Ile podwyżki requestujecie w czasach #inflacja jaką mamy? Tak się składa, że niedługo przedłużam umowę na kolejny rok. Przez ostatnie lata dostawałem: 33% (zmiana stanowiska), 12%, 22%. Uśredniając niech będzie to 20% rocznie.
Ale dostając tyle przy 20% inflacji wyjdę teraz na zero. A jednak kwalifikacje i exp lepsze, ssanie na rynku wszechobecne itd. Z drugiej strony chcąc podwyżkę dajmy na to 40% zastanawiam się czy nie przeginam pałki.

#
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w jaki sposób najskuteczniej chronić oszczędności przed inflacją?
myślałem nad przewalutowaniem złotówek na euro/usd, czy to dobry sposób? jeśli tak to czy np. revolut bedzie dobrym narzędziem do tego?
może są jakieś skuteczniejsze sposoby, chętnie dowiem się czegoś nowego.
#inflacja #pieniadze #oszczedzanie #finanse
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b0wie
@radekr był niedawno często przeklejany wpis Mirka o tym że dolar to by się opłacał, ale kupiony złotówkę temu. Teraz nawet jak urośnie do 5.50 to masz zysk na poziomie obligacji czy też lokaty odliczając spready. A czy urośnie? Nie wiadomo, coraz więcej się mówi o przechodzeniu na gołębią politykę FEDu, pivocie. Dolar jest mocny ze wzgledow politycznych, ludzie kupili walutę chronioną lotniskowcami. A jeśli daj Boże czasy się
  • Odpowiedz
  • 123
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach