Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@przodowyryl: "Jak często zdarza się Panu/Pani spotkać w miejscu pracy osobę pod wpływem alkoholu?"
- pracuje na zdalnym, samodzielne stanowisko... a zaznaczę, że Często
- pracuje na zdalnym, samodzielne stanowisko... a zaznaczę, że Często
W sensie że jakby Ci wypełnili sami biurowcy lub januszexy to calkiem inne wyniki
Ehh. Oczywiście ja musiałem zadzwonić dzisiaj do firmy. Wcześniej mi gadali że kierowca nie przyszedł na okres próbny a teraz że znaleźli kogoś lepszego. Ahh te gnoje ciągle kłamią i tak w kółko odezwiemy się.... A tu c--j ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nadal bezrobotny ja już nie mam siły (╥﹏╥)Ellie powinna tam wlecieć do biura i zrobić porządek (╯°□°)
źródło: comment_1673879409KAv57ManNGzapn5m23jlMX.jpg
Pobierz@Napalone_Okno: Ehhh... Codziennie się dzieję życia cud :(((((
@Napalone_Okno czego tylko kierowca
- 8
Eh chciałabym być takom influ z Warszawy co ma zawód bycie influ/dziewczyna swojego chłopaka i jej plan dnia to silka, później nowe paznokietki w manibyj w odcieniu miami n--e, śniadanie w jakiejs fancy knajpce a później spacer z pieskiem Gucio rasy goldendoodle i planszowki z przyjaciółmi. Na wieczór tiktoczek „a day with me” i tak się żyje…
#zalesie
Wstawaj Coffesue zesralas się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie
@Coffesue: ale wiesz że większość z nich udaje i też byś musiała zacząć?
- 2
chyba tylko pieniążków :>
@Coffesue: w większości nie zapracowali na nie oni tylko ich rodzice, więc nie mają zielonego pojęcia o ich wartości oraz o własnym poziomie życia. Ci ludzie w większości są tak odrealnieni jak na tych memach #rozwojosobistyznormikami
Pamiętam jak kiedyś kolega banan zaprosił znajomych na ognisko, i jak przyszliśmy na miejsce to zauważyłem że jest jeszcze trochę żaru po poprzednich obozowiczach. Oni parskneli śmiechem że
Pod Rzeszowem otwiera się duże centrum nauki Łukasiewicz na wzór Kopernika. Wymagania dla animatora: wykształcenie wyższe techniczne (np chemia, fizyka), zdolności aktorskie (!), umiejętności interpersonalne, mile widziana znajomość języka słowackiego (!) to tylko mały wycinek wymagań. Wszystko to pewnie za połowę wynagrodzenia w pobliskich firmach koło lotniska. #praca #pracbaza #januszex
@DrCieplak: Innymi słowy nauczyciel przyrody, który umie sobie radzić z dziećmi i nie chce pracować w szkole
Otwieram nitkę na najdziwniejsze/najśmieszniejsze nazwy firm przedsiębiorców lub spółek.
Zaczynam:
RENATA ENTERPRISE
#glupiewykopowezabawy #gownowpis #heheszki #pracbaza #januszex
Zaczynam:
RENATA ENTERPRISE
#glupiewykopowezabawy #gownowpis #heheszki #pracbaza #januszex
@dwojra: chąchira-lift
- 4
@SebastianDosiadlgo: a ty Seba nie szukałeś niedawno roboty na widlaku w Holandii? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@SebastianDosiadlgo: Oczywiście L4 od buta
- 255
Mamy już poniedziałek po 06:00, więc we wszystkich łagrach, gułagach, kołchozach, PGR-ach, januszeksach, fabrykach kurzu, azbestu, sortowniach śmieci i wszelkich zakładach o charakterze produkcji taśmowej zapewne padło już standardowe zapytanie:
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W WEEKEND:
- tentego
- dupcone
- wiercone
- dziergane
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W WEEKEND:
- tentego
- dupcone
- wiercone
- dziergane
źródło: comment_1673846452fLrkaoTWlihOTwf4Bao664.jpg
Pobierz- 154
@korporacion: jak to ostygła?
- 9
Dzisiejsza #psychologia i #psychiatria to ściema jak skurczysyn, albo ja mam taki talent aktorski.
Kiedyś jak zwalniałem się z roboty i chciałem wziąć L4 by nie siedzieć do ostatniego dnia w #kolchoz, to polazłem do doktura od głowy i nazmyślałem jakiś głupot.
Do tego udawałem jakieś p------e tiki typu układanie wszystkiego na równo z krawędzią blatu stołu itp.
Chłop mi dał zwolnienie na dwa tygodnie i
Kiedyś jak zwalniałem się z roboty i chciałem wziąć L4 by nie siedzieć do ostatniego dnia w #kolchoz, to polazłem do doktura od głowy i nazmyślałem jakiś głupot.
Do tego udawałem jakieś p------e tiki typu układanie wszystkiego na równo z krawędzią blatu stołu itp.
Chłop mi dał zwolnienie na dwa tygodnie i
- 4
zwykly lekarz przynajmniej na bol brzucha nie przepisze morfiny jak to maja w zwyczaju psychiatrzy na 1 wizycie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@0dcinek: łeee, to już nie lobotomia?
psycholog
L4
@Informatyk_0k: dlaczego tagujesz psychologię, skoro psycholog to NIE JEST LEKARZ i nie ma prawa ani możliwości wystawiania zwolnień?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Mirki noszę się z zamiarem wyprodukowania serialu animowanego, naszpikowanego polską z lat 2003-2008. Mam już rozpisane postacie, z grubsza fabułę. Wplatalbym wątki teraźniejsze jednak akcja działaby się w mieście powiatowym w tzw. Polsce B dwadzieścia lat temu.
Bohaterem akcji byłby, nazwijmy to, przedsiębiorca reprezentujący typowy #januszex i jego pracownicy, który kombinuje jak koń byleby tylko zarobić.
Myślicie że mogłoby to mieć wzięcie? Animacje i grafikę coś tam umiem, bo pracuje
Bohaterem akcji byłby, nazwijmy to, przedsiębiorca reprezentujący typowy #januszex i jego pracownicy, który kombinuje jak koń byleby tylko zarobić.
Myślicie że mogłoby to mieć wzięcie? Animacje i grafikę coś tam umiem, bo pracuje
#anonimowemirkowyznania
Gdy jadę do kołchozu by pracować fizycznie, zawsze rano mijam biurowce. Nikogo tam jeszcze nie ma, o 5:20 pracownicy biurowi jeszcze pewnie śpią i przez to mam codziennie feelsy. Mam duże kompleksy w związku z pracą, uważam, że każda, nawet najgorsza praca biurowa będzie lepsza od taśmowej. Jakie to musi być super uczucie wchodzić do biura rano. Widziałem w necie jak wyglądają biurowce od środka, czysto, ekspresy do kawy,
Gdy jadę do kołchozu by pracować fizycznie, zawsze rano mijam biurowce. Nikogo tam jeszcze nie ma, o 5:20 pracownicy biurowi jeszcze pewnie śpią i przez to mam codziennie feelsy. Mam duże kompleksy w związku z pracą, uważam, że każda, nawet najgorsza praca biurowa będzie lepsza od taśmowej. Jakie to musi być super uczucie wchodzić do biura rano. Widziałem w necie jak wyglądają biurowce od środka, czysto, ekspresy do kawy,
@AnonimoweMirkoWyznania: Zrób kursy jakieś na Excela czy coś to nawet za minimalną możesz siedzieć w biurze
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest takie trudne, wystarczy odrobina zaangażowania zamiast narzekania i siedzenia na dupie po pracy.
Do wklepywania danych potrzeba naprawdę znikomych umiejętności, bo równie dobrze moznaby posadzić na takim stanowisku dobrze wytrenowaną małpę. Zacznij robić coś więcej niż pykanie w CSa od 16-23, jest tysiąc darmowych kursów z excela i podstaw angielskiego. 10 firm odrzuci twoje CV, ale za jedenastym razem ktoś postanowi dać ci szansę, tylko trzeba
Do wklepywania danych potrzeba naprawdę znikomych umiejętności, bo równie dobrze moznaby posadzić na takim stanowisku dobrze wytrenowaną małpę. Zacznij robić coś więcej niż pykanie w CSa od 16-23, jest tysiąc darmowych kursów z excela i podstaw angielskiego. 10 firm odrzuci twoje CV, ale za jedenastym razem ktoś postanowi dać ci szansę, tylko trzeba
#anonimowemirkowyznania
Gurwa, mircy, odpowiedzcie mi na pytanie, dlaczego ludzie w pracy włączają radio?
Czemu gust muzyczny zdecydowanej większości osób ogranicza się do tego co mu/jej puszczą w radio?
Przecież to jest katorga, za to powinno być liczone jako praca w szkodliwych warunkach.
Idę na rozmowę o pracę, nowa, dla mnie, branża, wchodzę i słyszę radio. Nie wiem, jakiś rmf, czy inne zetki. No i uj, zgadzam się na warunku, bo interesuje mnie tylko
Gurwa, mircy, odpowiedzcie mi na pytanie, dlaczego ludzie w pracy włączają radio?
Czemu gust muzyczny zdecydowanej większości osób ogranicza się do tego co mu/jej puszczą w radio?
Przecież to jest katorga, za to powinno być liczone jako praca w szkodliwych warunkach.
Idę na rozmowę o pracę, nowa, dla mnie, branża, wchodzę i słyszę radio. Nie wiem, jakiś rmf, czy inne zetki. No i uj, zgadzam się na warunku, bo interesuje mnie tylko
- 3
@AnonimoweMirkoWyznania: wszyscy w chuju maja co leci, byle nie bylo grobowej ciszy
- 2
OP: @Norskee: A co jest złego w grobowej ciszy?
To też mnie zastanawia, gdy często u ludzi w domach gra telewizor, czy radio żeby nie było tej "grobowej ciszy".
Dla mnie grobowa cisza jest idealna i dlatego chciałbym kiedyś, albo robić to co robię zdalnie, albo doskonalić się tak, żebym mógł przebierać między ofertami.
---
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
To też mnie zastanawia, gdy często u ludzi w domach gra telewizor, czy radio żeby nie było tej "grobowej ciszy".
Dla mnie grobowa cisza jest idealna i dlatego chciałbym kiedyś, albo robić to co robię zdalnie, albo doskonalić się tak, żebym mógł przebierać między ofertami.
---
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
konto usunięte via Android
- 0
#januszex styki poprzepalane i maszyna nie odpali xddd już od rana siedzę na dopie i nic nie ma do roboty bo naprawiają xddd
@Nerlo_ajcats: Spokojnie Areczku, nie policzymy Ci tych godzin, ale jak chcesz, to możesz odrobić, żebyś nie był stratny
- 0
@Nerlo_ajcats już raz mnie wywalali z tej roboty i się okazało że beze mnie nie ma roboty xd wróciłem
938
Młodzi nie chcą tyrać i jeżdżą zbiorkomem

Zdaniem ekspertów z WHO praca powyżej 55 godz. tygodniowo jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia. "Młodzi ludzie nie są zbyt leniwi, żeby pracować 16 godzin dziennie — po prostu coraz więcej z nich rozumie, że nie powinno się tego robić"
z- 406
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
Wzięcie bezpłatnego urlopu*, żeby przyjść innego dnia na nadgodziny płatne 100% to exploit, który każdy powinien znać
Jakie inne lifehacki z pracy znacie?
#pracbaza #januszex #praca #korposwiat
Jakie inne lifehacki z pracy znacie?
#pracbaza #januszex #praca #korposwiat
@SolarisYob co? Przecież w nowej pracy urlop nalicza się od nowa. O jakich dniach dodatkowych piszesz?
@SolarisYob:
Ale poleciałeś XD
Po co się patyczkować z urlopem? Po prostu powiedz że poprzedni pracodawca nie zapłacił za ostatnie 3 miesiące więc nowy będzie musiał wypłacić 4 pensje za pierwszy miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
będziesz miał dodatkowe dni urlopowe za czas przepracowany w nowej pracy
Ale poleciałeś XD
Po co się patyczkować z urlopem? Po prostu powiedz że poprzedni pracodawca nie zapłacił za ostatnie 3 miesiące więc nowy będzie musiał wypłacić 4 pensje za pierwszy miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam już dosyć tego męczenia się z szukaniem pracy. Naprawdę (╯︵╰,). Dzisiaj ja musiałem dzwonić do firmy i powiedzieli że szefa nie było i mam zadzwonić w poniedziałek i tak już od 2 dni.... Straciłem wenę do szukania pracy. (╥﹏╥) ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przegryw #neet #wychodzimyzprzegrywu #gorzkiezale #januszex #
źródło: comment_1673631792LIq3N23cEFXTDQShZOfVZe.jpg
Pobierz@Napalone_Okno: Ehh nie łam się kolego, jeszcze znajdzie się robota dla chłopa.
No to trudno, teraz będzie szukać pracy bez weny
Tak też czasem jest
#praca #pracbaza #heheszki #humorobrazkowy #robpill #zlomowiskopl #januszex #januszalfa #julka #pdk #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill #s--s #korposwiat #pracait
#praca #pracbaza #heheszki #humorobrazkowy #robpill #zlomowiskopl #januszex #januszalfa #julka #pdk #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill #s--s #korposwiat #pracait
źródło: comment_1673613957Zf2SMn6nZrNGGDKqy4AmoN.jpg
Pobierz- 4
@Pozytywny_gosc: moje ulubione to strzelane z haclufy
@Pozytywny_gosc: zapomniałeś o figo fago i bolcowane



































#pracbaza #neet #przegryw #robpill #januszex #mogging