konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#januszex nie mam świadectwa pracy od jednego pracodawcy. Gościu mnie zlał totalnie maile/telefony nie pomagały już drugi rok mnie zlewa. Gdzie mogę go p------c bo mam już dość
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Sprawa jest następująca. Moja różowa z rok temu znalazła sobie pracę w pewniej sieciówcę (sklep, nie będę zdradzał który póki co). Najpierw zlecenie 3 miesiące, potem umowa o pracę na rok, potem miała być na czas nieokreślony. Jest teraz jakoś 8-9 miesiąc tej umowy rocznej. I okazało się, że pracodawca podpisał z nią umowę, ale nigdzie tego nie zgłosił, że ktoś taki pracuje tu i tu. Robiła na czarno
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 373
@AnonimoweMirkoWyznania: Niech trzyma się umowy. To że nie jest zgłoszone nigdzie jej zatrudnienie, to nie znaczy, że nie obowiązuje ją umowa.
Niech to zgłasza do Zus/PIP, jej nic nie będzie, a Janusz zapłaci za wszystkie miesiące składki
  • Odpowiedz
  • 158
@GajowyKapota Tak samo rozwalają mnie ludzie, którzy po skasowaniu wszystkich produktów w sklepie zaczynają szukać portfela po wszystkich kieszeniach/torbach. Jakby zaskoczone, że trzeba zapłacić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem dziś w robocie powiesić półkę i ogólnie to można idealnie podsumować pastą o wierceniu dziury w ścianie. 2h j-----a z losowymi wiertłami, które powinny już dawno skończyć w śmietniku. Do tego wiertarka z popuszczającym futerkiem i miejsce gdzie nawet nie ma jak się zaprzeć. Wynik to zero półek na ścianie, dwa otwory w spoinie, jeden otwór za płytki na kołek i zszargane nerwy.
No i półka miała być w miejscu gdzie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZaQ_1: nie łatwiej już było na taśmę montażową? Będzie trzymać elegancko jak nie będzie czegoś ciężkiego
  • Odpowiedz
Ja twierdzę, że coś mogę sprawdzić w 1h a kieras kręci nosem i mówi, że max 30 minut.


@artur-tyminski: daj przykład takiego taska, bo aż nie chce się wierzyć, testowanie zwykle liczymy w dniach, nie minutach, wtf
  • Odpowiedz
"Szef:
- no i jak tam, dużo pracy? Jest co robić?
Ja:
- spoko, tak akurat, wyrabiam się...
Szef:
- no to dobrze wiedzieć, zaraz podeślę ci więcej....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Witam. Będzie to długi post w którym trochę się wyżalę na sobą i jednocześnie poproszę o Was o porady,wskazówki, przemyślenia itp. Na początek trochę o mnie, by zaznajomić się z moją sytuacją:
-19 lat
-Introwertyk
-W tym roku ukończyłem liceum(profil informatyczny).
-Uczę się programowania by zostać kiedyś słynnym #programista15k
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania idź na obsługę klienta i naucz się pracować z ludźmi. Skoro zamierzasz być programistą i myślisz, że nie będziesz musiał się kontaktować z ludźmi to jesteś w błędzie, bo będziesz. Najprawdopodobniej będziesz pracował w teamie, nawet jak zdalnie to i tak będziecie mieli calle / meetingi, ktoś cię będzie rozliczał z twojej pracy, będziesz się kontaktował z testerami, devopsami, managerami, ludźmi z zespołu, a czasem bezpośrednio z przedstawicielami klienta. Co
  • Odpowiedz
"Pracuję w UK, tu każdego dnia szefowie piszą takie scenariusze, że nikt by tego nie wymyślił. Czas covidu... Byliśmy zmuszeni (pod groźbą dyscyplinarki) aby nosić przez cały czas maseczki w pracy. Dodam, że już nigdzie w przestrzeni publicznej nie były one wymagane. Wchodzę do biura, jedna z pań nie ma maseczki. Pytam, dlaczego my musimy a wy nie? Odpowiedź - bo jak ja siedzę (nie poruszam się), to bakterie nie latają tylko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odpowiedź - bo jak ja siedzę (nie poruszam się), to bakterie nie latają tylko krążą wokół mojej głowy, a ty jak chodzisz podczas pracy, to latają..."


@Bekazszefow: powinieneś to nagrać i puścić na yt
  • Odpowiedz
"Po skończonym urlopie macierzyńskim chciałam zapisać dziecko do żłobka, aby móc wrócić do pracy. Szefowa jak to usłyszała to stwierdziła, że dzieci w żłobku chorują więc na pewno będę ciągle brała wolne. Niestety taki pracownik jest mało efektywny więc najlepszym rozwiązaniem z jej punktu widzenia jest zwolnienie mnie z tytułu likwidacji stanowiska (pracownik biurowy). No cóż.... Zmuszona byłam zmienić prace :/"

- - - - - - - - - - -
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do Mirków i Węgierek pracujących w sklepach spożywczych

Zacząłem pracę w sklepie spożywczym i zawsze na koniec dnia kiedy zamkniemy sklep i się rozlicze to nie mogę wyjść do tąd aż baba z którą jestem na zmianie nie skończy wpisywać czegoś na komputerze (czekam tak bez sensu minimum 10minut)
Kiedy zapytałem się dlaczego nie mogę wyjść to dowiedziałem się tylko, że mamy wyjść razem, bo tak i już

Wytłumaczy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach