#gothic #gothicremake
Panowie, podpowie ktoś, jak efektywniej walczyć? Mam mistrza jednoręcznej, ale jedyne co robię, to lewo-prawo xd i to nie jest takie zbyt płynne, widziałem, że niektórzy przeciwnicy kręcili jakieś combosy.
Panowie, podpowie ktoś, jak efektywniej walczyć? Mam mistrza jednoręcznej, ale jedyne co robię, to lewo-prawo xd i to nie jest takie zbyt płynne, widziałem, że niektórzy przeciwnicy kręcili jakieś combosy.













Rozbudowali istniejące wątki fabularne przez co fabuła ma więcej sensu
Powiększyli mapę i uzupełnili niewykorzystane przestrzenie przez co ciekawie się eksploruje mimo że znasz układ mapy z podstawki
Dodali możliwość sprintu oraz jazdy na scierwojadzie