Słyszałem Mirki, że u was gorąco i nie wiedzie #jakzyc ;)

Pro rada - pijcie wystarczająco dużo wody. Nie jakieś smakowe soczki, cole czy inne gówna, ale wodę. Ile? Mówiąc wprost - tyle, by gdy lejecie, strumień był przeźroczysty.

Koniec rad. Takie trudne? ;)

BTW
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten uczuć kiedy masz znajomą która zawsze była Karyna patolka kibolka spod bloku ale ogarnela biznes i zarabia grube miliony podczas gdy ty postanowilas pojsc na studia hajsubrak i masz problem jak musisz wydac wiecej niz 50 zł mimo tego ze zapieprzasz od rana do wieczora i probujesz ogarniac rzeczy zeby do czegos dojsc w zyciu xDD

#boldupy #feels #jakzyc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stachan: @dobry_dzemik: ale wy jesteście głupki :/

po prostu nie rozumiecie sztuki

zmywając naczynia na wizji ojciec chciał ukazać, że mycie garów nie hańbi mężczyzny, a praca jest kluczem do osiągnięcia prawdziwego szczęścia - dlatego pokazywał też grę, Makuła lepiej bawił się przy zmywaniu niż gierkach
  • Odpowiedz
Czekałem dzisiaj na kuriera. Miałem do zapłaty 149zł. Przygotowałem 150zł, chiałem powiedzieć "nie szuka pan już tej złotówki" i wyjść na miłego i hojnego człowieka. Otwieram drzwi, a kurier


#oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #jakzyc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100zł za przejście na czerwonym gdy nic nie jedzie. Dziękuję panom policjantom, że tak troszczą się o moje zdrowie i dziękuję, za opiekuńczy (policyjno-represyjny) kraj gdzie obywatela traktuje się jak idiotę. W końcu gdyby nie przepis zabraniający przejścia na czerwonym to ludzie masowo rzucali by się pod nadjeżdżające samochody.

Człowiek coraz częściej bije się z myślami o #emigracja choć nie chce tego robić i serce każe zostać ale rozum już
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lanza:

Dziękuję panom policjantom, że tak troszczą się o moje zdrowie

Troszczą się o to, żebyś nie musiał być leczony z podatków oraz nie uszkodził komuś auta przez swoją głupotę, a nie o ciebie.
  • Odpowiedz
@Lanza: Weź spróbuj inne sztuczki. Ja szukam miejsca oddalonego 100m od najbliższych pasów i gdy nic nie jedzie przechodzę bezczelnie przez ulice na widoku Policji. Oczywiście tracę 20 minut ale nigdy mandatu nie dostałem bo znam prawo że można przejść jeśli nie ma pasów.
  • Odpowiedz