkretny paragraf to stwierdził, że on nie prawnik i mam sobie poszukać. To szukam. Miesiąc bez pensji to jeszcze wytrzymam, ale dwa to już nieludzkie!
#prawo #pytanie #pracbaza #januszex
#prawo #pytanie #pracbaza #januszex
- 19
"Kierowniczka zrobiła pogadankę ze to nie koniec świata ze nie każdy otrzymał wypłatę za sierpień (mamy październik xD) i każdy ma jakieś problemy więc nie powinni się przez to denerwować "
#januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza #bekazszefow #piekielniszefowie
#januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza #bekazszefow #piekielniszefowie
- 19
@Bekazszefow: jakby mi sie spoznili o dwa miesiace z pensja to bym od miesiaca tam nie robil bo zerwal bym umowe z winy pracodawcy
- 14
@thority: EEEEEHHHH
#anonimowemirkowyznania
Ile zarabiacie na produkcji i jaki macie staż?
#pytanie #pracbaza #januszex
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Ile zarabiacie na produkcji i jaki macie staż?
#pytanie #pracbaza #januszex
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Komentarz usunięty przez autora
@AnonimoweMirkoWyznania: produkcję memów mam w domu, robię to za darmo, dla satysfakcji i poczucia, że ktoś jeszcze oprócz mnie się uśmiechnął. Dziękuję, pozdrawiam serdecznie :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
Życie poza Warszawą oferuje troche inne warunki (。◕‿‿◕。)
#korposwiat #januszex #januszebiznesu #pracbaza
#korposwiat #januszex #januszebiznesu #pracbaza
źródło: comment_1666192394WflSOxgsQ5CHZb7SbRox41.jpg
Pobierz- 5
- 3
W każdym przedszkolu z jakim się spotkałem nie można brać L4 ponieważ pracodawca grozi zwolnieniem z pracy, w dodatku, każe przychodzić do pracy w trakcie trwania L4, nie mówię tu o nagminnym braniu L4 ale o jakimkolwiek L4, pojedyncze zwolnienie raz na rok grozi zwolnieniem. Były to przedszkola prywatne gdzie osoby już zostały zwolnione w taki sposób. Czy istnieją jakieś prawa chroniące pracowników? Jakie? Opłaca się coś robić czy tylko smrodzi się
@leeaxe dokumentowanie przekroczenia uprawnień , zbieranie dowodów od byłych pracowników, pip, pozew, poinformowanie rodziców o praktykach jakie czyni pracodawca, zaoferowanie bycia opiekunem prywatnie i zabranie klientów. Jest wiele sposobów tylko pytanie czy chcesz się tarzać ze świnią w błocie.
11
Ludzie podążają za toksycznym szefem. Są cztery powody dlaczego

Choć wielu przełożonych jest toksycznych dla swoich podwładnych, pracownicy wciąż się ich słuchają. Wielu z nas nie potrafi uwolnić się od szefów, którzy wywołują w nas stres czy po prostu nas nie ...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
Komentarz usunięty przez autora
3
Jak nie dać się Januszowi biznesu i nie stać się Areczkiem?

Nie musicie przeglądać memów, żeby ich znaleźć. Wystarczy, że spróbujecie załatwić coś w pracy. Jak przechytrzyć Janusza biznesu i nie stać się Areczkiem?
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #

























źródło: comment_1666444352To5vztwM1uGc9LDqRVru7e.jpg
Pobierz