Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

konto usunięte
- 104

konto usunięte
- 76
@Smasher69: dokładnie. przymus pracy żeby przeżyć to dowód że jesteśmy prymitywną cywilizacją

niebadzogrem
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Pytam tutaj, bo może ktoś był w podobnej sytuacji.
Różowa pracuje na pół etatu i jest na okresie próbnym kończącym się ostatniego dnia listopada. Jedna ze współpracownic zachowywała się wobec niej nie w porządku i miało to znamiona mobbingu (jak się później okazało, była już raz zgłoszona za mobbing). Różowa zgłosiła to więc do dyrekcji mówiąc, że jeśli sytuacja się nie zmieni to składa wypowiedzenie. Dyrekcja zaczęła stosować wobec niej manipulacje żeby ją
Różowa pracuje na pół etatu i jest na okresie próbnym kończącym się ostatniego dnia listopada. Jedna ze współpracownic zachowywała się wobec niej nie w porządku i miało to znamiona mobbingu (jak się później okazało, była już raz zgłoszona za mobbing). Różowa zgłosiła to więc do dyrekcji mówiąc, że jeśli sytuacja się nie zmieni to składa wypowiedzenie. Dyrekcja zaczęła stosować wobec niej manipulacje żeby ją
@RHarryH: Na waszym miejscu po prostu olać tę firmę i cieszyć się, że tak szybko jej robota się tam skończy.
- 0
@Maffiozzo97: to fakt. Sprawa się częściowo wyjaśniła. Różowa dodzwoniła się do dyrekcji i ta myślała, że ona złożyła wypowiedzenie bo sekretarka jej pokazała jakiś papier xD generalnie bardzo się motała i próbowała zrzucić winę na różową. Ostatecznie jutro jedzie złożyć wypowiedzenie.
- 39
@Mirkoncjusz: aaaaaa
"Zmiana wystroju witryn w sklepie. Miała przyjść firma, żeby zdjąć stare naklejki i umyć witrynę, a potem ekipa, żeby nowe naklejki umieścić na szybach. Janusz chciał zaoszczędzić i wysłał swoją gosposię. Oczywiście nie miała szans zrobić tego na czas, więc ekipa od naklejek zostawiła towar i sobie poszła. Pracownice następnego dnia musiały kombinować z połową witryny w starych naklejkach i połową umytą i bez. Janusz panikował, że mu galeria karę nałoży i
Ooo Nieee! Paaanie Jaanuszuu!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziendobry #smacznejkawusi
#januszex #januszalfa #heheszki #areczek
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziendobry #smacznejkawusi
#januszex #januszalfa #heheszki #areczek
źródło: comment_1665639627ponQcgBhArEvCZ1yXNbeWT.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nieocenzurowany88: nie, zaczynam pracę o 5
1798
Ograniczenie zasiłku dla bezrobotnych: jeżeli się zwolnisz, nie dostaniesz nic!

Zmiana na niekorzyść pracowników to efekt projektu ustawy o aktywności zawodowej. Kiedy wejdzie w życie, bezrobotny, który rozwiązał ostatni stosunek pracy (lub stosunek służbowy) za wypowiedzeniem albo na mocy porozumienia stron w ogóle (nawet po okresie wyczekiwania) nie miał prawa do zasiłku!
z- 361
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Z czasów kwarantanny
"Oj mój szef ma sporo absurdalnych pomysłów. Pracujemy jako zabezpieczenie medyczne planów filmowych, a w związku z pandemią wykonujemy również tam testy na covid. Jakiś czas temu jedna dziewczyna zaspała i spóźniła się na plan (pierwszy raz w życiu) i poszła skarga od kierownika planu. Nasz szef postanowił jej wymierzyć karę w formie kontrolowania codziennie medyków czy już wstali i czy są gotowi do pracy. Codziennie bez względu na
"Oj mój szef ma sporo absurdalnych pomysłów. Pracujemy jako zabezpieczenie medyczne planów filmowych, a w związku z pandemią wykonujemy również tam testy na covid. Jakiś czas temu jedna dziewczyna zaspała i spóźniła się na plan (pierwszy raz w życiu) i poszła skarga od kierownika planu. Nasz szef postanowił jej wymierzyć karę w formie kontrolowania codziennie medyków czy już wstali i czy są gotowi do pracy. Codziennie bez względu na
W januszexie w którym pracuję Janusz jak przystało jest raczej dusigroszem i uważa że jakiś cieć czy inny stróż na wjeździe do firmy to strata pieniędzy ( ͡º ͜ʖ͡º). Zakład posiada główną bramę z napędem, większa część pracowników posiada do niej karty służące do otwierania bądź zamykania. Za bramą znajduje się parking dla administracji oraz jakichś gości, reszta (czyli produkcja) parkuje przed zakładem, dalej, za parkingiem dla
- 1
@luke-dolla7: a co ci to przeszkadza społeczniku? metaamfetaminę produkujecie czy jak, że się tak cykasz?
- 1
@Joncrow
A co cię to obchodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Osobiście nie chciałbym żeby randomy z ulicy chodziły po mojej firmie i pytały gdzie tu kupią ziemniaki. A druga sprawa to kwestia bezpieczeństwa, osoba w nieodpowiednim stroju może spowodować niechcący wybuch w strefie zagrożonej wybuchem.
A co cię to obchodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Osobiście nie chciałbym żeby randomy z ulicy chodziły po mojej firmie i pytały gdzie tu kupią ziemniaki. A druga sprawa to kwestia bezpieczeństwa, osoba w nieodpowiednim stroju może spowodować niechcący wybuch w strefie zagrożonej wybuchem.
"15 godzin? to godzina dłużej pana nie zbawi"
#januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza #bekazszefow #piekielniszefowie
#januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza #bekazszefow #piekielniszefowie
@Bekazszefow: a spróbuj tylko powiedzieć tak kiedy chcesz wyjść godzinę wcześniej z Januszexu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@NalesnikBiedy: wtedy przynosisz straty firmie XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1417
@WaldemarBidula: xD
- 2120
@WaldemarBidula: dobrze d-------s
konto usunięte via iOS
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jadezagranice: jak będzie po 7h to ludzie będą patrzeć na zegarek po 6h jak teraz po 7 xD
- 1
@Whaadahell: Hmm tak jaj we Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tandem1: powodzenia, rozumiem kolega prosi o nadgodziny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tandem1: powodzenia, rozumiem kolega prosi o nadgodziny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #korposwiat #januszex
Jaka strona do podejrzenia zarobków w konkretnej firmie oprócz Glassdoor? Wiem że jakiś wykopek taka stworzył ale nie pamiętam nazwy.
Jaka strona do podejrzenia zarobków w konkretnej firmie oprócz Glassdoor? Wiem że jakiś wykopek taka stworzył ale nie pamiętam nazwy.
@cofko: Dzięki
- 4
źródło: comment_1665402216fiJ9TWtoT6VHmJBaNHOcyz.jpg
PobierzNo ile
- 2-3k ( ͡° ʖ̯ ͡°) 9.8% (24)
- 3-6k 40.2% (98)
- 6-10k 23.0% (56)
- 10-15k 10.7% (26)
- 15-20k 5.7% (14)
- >20k ( ͡€ ͜ʖ ͡€) 10.7% (26)
- 0
Czy to normalna sytuacja w robocie, kiedy dostajesz nakaz samodzielnego załadowania busa płytami OSB i kilkoma paletami cementu, i dowiezienie ich na sklep w przeciągu pół godziny (odległość od bazy ±2km), robisz to w ok. godzinę, dostajesz o------l od współpracownika (nie przełożonego), że przez ciebie cały team ma prz3j----e, bo przez ciebie wszyscy spóźnili się ze swoimi zadaniami, powtarza ci to coraz głośniej jakieś 5-6 razy, po czym kwituje "długo to w
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JanRouterTrzeci: Nie zrozumiałeś.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@matkaPewnegoMirka: nie tlumacz glupkowi. Szkoda czasu.
@matkaPewnegoMirka
@Mezomorfix
@wiem_wszystko silownie, gastro i hotele to jedno ale hajs został rozdany na prawo i lewo. Np. Fabrykom i firmom it ale też ludziom na b2b co ich lockdown wogole nie dotknał. Tez pewnie wały byly. Jedna fabryczka starego janusza zgarneła 1,5 mln złotych.
@the_BILL
@Mezomorfix
@wiem_wszystko silownie, gastro i hotele to jedno ale hajs został rozdany na prawo i lewo. Np. Fabrykom i firmom it ale też ludziom na b2b co ich lockdown wogole nie dotknał. Tez pewnie wały byly. Jedna fabryczka starego janusza zgarneła 1,5 mln złotych.
@the_BILL
- 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























