Patrzę sobie na te posty i dyskusje tutaj czy w innych kanałach:
- czy uczyć się tego czy sramtego
- jak gdzieś wejść
- jak rozwiązać zagadkę
- a gdzie jest ktośtam
- etc.
- czy uczyć się tego czy sramtego
- jak gdzieś wejść
- jak rozwiązać zagadkę
- a gdzie jest ktośtam
- etc.



































#przegryw #gothic
źródło: 1000028880
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora