@Zimny-jak-lod: Kiedyś mnie cieszyło, że w końcu mogę sobie pozwolić na jedzenie jakie chcę, nowe perfumy czy kursy. A teraz... kupuję rzadko, a jak coś kupię ekstra to i tak mnie to nie cieszy, często odkładam na półkę nierozpakowane.
  • Odpowiedz
  • 13
@pedrovegas no masz rację, wystarczy żeby rodzice płacili za jedzenie i rachunki, ubrań starać się raczej nie kupować, nie chorować i nie odwiedzać stomatologa, hobby najlepiej nie mieć bo to tylko wyrzucanie kasy w błoto i nie jest wcale tak źle
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, chciałem tutaj wylać swój hejt na pracę w januszexach. Przez sytuację w domu mam mocną fobię społeczną, która utrudnia mi wszystkie sfery życia.
Nie jestem w stanie pracować w biurze z ludźmi, więc zmuszony jestem robić w januszexach fizycznie.
Skala pogardy i trzymania za mordę pracownika przez kierownictwo, czy szefostwo jest porażająca.
Kiedyś myślałem, że na portalach typu gowork ściemniają, albo pisze to konkurencja, ale pracuję aktualnie w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 4
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

daruj sobie te kołpowe teksty. Leczę się od kilkunastu lat brałem sporo leków. Byłem na terapiach. Przez stres jakiego przez lata doświadczałem mam rozwalone jelito cienkie i stwierdzone Sibo, IMO. Muszę być na ścisłej diecie.

Muszę się tylko jeszcze bardIej postarać, teraz na pewno się uda. Po prostu byłem na złych terapiach bo rużne som( ͡° ͜
  • Odpowiedz
#zalesie #pracbaza #januszebiznesu #krakow #januszex
K---a siedzisz w robocie, na l4 idziesz raz na ruski rok, wiecznie niewykorzystany urlop.

Angina ropna, temperatura 38,3, z gardła leci krew.

A ja za marne 4,5 tys dzwonię do szefa z poczuciem takim jakbym robił coś złego i chce go poinformować o L4.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@kodecss: piszesz smsa ze nie jestes w stanie wstac z lozka i juz polecialo L4 i elo, nigdy nie dzwonilem do szefa jak bralem L4. Jak sie pyta czy juz wracasz to napisz ze nadal chory i elo, rozumiem ze praca jest wazna ale szanuj siebie i swoje zdrowie bo Janusz ma je mocno w dupie
  • Odpowiedz
jakbym dał wypowiedzenie z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia i wziąłbym urlop na cały maj a kwiecień, czerwiec L4 to mogliby mi po złości odwołać ten urlop? przy L4 dłuższym niż miesiąc to ponoć ZUS kontrolę robi a urlopu powinno starczyć na cały maj
#kolchoz #pracbaza #l4 #januszex #praca
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejka #wroclaw

Proszę o wykopanie znaleziska https://wykop.pl/link/7056623/bezkarnosc-dewelopera-inter-es-we-wroclawiu-dusi-dymem-stare-miasto

Od wielu lat deweloper INTER-ES pali w centrum Wrocławia w starym budynku wszelkimi odpadami - plastikiem, elementami farbowanymi. Wzywana była policja, straż miejska, strażacy, sprawa jest w sądzie, a problem dalej trwa - miasto Wrocław jest bezradne.

#
marasgruszka - Hejka #wroclaw 

Proszę o wykopanie znaleziska https://wykop.pl/link/7...

źródło: Obraz 27.03.2023, godz. 22.21

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimny-jak-lod: jak zaczynał to standardowo przez internet, deviantart czy jak to się tam nazywało i inne tego typu - a teraz to w ogole nie musi sie ogłaszać bo jest znany

a ile zarabiał dokładnie nie wiem, ale był jedną z tysięcy korpomałp więc raczej dolne rejony
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: Skorzystam z wolnego slotu w gorących :) Po pierwsze, bardzo dobrze, że Michniewicz już nie prowadzi kadry, bo nie dawał jakichkolwiek szans na przyszły rozwój tej drużyny (dla niego liczył się tylko wynik ! Huuuura wyszliśmy z grupy wspaniale...ch wielki, że graliśmy jak skończone pedały). Santos potrzebuje czasu, bardzo dobrze, że podziękował w kadrze wszystkim staruchom pokroju Krychowiaka, który kompletnie do niczego się już nie nadawał. Główny problem mamy
  • Odpowiedz
zastanawiam się nad złożeniem wypowiedzenia w kołchozie z 3 miesięcznym okresem i kombinowanie z l4 tyle że w maju mam ustalony urlop i wyjazd czy mogą mi anulować urlop za te L4 ? i czy przejdzie l4 z tych stronek online? bo z tego co czytałem że tam dają max 2 tygodnie ale jakby załatwić sobie raz w jednej raz w drugiej i tak na przemian ( ͡º ͜ʖ͡
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Forak: wydaje mi sie, ze lekarz widzi w systemie czy jestes obecnie na chorobowym czy nie. Jak na 3 mce to najlepsza opcja wizyta platna u psychiatry i depresja. Co do urlopu, to moga anulowa...ale jezeli masz udownodniowe wydatki, to powinien pracowdawca je zwrocic

  • Odpowiedz