Odnośnie afery Starbucks #korea polecam serial Youth of May z 2021 o tamtych wydarzeniach w Kłangdżu w maju 1980. Właśnie na tapecie. Cóż za zabieg okoliczności. Trafiłem tu za #aktorka Kim Se Røk (김새록). W Kłangdżu spędziłem 2 noce jadąc rowerem wzdłuż rzeki Yong San z tamy w Damyang do Møkpø.
#viki #drama #kdrama #starbucks
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czas upomnieć się i być sprawiedliwym co do przeszłości.
Otóż wiele osób myśli, że pierwszy Starbucks w Łodzi powstał w Manufakturze, otóż nie Kochane.
Pierwszy łódzki Starbucks został otworzony w Sukcesji w 2015 roku.

Na zdjęciu obecny widok na Starbucksa w Nowej Sukcesji.
Poludnik20 - Czas upomnieć się i być sprawiedliwym co do przeszłości. 
Otóż wiele osó...

źródło: img_20250117_170844 (1)

Pobierz

Czy byłaś już w Starbucksie w Sukcesji?

  • Tak 45.5% (10)
  • Będę 54.5% (12)

Oddanych głosów: 22

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Poludnik20: Według mnie parking powinni zwolnić zupełnie z opłat. Przynajmniej przez pierwszy rok.

Jest niefortunny, chociaż nietrudny nawet dla sporadycznego kierowcy jak ja wjazd ślimak i ludzie się boją przyjeżdżać ze względu na bandytów drogowych którzy mogą urządzać sobie akurat rajdy i akurat na wjeździe się ich spotka. No ale to też nie jest jedyny w Polsce parking piętrowy. Jakieś szykany spowalniające - te belki z twardej gumy tam zainstalować.
  • Odpowiedz