Wpis z mikrobloga

Zadzwoniłem poprosiłem aby mnie połączyli z działem kadr. I niestety spełnił się najgorszy scenariusz. Wybrali kogoś innego a mnie nawet nie raczyli poinformować... (,) () Szukam dalej pracy. Może będzie praca na ochronie w sklepie. Ehh. W tamtym tygodniu umawiałem się na ten tydzień na rozmowę o pracę właśnie jako ochroniarz w Kauflandzie. I co? Też cisza... ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przegryw #gorzkiezale #januszex #neet
Napalone_Okno - Zadzwoniłem poprosiłem aby mnie połączyli z działem kadr. I niestety ...

źródło: 17a6cc879ae845c2188594ada27c3aea

Pobierz
  • 9
@Napalone_Okno: pamiętam jak ja szukałem roboty, i 3dni temu zadzwoniłem i pytam co i jak? A on mówi że dostał kilka CV i przyjęli jakaś dziewczynę aktualnie ale każdego będą zapraszać po 2/3 dni. Dzwonię po ponad tyg. a gość mówi że już na pracownika i ogłoszenie nie aktualne xd

Powinni być nakazane przez rząd jakie pieniądze godziny pracy i adres firmy, max telefon po tyg. z informacją tak lub nie,
Może będzie praca na ochronie w sklepie.


@Napalone_Okno: Z racji wieku udzielam się "częściej" na tagu #przegrywpo30tce ale trafiam na twój kolejny post i z czystej ciekawości dlaczego aplikujesz na ochronę etc.?. Miejsce zamieszkania jest problemem w znalezieniu pracy czy inne rzeczy?
@Napalone_Okno: przegrywy nie rozumieją że życie polega tak samo na przyjemnościach jak i na CIERPIENIU... wy myślicie że np. taka 10/10 nie albo oskarek nie ma rozczarowań w zyciu?

Pamiętam jak zdawałem prawko w wieku 28 lat (tak wiem - za późno) i jak staliśmy na placu to widziałem chłopa 190, kawał byka... poskładałby mnie na zapałki... ale OCZY, o jeny, takiego stresu to ja dawno nie widziałem... chłop normalnie oczy