via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ehh. Oczywiście ja musiałem zadzwonić dzisiaj do firmy. Wcześniej mi gadali że kierowca nie przyszedł na okres próbny a teraz że znaleźli kogoś lepszego. Ahh te gnoje ciągle kłamią i tak w kółko odezwiemy się.... A tu c--j ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nadal bezrobotny ja już nie mam siły ()Ellie powinna tam wlecieć do biura i zrobić porządek (°°
Napalone_Okno - Ehh. Oczywiście ja musiałem zadzwonić dzisiaj do firmy. Wcześniej mi ...

źródło: comment_1673879409KAv57ManNGzapn5m23jlMX.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh chciałabym być takom influ z Warszawy co ma zawód bycie influ/dziewczyna swojego chłopaka i jej plan dnia to silka, później nowe paznokietki w manibyj w odcieniu miami n--e, śniadanie w jakiejs fancy knajpce a później spacer z pieskiem Gucio rasy goldendoodle i planszowki z przyjaciółmi. Na wieczór tiktoczek „a day with me” i tak się żyje…

Wstawaj Coffesue zesralas się ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#zalesie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chyba tylko pieniążków :>


@Coffesue: w większości nie zapracowali na nie oni tylko ich rodzice, więc nie mają zielonego pojęcia o ich wartości oraz o własnym poziomie życia. Ci ludzie w większości są tak odrealnieni jak na tych memach #rozwojosobistyznormikami

Pamiętam jak kiedyś kolega banan zaprosił znajomych na ognisko, i jak przyszliśmy na miejsce to zauważyłem że jest jeszcze trochę żaru po poprzednich obozowiczach. Oni parskneli śmiechem że
  • Odpowiedz
Pod Rzeszowem otwiera się duże centrum nauki Łukasiewicz na wzór Kopernika. Wymagania dla animatora: wykształcenie wyższe techniczne (np chemia, fizyka), zdolności aktorskie (!), umiejętności interpersonalne, mile widziana znajomość języka słowackiego (!) to tylko mały wycinek wymagań. Wszystko to pewnie za połowę wynagrodzenia w pobliskich firmach koło lotniska. #praca #pracbaza #januszex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mamy już poniedziałek po 06:00, więc we wszystkich łagrach, gułagach, kołchozach, PGR-ach, januszeksach, fabrykach kurzu, azbestu, sortowniach śmieci i wszelkich zakładach o charakterze produkcji taśmowej zapewne padło już standardowe zapytanie:
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W WEEKEND:
- tentego
- dupcone
- wiercone
- dziergane
P.....l - Mamy już poniedziałek po 06:00, więc we wszystkich łagrach, gułagach, kołch...

źródło: comment_1673846452fLrkaoTWlihOTwf4Bao664.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiejsza #psychologia i #psychiatria to ściema jak skurczysyn, albo ja mam taki talent aktorski.

Kiedyś jak zwalniałem się z roboty i chciałem wziąć L4 by nie siedzieć do ostatniego dnia w #kolchoz, to polazłem do doktura od głowy i nazmyślałem jakiś głupot.
Do tego udawałem jakieś p------e tiki typu układanie wszystkiego na równo z krawędzią blatu stołu itp.

Chłop mi dał zwolnienie na dwa tygodnie i
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwykly lekarz przynajmniej na bol brzucha nie przepisze morfiny jak to maja w zwyczaju psychiatrzy na 1 wizycie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@0dcinek: łeee, to już nie lobotomia?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mirki noszę się z zamiarem wyprodukowania serialu animowanego, naszpikowanego polską z lat 2003-2008. Mam już rozpisane postacie, z grubsza fabułę. Wplatalbym wątki teraźniejsze jednak akcja działaby się w mieście powiatowym w tzw. Polsce B dwadzieścia lat temu.

Bohaterem akcji byłby, nazwijmy to, przedsiębiorca reprezentujący typowy #januszex i jego pracownicy, który kombinuje jak koń byleby tylko zarobić.

Myślicie że mogłoby to mieć wzięcie? Animacje i grafikę coś tam umiem, bo pracuje
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania

Gdy jadę do kołchozu by pracować fizycznie, zawsze rano mijam biurowce. Nikogo tam jeszcze nie ma, o 5:20 pracownicy biurowi jeszcze pewnie śpią i przez to mam codziennie feelsy. Mam duże kompleksy w związku z pracą, uważam, że każda, nawet najgorsza praca biurowa będzie lepsza od taśmowej. Jakie to musi być super uczucie wchodzić do biura rano. Widziałem w necie jak wyglądają biurowce od środka, czysto, ekspresy do kawy,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest takie trudne, wystarczy odrobina zaangażowania zamiast narzekania i siedzenia na dupie po pracy.
Do wklepywania danych potrzeba naprawdę znikomych umiejętności, bo równie dobrze moznaby posadzić na takim stanowisku dobrze wytrenowaną małpę. Zacznij robić coś więcej niż pykanie w CSa od 16-23, jest tysiąc darmowych kursów z excela i podstaw angielskiego. 10 firm odrzuci twoje CV, ale za jedenastym razem ktoś postanowi dać ci szansę, tylko trzeba
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Gurwa, mircy, odpowiedzcie mi na pytanie, dlaczego ludzie w pracy włączają radio?
Czemu gust muzyczny zdecydowanej większości osób ogranicza się do tego co mu/jej puszczą w radio?
Przecież to jest katorga, za to powinno być liczone jako praca w szkodliwych warunkach.

Idę na rozmowę o pracę, nowa, dla mnie, branża, wchodzę i słyszę radio. Nie wiem, jakiś rmf, czy inne zetki. No i uj, zgadzam się na warunku, bo interesuje mnie tylko
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @Norskee: A co jest złego w grobowej ciszy?
To też mnie zastanawia, gdy często u ludzi w domach gra telewizor, czy radio żeby nie było tej "grobowej ciszy".
Dla mnie grobowa cisza jest idealna i dlatego chciałbym kiedyś, albo robić to co robię zdalnie, albo doskonalić się tak, żebym mógł przebierać między ofertami.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
@SolarisYob:

będziesz miał dodatkowe dni urlopowe za czas przepracowany w nowej pracy

Ale poleciałeś XD

Po co się patyczkować z urlopem? Po prostu powiedz że poprzedni pracodawca nie zapłacił za ostatnie 3 miesiące więc nowy będzie musiał wypłacić 4 pensje za pierwszy miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mam już dosyć tego męczenia się z szukaniem pracy. Naprawdę (,). Dzisiaj ja musiałem dzwonić do firmy i powiedzieli że szefa nie było i mam zadzwonić w poniedziałek i tak już od 2 dni.... Straciłem wenę do szukania pracy. () ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przegryw #neet #wychodzimyzprzegrywu #gorzkiezale #januszex #
Napalone_Okno - Mam już dosyć tego męczenia się z szukaniem pracy. Naprawdę (╯︵╰,). D...

źródło: comment_1673631792LIq3N23cEFXTDQShZOfVZe.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach