@Deska_o0 nie będę cię nawet przekonywał że to nie promil ale większość ludzi z takimi problemami nigdy nie zostanie zdiagnozowana a potem na podstawie tego powstają takie tezy że problem praktycznie nie istnieje więc nie warto go brać pod uwagę
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opłaca się gościowi co ma gole średnie i nic nie umie iść do lokalnego MZK, zrobić za ich hajs kurs na autobus z lojalka za jakieś 3k netto na 3 lata? A potem iść na autokar jakiś flixbus na zagraniczne wyjazdy? Ile się tam zarobi?

Myślę też o prawku na widlaka. Za wynajem kawalerki place 2k z hakiem to tak potrzebuje 4k bez samochodu.
Magazyny to trzeba jakieś auto żeby dojechać. Ile się na
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaczelnyWoody mój brat ma firmę i tak właśnie wypłaca pracownikom. a na podwórku chrysler w leasingu i posiadłości na wyspach Kanaryjskich. tak w tej Polsce właśnie nasi biedni przedsiębiorcy mają. ja na szczęście jestem poza granicami.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#praca #staz #zalesie #januszex #kolchoz #pracbaza

Jestem aktualnie na stażu w pracy biurowej. Ludzie tutaj bardzo mili, kiedy czegoś nie wiem to pytam i nie ma problemu. Ludzie bardzo uśmiechnięci i troskliwi. Kiedy jestem głodny w dowolnym momencie mogę sobie zjeść czy wypić. Mam ochotę na kawkę? To sobie zrobię. A jak się zachce zapalić to wychodzę i tyle. Jednak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KjatanSveisson moja pierwsza praca w wakacje po liceum. Januszex, kołchoz produkcyjny. Praca 6-14 i dwie przerwy 15 minutowe, na które był dzwonek. Normalnie jak w szkole n---------ł dzwonek i wszyscy szli jeść XD Po 15 minutach dzwonek na pracę i wszyscy grzecznie z----------ą do taśmy, niektórzy w---------ą jeszcze kanapkę albo napychają do gęby i biegną (przy maszynie nie wolno jeść). Teraz mam pracę zdalną i jak raz na kilka miesięcy pojadę
  • Odpowiedz
jak w ogloszeniu do pracy w kolchozie pisza godziny pracy 6-14,8-16 to znaczy ze mozna sobie wybrac? czy chodzi o to ze robole 6-14 a biuro 8-16? znacie takie kolchozy gdzie czesc ludzi pracuje 6-14 a inni 8-16? #kolchoz #januszex #praca #pracbaza #robpill
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Forak: jak mawiał klasyk, "to zależy...". Przy aplikowaniu do kołchozu zapytaj o szczegóły, na pewno jakaś mądra głowa z kołchozu wyjaśni jaką mają praktykę godzinową pracy.
  • Odpowiedz
Złożyłem wypowiedzenie w mojej pierwszej pracy i nigdy nie miałem do czynienia ze świadectwem pracy.
Pracuję w firmie od 2019r i zdążyłem raz awansować xd. Awans był na stanowisko, na którym pełniłem zupełnie inne obowiązki. W nowym miejscu przy awansie zrobili mi "3 miesięczny okres wdrożeniowy", gdzie pełne obowiązki pełniłem już po 2-3 dniach. Umowę na nowe stanowisko dostałem po tych trzech miesiącach. Czy prosząc o świadectwo pracy mogą mi wpisać obejmowanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: tl;dr Twoje problemy w popełnianiu błędów prawdopobodnie wynikają z tego że jesteś ciągle zestresowany a nie na odwrót. Ciężko to błędne koło zatrzymać, ale być może jakieś leki+terapia żeby wyrobić sobie lepszą samoocenę? Inna sprawa że bez kitu to może być ADHD. Nie wiem, ale wiem jak to boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale nie czytaj szefowi w głowie, tylko ew. pytaj albo pamiętaj co
  • Odpowiedz
Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją w której "zarząd" liczył własnoręcznie kostki do prania przez pół godziny, czy się zgadzają według zużycia xD

Prolog:


Epliog:
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xsmuu to się szybko rozdupcy . Juz to przerabialiśmy na stacji paliw. Dopiero druga pralka i osobna solidna suszarka załatwiły sprawę. Podobnie było z odkurzaczem,zamiatarką,łopątą i maszyną do liści. Ówczesny szef trochę popracował jak mu się skład posypał i spojrzał na świat przez inną optykę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz