Wszystko
Najnowsze
Archiwum
¯_(ツ)_/¯
Cześć, chciałem tutaj wylać swój hejt na pracę w januszexach. Przez sytuację w domu mam mocną fobię społeczną, która utrudnia mi wszystkie sfery życia.
Nie jestem w stanie pracować w biurze z ludźmi, więc zmuszony jestem robić w januszexach fizycznie.
Skala pogardy i trzymania za mordę pracownika przez kierownictwo, czy szefostwo jest porażająca.
Kiedyś myślałem, że na portalach typu gowork ściemniają, albo pisze to konkurencja, ale pracuję aktualnie w
- 1
Ty chyba nie wiesz, że fobia społeczna jest uleczalna? Może zacznij nad sobą pracować a nie wszystko zwalać ja wszystkie dookoła.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
- 4
daruj sobie te kołpowe teksty. Leczę się od kilkunastu lat brałem sporo leków. Byłem na terapiach. Przez stres jakiego przez lata doświadczałem mam rozwalone jelito cienkie i stwierdzone Sibo, IMO. Muszę być na ścisłej diecie.
Muszę się tylko jeszcze bardIej postarać, teraz na pewno się uda. Po prostu byłem na złych terapiach bo rużne som( ͡° ͜
Był taki wpis o radach dla świeżego pracownika w nowej pracy. Dość dużo odpowiedzi. Nie mogę znaleźć tego wpisu, pomożecie?ʕ•ᴥ•ʔ
- 12
K---a siedzisz w robocie, na l4 idziesz raz na ruski rok, wiecznie niewykorzystany urlop.
Angina ropna, temperatura 38,3, z gardła leci krew.
A ja za marne 4,5 tys dzwonię do szefa z poczuciem takim jakbym robił coś złego i chce go poinformować o L4.
bo ja nie mam nikogo kto mnie zastępuje -
@kodecss: ale z jakiego powodu Ciebie interesuje czy ktos Cie zastepuje czy nie? Jestes wspolnikiem w tej firmie?
- 12
- 30
Donieść do PIP-u na cokolwiek, niech wpadną z kontrolą i janusz się obsera a tym mu toalety zamknij na klucz :)
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
- 1
- 28
- 22
Proszę o wykopanie znaleziska https://wykop.pl/link/7056623/bezkarnosc-dewelopera-inter-es-we-wroclawiu-dusi-dymem-stare-miasto
Od wielu lat deweloper INTER-ES pali w centrum Wrocławia w starym budynku wszelkimi odpadami - plastikiem, elementami farbowanymi. Wzywana była policja, straż miejska, strażacy, sprawa jest w sądzie, a problem dalej trwa - miasto Wrocław jest bezradne.
#
źródło: Obraz 27.03.2023, godz. 22.21
Pobierz341
Bezkarność dewelopera INTER ES we Wrocławiu - dusi dymem stare miasto

Od wielu lat deweloper pali w centrum Wrocławia w starym budynku wszelkimi odpadami - plastikiem, elementami farbowanymi. Wzywana była policja, straż miejska, strażacy, sprawa jest w sądzie, a problem dalej trwa - miasto Wrocław jest bezradne.
z- 23
- #
- #
- #
- #
- #
- #
595
Nie warto ciężko pracować w Polsce. Większość i tak niczego się nie dorobi.

Polacy chociaż ciężko pracują to nie są w stanie dziś niczego się dorobić. Ceny nieruchomości są już kosmicznie wysokie, a inflacja pożera ostatnie oszczędności. Polaków nie stać dziś już na podstawowe rzeczy.
z- 301
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
5
Dam pracę we Wrocławiu. Najświeższe oferty pracy z podanymi zarobkami.

Jeżeli chcecie się pośmiać, to jest to dobry materiał. Wyższe wykształcenie do biegania po pokojach hotelowych za 5200zł brutto. Wymaganie uzbeckiego, albo hindi - w Polsce. Polecam.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
a ile zarabiał dokładnie nie wiem, ale był jedną z tysięcy korpomałp więc raczej dolne rejony
- 473
- 1
- 0
- 1
- 1
20
"Tak" dla karania pracodawców za zwolnienie na podstawie fałszywych oskarżeń
Pracodawcy muszą ponosić odpowiedzialność za branie udziału w niszczeniu życia niewinnym ludziom. Nie możemy karać sprawców błędnych oskarżeń, to może zaczniemy karać tych, którzy podejmują działania na podstawie ich słów?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 37
7
Inicjatywa Pracownicza do pracowników Amazona: nie bójcie się ich

Tekst autorstwa Marcina Terlika, który został opublikowany w Onecie, przedstawia historię Pani Ani, która była wieloletnią pracownicą Amazonu. Pani Ania została zwolniona z pracy, gdyż szefostwo zarzuciło jej kradzież. Teraz do sprawy odnosi się Inicjatywa Pracownicza
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #

























PRZESTANCIE MNIE MOGGOWAC BO RZEZNIE ZROBIE