@madap24488: jeśli jest pełna własność, to tylko sprzedający musi mieć akt nabycia u notariusza, oraz inne dokumenty które wynikają z tego aktu. zazwyczaj tylko zawiadczenie o braku zaległości w płatnościach czynszu, oraz brak osób zameldowanych. warto sprawdzić KW, oraz czy nie ma tam działalności zarejestrowanej.
Najpierw do notariusza na umowę przedwstępna, z nią do banku po kredyt.
@majkel88: oczywiście ze nie trzeba. Ale różnica jest i bezpieczniej podpisać akt notarialny :) przedwstępna jeszcze z agencja jestem w stanie zrozumieć - bo podobnie jak wzory umow, maja to przygotowane. Ale umowa cywilno prawna przedwstępna między 2 osobami które nie maja o tym pojęcia prosi się o kłopoty. Chyba ze ktoś poświęci to 1-2h na czytanie internetu i zapisów prawa. Ale jak widać nie każdy to robi ( ͡
@madap24488: do mnie idzie Le Male Le Parfum, bedzie jutro albo we wtorek, jak nie podejdzie to cala flaszka leci na sprzedaż. A raczej nie podejdzei bo sestowalem wczoraj w Douglas'ie
Da się jakoś online sprawdzić zdolność kredytową? Wiem, że są strony po wpisaniu w guglu jednak czy to są strony legitne czy jakiś scam i wyłudzanie danych??
@madap24488: W przypadku umowy o pracę możesz skorzystać z kalkulatora mBanku. Nie trzeba podawać danych osobowych. Zdolność w mBanku jest obecnie trochę mniejsza niż w innych bankach.
Mirki czy był tu ktoś kto miał taki problem ze nie miał kogo zaprosić na wesele? Chcielibyśmy z różowa się hajtnac, zwlekaliśmy z tym długo aż nasze rodziny się pokłóciły głównie o majątki. Każdy każdemu wilkiem oprócz najbliższej rodziny. W sumie tylko z jej strony bo u mnie rodzice zmarli. Co w tej sytuacji, że nawet nie mamy kogo wziąć na świadka bo tak jak pisalem zwlekaliśmy i znajomości się posypały.
@madap24488 im mniejsze wesele, tym lepsze. Celowo na naszym ustaliliśmy limit 50 osób, żeby nie zapraszać koleżanek z pracy i ciotek, które ostatnio widzieliśmy 20 lat temu. A jeżeli marzyła o weselu na 100 osób, a nie była w stanie utrzymać z nikim relacji (skoro nawet nie macie pomysłu na świadków), to trochę XD.
Chciałbym ustawić zdjęcie tła na Facebooku, jednak ono ma wymagania proporcji 16:9 i jakichś dziwnych rozmiarów żeby całość uchwycić. Jak wrzucam na fb to mi ucina 80% zdjęcia.
Da się jakoś przekonwertowac zdjęcie, by ładnie wyglądało na tle profilu fb i zachowało proporcje ??
@Jin niby tak ale jak porównam siebie teraz do tego jak wyglądałem przy 90kg to psycha siada jednak. Dobra trochę zmniejsze cardio i dorzucę johe od przyszłego tygodnia i będę obserwował co się będzie działo
@pokey może więcej mięśnia zostanie? 1.7kg w tydzień na tym etapie to chyba bardzo dużo. Zwłaszcza że wcześniej schodziłem ok 1kg na tydzień, raz 0.4. I zauważyłem że zawsze z brzucha schodziło a teraz brzuch stoi w miejscu a z łapy spadło.
@Catmmando @pokey @chaczapuri @shik0f No Pany powiem wam coś. Dalej cisne i szczerze mialem wątpliwości w tą redukcję bo po sobie nic nie widziałem oprócz spadków mięśni od jakichś 2 tygodni, natomiast wymiary nie klamia. W tym tygodniu wagowo bez Zmian ALE. Przybyło mi 1cm w łapie. Jak to jest w ogóle możliwe skoro jestem na deficycie i nic nie zmieniłem w jadłospisie?? Reszta pomiarów talia - 1cm,
#kiciochpyta #loty #wakacje #bilety #samolot