Czy odbieracie telefon służbowy po godzinach pracy? Zabieracie go do domu? Ja nie zabierałam, ale szef mi jasno powiedział, że oczekuje ode mnie, że w awaryjnych sytuacjach odbiorę. Z tym, że ja traktowałam telefon służbowy jak komputer- po prostu zostawiałam go w pracy. Wewnętrznie się z tym nie zgadzam, bo w domu mam inne rzeczy do roboty. Ale też nie chciałabym się narażać, bo te telefony nie są częste.
#pracbaza
#pracbaza






























#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #januszex
#pracbaza
źródło: comment_1673610805yC7jV3n2mCOmpgAKk4O6R0.jpg
Pobierz