Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Mirki, to normalne, że jestem tak kontrolowany na pracy zdalnej jako junior? Jak tylko zmieni mi się status na teamsach na zaraz wracam po 5 minutach nieobecności, to prawie za każdym razem lider do mnie pisze co się dzieje, nad czym teraz pracuję, czy mam co robić itp. Nie można wyjść normalnie do toalety na dłuższe posiedzenie. Jak idę zjeść posiłek to muszę laptopa brać, żeby poruszyć myszką.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Galeria Korona- Tommy Hilfiger. Umowa o pracę, 12 godzinne zmiany. Sofa w sklepie tylko dla klientów! Pracownicy stoją na nogach cały dzień, bo ponoć źle to wygląda jak wchodzisz po swoją markową (XD) koszulkę a sprzedawca "bezczelnie" siedzi na krześle... nie mam pytań #januszex #kolchoz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@w_CZOPKU_urodzony: XDD dla mnie mogą sobie siedzieć, jak będę coś chciał to podejdę i zapytam. Ja nienawidzę jak w sklepie 3 razy baba pyta czy na pewno mi nie pomoc z tym swoim wymuszonym uśmieszkiem
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: też się ostatnio zastanawiam nad ewentualnym przestawieniem korby, bo już mi bokiem wychodzi siedzenie po 8-12 godzin przed kompem... Pieniadze sa, ale jestem tak wypruty, że nic mi się nie chce po pracy.
  • Odpowiedz
#januszex #kolchoz #pracbaza
w mojej pracy zmuszają na przyjscie w niedziele do pracy na nadgodziny
nie chca mnie puscic do domu pomimo że kot mi zdechł i musze go pochować bo mieszka ze mna współlokator i glupio trzymac zdechlego kota kilka godzin
chcialem wolne w piątek bo musze zawieść babcie na badania bo sama nie potrafi zajechac bo nie ma samochodu oraz autobusu, tez nie dają
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polnischefuhrer: mi raz jakis 'doradca pracy' czy jak to sie tam anzywa na spotkaniu z urzedu pracy opowiadal ze sie nie nadaje na szefa bo pracownicy od razu wlaza na glowe jak sie ich nie kontroluje. zreszta wiadomo jak zachowuja sie normicy. Sami r-----------a wszystko a potem maja pretensje ze r-------e.
  • Odpowiedz
Ile od nowego roku słyszę od znajomych co znaleźli lub zmienili pracę, że portale olx czy pracuj. pl im nic nie dały i pracę znaleźli bez codziennego ich przeglądania i aplikowania. Pytam się jaka firma jaki zakład czy firma prywatna a oni, że to ta to inna a gdy sprawdzałem olx czy pracuj.pl żadnych ogłoszeń nie było od tych podmiotów. Czy ja czegoś nie rozumiem przy zmianie i szukaniu nowej pracy albo
snorli12 - Ile od nowego roku słyszę od znajomych co znaleźli lub zmienili pracę, że ...

źródło: large_pracuj_1200x628_linia_a

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snorli12: tak, bo woli kogoś z polecenia. ludzie z portali to większa szansa na nietrafioną rekrutacje. Nie ważna jest ilość tylko jakość kandydatów.
  • Odpowiedz
Pierwszy dzień na frezarce w nowej firmie, na dzień dobry czekałem sobie godzinkę na szefa który mnie szkoli, fajny chłopak widać że kumaty, ale była śmieszna sytuacja bo przyszedł jakiś zawodnik co się zwalniał i obok mnie się kłócili, że jeden rucha drugiego na hajs a drugi ciągle brał L4 #januszex ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc moje zdziwienie i zmartwienie obok było spore, po czym przyszedł
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z czego korzystacie do obsługi maila w biurze?
#korposwiat #januszex #firma #pracbaza #email

1) Outlook, setki folderów, maile którymi trzeba się zająć oznaczone jako "nie przeczytane"

2) Gmail, etykietki, automatyczna archiwizacja maili na które się odpowiedziało

Z czego korzystacie do obsługi poczty?

  • Outlook, foldery i oznaczanie jako "nie przeczytan 65.9% (58)
  • Gmail i etykietki + automatyczne archiwizowanie ma 23.9% (21)
  • Inne, napisz jakie 10.2% (9)

Oddanych głosów: 88

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach