Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ten uczuć kiedy masz znajomą która zawsze była Karyna patolka kibolka spod bloku ale ogarnela biznes i zarabia grube miliony podczas gdy ty postanowilas pojsc na studia hajsubrak i masz problem jak musisz wydac wiecej niz 50 zł mimo tego ze zapieprzasz od rana do wieczora i probujesz ogarniac rzeczy zeby do czegos dojsc w zyciu xDD
#boldupy #feels #jakzyc
#boldupy #feels #jakzyc
@hellokitty89: zatrudnij się u niej xD
konto usunięte via Android
- 1
@hellokitty89: zazwyczaj patolka kibolka ma ładne hajsy ze swoich interesów (choć tu pewnie mowa o innym biznesie). Myślisz Seba z pod bloku, a tak naprawdę to zarobiony gość.
Mirki jak spac gdy w pokoju 31 stopni? :/ Przeżyje jak wlacze sobie wiatraczek na łóżko i bede przy nim spał, czy rano chore gardło?
Macie jakies sensowne rady?
Ja p------e nienawidzę upałów.
#kiciochpyta #jakzyc #gorzkiezale
Macie jakies sensowne rady?
Ja p------e nienawidzę upałów.
#kiciochpyta #jakzyc #gorzkiezale
@dzejkob98: krótko
@dlugienickipowinnybyczakazane: ja na przykład nie zazdroszczę, proszę mnie wykreślić.
konto usunięte via Android
- 0
Tylko OSTR i Medium ;)
- 12
#gozkiezale #wakacje Godzina 2205, uzdrowisko #ustka, a tu z jednej strony jakiś DJ Bobo napieprza (jak co noc na tym statku pirackim), a z drugiej koncert Disco Polo :/
#jakzyc
#jakzyc
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Stachan: zmywanie naczyń to co innego, to jest wartościowy content
@Stachan: @dobry_dzemik: ale wy jesteście głupki :/
po prostu nie rozumiecie sztuki
zmywając naczynia na wizji ojciec chciał ukazać, że mycie garów nie hańbi mężczyzny, a praca jest kluczem do osiągnięcia prawdziwego szczęścia - dlatego pokazywał też grę, Makuła lepiej bawił się przy zmywaniu niż gierkach
po prostu nie rozumiecie sztuki
zmywając naczynia na wizji ojciec chciał ukazać, że mycie garów nie hańbi mężczyzny, a praca jest kluczem do osiągnięcia prawdziwego szczęścia - dlatego pokazywał też grę, Makuła lepiej bawił się przy zmywaniu niż gierkach
Mirasy gorąco #jakzyc ?
źródło: comment_qtRQ9fNl04yK3OlzmoWa9CV3Ce0LywfA.jpg
Pobierz@wypok_user: Zimą za zimną, latem za gorąco - no nie dogodzisz.
- 0
@CJzSanAndreas: DOKŁADNIE mistrzu. Najlepiej jak są średnie temperatury, ani za "zimną", ani gorąco.
- 2
- 1
Eh już sierpień zaraz wrzesień wszystkich świętych, gwiazdka i znów nowy rok... #oswiadczeniezdupy #jakzyc #czas #feels
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Paszko_Rymbaba: #edge, brak adblocka jeszcze
@Sihill_pl: aaaaa to chyba że tak.
- 7
Czekałem dzisiaj na kuriera. Miałem do zapłaty 149zł. Przygotowałem 150zł, chiałem powiedzieć "nie szuka pan już tej złotówki" i wyjść na miłego i hojnego człowieka. Otwieram drzwi, a kurier
#oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #jakzyc
#oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #jakzyc
@Kosedek: sam sobie na liczył
- 15
100zł za przejście na czerwonym gdy nic nie jedzie. Dziękuję panom policjantom, że tak troszczą się o moje zdrowie i dziękuję, za opiekuńczy (policyjno-represyjny) kraj gdzie obywatela traktuje się jak idiotę. W końcu gdyby nie przepis zabraniający przejścia na czerwonym to ludzie masowo rzucali by się pod nadjeżdżające samochody.
Człowiek coraz częściej bije się z myślami o #emigracja choć nie chce tego robić i serce każe zostać ale rozum już
Człowiek coraz częściej bije się z myślami o #emigracja choć nie chce tego robić i serce każe zostać ale rozum już
- 5
@Lanza:
Troszczą się o to, żebyś nie musiał być leczony z podatków oraz nie uszkodził komuś auta przez swoją głupotę, a nie o ciebie.
Dziękuję panom policjantom, że tak troszczą się o moje zdrowie
Troszczą się o to, żebyś nie musiał być leczony z podatków oraz nie uszkodził komuś auta przez swoją głupotę, a nie o ciebie.
@Lanza: Weź spróbuj inne sztuczki. Ja szukam miejsca oddalonego 100m od najbliższych pasów i gdy nic nie jedzie przechodzę bezczelnie przez ulice na widoku Policji. Oczywiście tracę 20 minut ale nigdy mandatu nie dostałem bo znam prawo że można przejść jeśli nie ma pasów.
@ColdMary6100: lekarz mówił, ze trzeba schudnąć
@ColdMary6100: Żywiec APA pomaga (;
11
Jak wielbłąd może żyć bez wody? WłóczyMiSie, odc. 1

Popełnisz WIEL(ki)BŁĄD nie oglądając tego odcinka! Bo warto uczyć się od mistrzów sztuki przetrwania w ciężkich warunkach. W tym odcinku Michał wyjawi wszyst...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #





























Pro rada - pijcie wystarczająco dużo wody. Nie jakieś smakowe soczki, cole czy inne gówna, ale wodę. Ile? Mówiąc wprost - tyle, by gdy lejecie, strumień był przeźroczysty.
Koniec rad. Takie trudne? ;)
BTW
Komentarz usunięty przez autora
@Khroux: Czyli, że woda destylowana z cukrem byłaby ok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)