Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
9
Stowarzyszenie Stop Nieuczciwym Pracodawcom alarmuje o fali umów na czarno

Zgodnie z informacjami Stowarzyszenia Stop Nieuczciwym Pracodawcom, od początku czerwca bieżącego roku do Stowarzyszenia wpłynęło 100 skarg od osób zatrudnionych sezonowo.Głównymi poszkodowanymi są pracownicy którzy pracują w branży gastronomicznej w przedsiębiorstwach związanych z turystyką. Najwię
z- 22
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
@WielkiCzarodziej: czemu?
Jest zakaz chorowania?
NORMALNA firma nie pokłada 100% obowiązków w jednej osobie... Szczególnie w ważnych tematach.
Jest zakaz chorowania?
NORMALNA firma nie pokłada 100% obowiązków w jednej osobie... Szczególnie w ważnych tematach.
@PakaBaka: nie, nie ma zakazu chorowania. ale nie pracujesz sam tylko z ludźmi, którzy się domyślą, że to nie przypadek, że akurat teraz zachorowałeś i wezmą na tobie rewanż
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Opłaca się gościowi co ma gole średnie i nic nie umie iść do lokalnego MZK, zrobić za ich hajs kurs na autobus z lojalka za jakieś 3k netto na 3 lata? A potem iść na autokar jakiś flixbus na zagraniczne wyjazdy? Ile się tam zarobi?
Myślę też o prawku na widlaka. Za wynajem kawalerki place 2k z hakiem to tak potrzebuje 4k bez samochodu.
Magazyny to trzeba jakieś auto żeby dojechać. Ile się na
Myślę też o prawku na widlaka. Za wynajem kawalerki place 2k z hakiem to tak potrzebuje 4k bez samochodu.
Magazyny to trzeba jakieś auto żeby dojechać. Ile się na
@wez_idz_sobie: nic sie nie oplacaa
@wez_idz_sobie: Kurierowi słabo płacą , czasem kurierowi jedzenia Cateringów Lepiej ale to będzie za mało dla ciebie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 18
@NaczelnyWoody mój brat ma firmę i tak właśnie wypłaca pracownikom. a na podwórku chrysler w leasingu i posiadłości na wyspach Kanaryjskich. tak w tej Polsce właśnie nasi biedni przedsiębiorcy mają. ja na szczęście jestem poza granicami.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 37
konto usunięte via Wykop
- 14
@8o9p0: <szeptem> sef nie ksycy, zaraz pójdą
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#praca #staz #zalesie #januszex #kolchoz #pracbaza
Jestem aktualnie na stażu w pracy biurowej. Ludzie tutaj bardzo mili, kiedy czegoś nie wiem to pytam i nie ma problemu. Ludzie bardzo uśmiechnięci i troskliwi. Kiedy jestem głodny w dowolnym momencie mogę sobie zjeść czy wypić. Mam ochotę na kawkę? To sobie zrobię. A jak się zachce zapalić to wychodzę i tyle. Jednak
Jestem aktualnie na stażu w pracy biurowej. Ludzie tutaj bardzo mili, kiedy czegoś nie wiem to pytam i nie ma problemu. Ludzie bardzo uśmiechnięci i troskliwi. Kiedy jestem głodny w dowolnym momencie mogę sobie zjeść czy wypić. Mam ochotę na kawkę? To sobie zrobię. A jak się zachce zapalić to wychodzę i tyle. Jednak
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KjatanSveisson moja pierwsza praca w wakacje po liceum. Januszex, kołchoz produkcyjny. Praca 6-14 i dwie przerwy 15 minutowe, na które był dzwonek. Normalnie jak w szkole n---------ł dzwonek i wszyscy szli jeść XD Po 15 minutach dzwonek na pracę i wszyscy grzecznie z----------ą do taśmy, niektórzy w---------ą jeszcze kanapkę albo napychają do gęby i biegną (przy maszynie nie wolno jeść). Teraz mam pracę zdalną i jak raz na kilka miesięcy pojadę
- 0
Złożyłem wypowiedzenie w mojej pierwszej pracy i nigdy nie miałem do czynienia ze świadectwem pracy.
Pracuję w firmie od 2019r i zdążyłem raz awansować xd. Awans był na stanowisko, na którym pełniłem zupełnie inne obowiązki. W nowym miejscu przy awansie zrobili mi "3 miesięczny okres wdrożeniowy", gdzie pełne obowiązki pełniłem już po 2-3 dniach. Umowę na nowe stanowisko dostałem po tych trzech miesiącach. Czy prosząc o świadectwo pracy mogą mi wpisać obejmowanie
Pracuję w firmie od 2019r i zdążyłem raz awansować xd. Awans był na stanowisko, na którym pełniłem zupełnie inne obowiązki. W nowym miejscu przy awansie zrobili mi "3 miesięczny okres wdrożeniowy", gdzie pełne obowiązki pełniłem już po 2-3 dniach. Umowę na nowe stanowisko dostałem po tych trzech miesiącach. Czy prosząc o świadectwo pracy mogą mi wpisać obejmowanie
@Tokolegakolegi: nie
@depish @Tokolegakolegi nie. okres szkolenia na nowe stanowisko to szkolenie, gdzie pracowałeś ciągle na poprzednim. Zapewne dostawałeś też poprzednia wypłatę plus jakiś bonus, a dopiero po tym czasie dostałeś nową umowę o pracę.
24
Pracownicy Allegro protestują. Oczekują by firma przestała ignorować ich żądania

Oczekujemy od firmy, by przestała ignorować Związek, szanowała jego obecność i wreszcie wysłuchała potrzeb pracowników. Podkreślamy naszą podmiotowość oraz stanowczo opowiadamy się za obroną praw pracowniczych i jakością wspólnego miejsca pracy piszą w mediach społecznościowych związkowcy.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Forak: powiedz że ty masz kilku januszów na jego miejsce
Elegancko puściłem sobie losa na EuroJackpot, fajnie że za 12:50 dają zostać milionerem, w sobotę wrzucę zdjęcie z prywatnego odrzutowca i nagram filmik jak daje Januszowi wypowiedzenie, trzymajcie się tam #lotto #eurojackpot #januszex #praca #bogactwo
@rafesto daj coś
Moge liczyc na kawalerke w radomiu?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim mam podobnie zawsze muszę coś odpiredolic. Już nie raz sobie mówiłem że teraz będzie lepiej a wychodzi jak zwykle
@mirko_anonim: tl;dr Twoje problemy w popełnianiu błędów prawdopobodnie wynikają z tego że jesteś ciągle zestresowany a nie na odwrót. Ciężko to błędne koło zatrzymać, ale być może jakieś leki+terapia żeby wyrobić sobie lepszą samoocenę? Inna sprawa że bez kitu to może być ADHD. Nie wiem, ale wiem jak to boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale nie czytaj szefowi w głowie, tylko ew. pytaj albo pamiętaj co
Ale nie czytaj szefowi w głowie, tylko ew. pytaj albo pamiętaj co
- 255
Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją w której "zarząd" liczył własnoręcznie kostki do prania przez pół godziny, czy się zgadzają według zużycia xD
Prolog:
Epliog:
Prolog:
Epliog:
@xsmuu to się szybko rozdupcy . Juz to przerabialiśmy na stacji paliw. Dopiero druga pralka i osobna solidna suszarka załatwiły sprawę. Podobnie było z odkurzaczem,zamiatarką,łopątą i maszyną do liści. Ówczesny szef trochę popracował jak mu się skład posypał i spojrzał na świat przez inną optykę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
230 godzin i pensja 5500 netto w Warszawie to moje frajerstwo czy norma?
#januszex #januszebiznesu #praca #warszawa
#januszex #januszebiznesu #praca #warszawa
@AleksanderRoz: jak brutto to słabo, a jak netto to .... słabo
@AleksanderRoz: i to i to XD


























źródło: temp_file6532340655668239771
Pobierz