Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 93
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@xdTM: od ustosunkowania się mają komentarze. Belka to już specjalne traktowanie tego konta przez administrację portalu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Czemu glapie nie mogą dawać kilku kartek A4 tekstu do wyrecytowania zamiast tego jego standupowego p--------o? To nie brzmi jak kosmiczny plan niemożliwy do zrealizowania, a może wtedy wyglądałoby to profesjonalnie a nie jak na imieninach u ciotki po kilku głębszych
#nieruchomosci #inflacja #rpp #nbp
#nieruchomosci #inflacja #rpp #nbp
Garnki sprzedawane na wagę, j--------e XDDDDDDD
#okazje #heheszki #inflacja #pasjonaciubogiegozartu #niewiemjaktootagowac
#okazje #heheszki #inflacja #pasjonaciubogiegozartu #niewiemjaktootagowac
źródło: comment_1667424279Erg6j2Mu7xR5SASeksABAE.jpg
Pobierz301
Prof. Witold Kieżun: "Niszczyli naszą gospodarkę od 1989 do teraz"

"Oto archiwalna wypowiedź zmarłego w 2021 roku prof. Witolda Kieżuna. "Jest to tragiczna prawda o Polsce . Wypowiedziana już jakiś czas temu. Jesteśmy państwem kolonialnym".
z- 241
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
ale to wszystko w k---e drozeje... Maslo RAMA - 9,99 za 400g.
Portfel pomyslał i wybral Smakowita - 5,99 za 450g.
Gowniany sok Riviva Pomarancza 2L - kosztował 5 zł , teraz 6,94 .... Dramat.
#inflacja
Portfel pomyslał i wybral Smakowita - 5,99 za 450g.
Gowniany sok Riviva Pomarancza 2L - kosztował 5 zł , teraz 6,94 .... Dramat.
#inflacja
źródło: comment_1667420260O9ducq79VtfTFLzRR4QXOS.jpg
Pobierz- 248
"Jak przesadzimy z podwyżkami, to mamy dużo narzędzi do tego, żeby potem wspierać gospodarkę. Jak za szybko zakończymy podwyżki, wtedy inflacja się utrwali i na to nie ma wielu dobrych narzędzi. Z punktu widzenia zarządzania ryzykami, lepiej więc przesadzić z podwyżkami" - Powell
#nieruchomosci #nbp #inflacja
#nieruchomosci #nbp #inflacja
- 208
@Gustav88: co tam Powell, to płotka, Glapiński wie swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS: Powell też powiedział i podkreślił to, że jedną z najważniejszych broni Banku Centralnego jest jego rzetelność i wiarygodność. Ale to tylko płotka Powell tak uważa, według Glapińskiego im mniejsze zaufanie i wiarygodność Banku Centralnego, tym inflacja szybciej spadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS: Powell też powiedział i podkreślił to, że jedną z najważniejszych broni Banku Centralnego jest jego rzetelność i wiarygodność. Ale to tylko płotka Powell tak uważa, według Glapińskiego im mniejsze zaufanie i wiarygodność Banku Centralnego, tym inflacja szybciej spadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@haha123: Glapa się nie martwi o utratę wiarygodności NBP, bo NBP nigdy wiarygodności nie miał
- 116
1547
Stopy proc. w USA ponownie w górę. Osiągnęły najwyższy poziom od 2008 roku.

Federalny Komitet Otwartego Rynku (FOMC) zdecydował się na czwartą z rzędu 75-punktową podwyżkę stóp procentowych. W efekcie cena pieniądza w Fedzie znalazła się na najwyższym poziomie od stycznia 2008 roku.
z- 91
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@elperson: xD no a wiesz dlaczego? Chinczycy sa podatni na modelowanie ich zycia spolecznego, jak bedzie trzeba zwiekszyc dzietnosc to to zrobia szybiciutko :)
@Moonastro moze i potrafi ale mu siè nie opłaca. Takiemu chińczykowi inżynierowi to płacą, a w europie dostaje x1,5-2 stawki sprzątaczki
Różne rzeczy po Sadolu latają, ale to już za mocne [+18].
źródło: comment_1667416666KG7UKwNduWf7kbpitrmDNj.jpg
Pobierz- 8
@nonOfUsAreFree: Powiedzmy sobie szczerze, że złotówka i tak nieźle się trzyma, biorąc pod uwagę korelacje z eur/usd. W tym momencie w którym jest eur/usd to usd/pln powinien być gdzieś w okolicy 4.82-4.83. Ale myśle że to dopiero jutro albo w piątek zobaczymy( ͡º ͜ʖ͡º) jak wiguś poleci do piekła
- 5
- 10
- 5
- 0
- 2
@statystyczny_yt: muszą podnieść stopy procentowe bo nas zmiecie z planszy( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale bez żadnych datków
ale bez żadnych datków
@aa-aa: i bez wakacji kredytowych
konto usunięte via Android
- 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 104
- 172
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czeskiNetoperek: to post z 2012 że Tusk odpowiada za podwyżki cen prądu? Jaki pisowcy mają gwóźdź w mózgach, że serio wierzą tym na których głosują, że Tusk jest wszystkiemu winien xD albo troll, sam już nie wiem
@czeskiNetoperek: Tomi ponoć jest upośledzony. Serio, ptaszki ćwierkają, że jest osobą chorą czy też - ściślej - dotkniętą deficytami rozwojowymi. Nie wypada się z niego śmiać.
- 12
W Santander Consumer ruszyło nowe oprocentowanie konta oszczędnościowego. Do 200k 7,5% dla nowych środków i 7% do 50k dla wszystkich środków bez p---------a się w jakieś nowe środki, nowych klientów i inne gówna (plus kilka mniejszych stawek).
0,5% mniej niż najlepsze oferty, ale to konto akurat ma niewątpliwie duży plus - poza całkowitą bezpłatnością mamy tu możliwość wielokrotnego, również bezpłatnego wypłacania kasy w razie potrzeby bez utraty jakichkolwiek odsetek. Można więc kasę kumulować,
0,5% mniej niż najlepsze oferty, ale to konto akurat ma niewątpliwie duży plus - poza całkowitą bezpłatnością mamy tu możliwość wielokrotnego, również bezpłatnego wypłacania kasy w razie potrzeby bez utraty jakichkolwiek odsetek. Można więc kasę kumulować,
- 2
@Just666: da się.
Wszyscy kojarzą pewnie obniżki objętości/wagi na produktach, otóż mi jako kawalerowi to nawet lepiej, bo wcześniej zdarzało mi się wyrzucać część produktów, których sam nie dojadałem, a teraz płącę podobne pieniądze, ale już nie wyrzucam jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#inflacja #przemysleniazdupy
#inflacja #przemysleniazdupy
@TurboTur: tez jestem "kawalerem" i mieszkam sam i nie miewalem za czesto takich problemow ( ͡° ͜ʖ ͡°)



































Tak to będzie piękna katastrofa, gdy rząd chce zlikwidować ubóstwo ustawą.