Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
co trzeba zrobić w zadaniu ,,dom nie do poznania'' po rozmowie z kazemem? w dzienniku jest napisane że pozostał dzień do licytacji ale jak się prześpię i z nim gadam to lipa, strój bogola od krawca też jak kupię i pogadam to lipa
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
@szczuro187: jak minie potrzebna ilosc czasu to sie dziennik zaktualuzuje zeby sie pod domem spotkać
Trzeba rozwiesić wszystkie 5 ulotek
- 2
- 0
można kupic gdzies mięso dzika? bo z-------m wszystkie i nie mogę już nic znaleźć na mapie, a potrzebne mi do questa XD
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
- 0
@Achajos: tak zrobiłem bo się w-------m xD
- 0
@oreze: Niestety, po sobie wiem że mody się przechodzi na odpalonym Marvin-Mode. Mnie prze buggi poznikał cały wątek bagna i Fabio, farma bermara była czyszczona przez orków już w 2 roździale, przewoźnicy przy morzu poznikali, tak samo jak rybacy z wybrzeża(przez co nie mogłem zrobić questa z przemytnikami od razu) itp. No niestety, może innym razem
Powie mi ktoś gdzie w wilczym leżu znajdę Devira? Postawiłem na tego dzbana w pojedynku a on mi nagle zniknął bez śladu #kronikimyrtany #gothic
- 1
- 1
@melquiades Jest w kuzni przypomnialem sobie xd
@Cierniostwor: co to są Kroniaki?
@Cierniostwor: Łoniaki Martyny: Mirkolos
Gdzie znajde gerharda? #gothic #kronikimyrtany
- 196
jak byście posegregowali gry Piranha Bytes wg poziomu?
dwa pierwsze miejsca to wiadomo, G1 i G2, a dalej?
- Risen = Elex
- G3
- reszta Risenów, ale pewnie Elex 2 wskoczy wyżej, chyba że coś tam spieprzą mocno. NIENAWIDZĘ gier w których zamiast jednej dużej mapy jest nasrane jakichś małych lokacyjek
#gothic #gry #rpg
dwa pierwsze miejsca to wiadomo, G1 i G2, a dalej?
- Risen = Elex
- G3
- reszta Risenów, ale pewnie Elex 2 wskoczy wyżej, chyba że coś tam spieprzą mocno. NIENAWIDZĘ gier w których zamiast jednej dużej mapy jest nasrane jakichś małych lokacyjek
#gothic #gry #rpg
- 4
- 2
@bary94pl: Może to kwestia gustu, ale mnie nawet Risen 1 nie przekonuje pod względem rozgrywki. Tak jak wspomniałem, próbowałem grać dość dawno temu i z tego co pamiętam szybko się od gry odbiłem. Zerknąłem szybko na youtube jak tam walka wyglądała. No dla mnie to wygląda po prostu nużąco w porównaniu do takiego Dragon Age: Origins (imo trafne porównanie, obie gry wyszły w tym samym roku) w DA masz talenty,
Jestem w piątym rozdziale, wyuczony drugi poziom alchemii. Kto może mnie nauczyć 3. poziomu?
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kotwica407: juz sie nie nauczysz, albo samo jedzenie Ci zostalo albo spróbuj zmienić kodami na mistrza alchemii
#kronikimyrtany #gothic
Skąd zdobyć zwój/rune spowolnienia, żeby jej użyć na Otisie dla achievmentu na steam?
Skąd zdobyć zwój/rune spowolnienia, żeby jej użyć na Otisie dla achievmentu na steam?
- 2
w zasadzie jedyne czego mi brakuje w Kronikach to torby na rupiecie. Tej którą w Tardingu kupujemy od pierwszego lepszego handlarza za 50 golda i wkładamy do niej cały szajs który nie wiemy czy nie przyda się nam za 500 godzin albo taki któego nie idzie oddać handlarzowi nawet za darmo.
#gothic
#gothic
@Antorus: mnie szukanie odpowiednich listów czy innych notatek denerwuje, wszystko podobnie wygląda i jak jakaś notatke znajdujesz to nie jest na samym szczycie tylko gdzieś w losowym miejscu.
Jak kupiłem dom to od razu skrzynie zamontowałem i większość listów tam powkładałem. Ogólnie ekwipunek jako, że jest bez dna to powinien być lepiej posegregowany, może nawet z możliwością szukania przez wpisanie słów, no ale to jest 20 letni Gothic więc nie
Jak kupiłem dom to od razu skrzynie zamontowałem i większość listów tam powkładałem. Ogólnie ekwipunek jako, że jest bez dna to powinien być lepiej posegregowany, może nawet z możliwością szukania przez wpisanie słów, no ale to jest 20 letni Gothic więc nie
@Antorus: mi brakuje mozliwosci wywalania "questowych" itemow po zakonczeniu questa. niektore sie da, innych nie i pod koniec gry masz 50 niewyrzucalnych notatek i ksiazek w inventory
- 1

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 41
- 4
@ShowMeUrBebzon: Niestety nie, niezależnie jakie opcje dialogowe wybierzesz historia tej postaci ma jedno zakończenie
Komentarz usunięty przez autora
- 0
https://youtu.be/9hVpv4Nm4nA?t=1419 zniszczenie ożywieńca działa na smoki inne niż ożywieniec? :O
#gothic
#gothic

- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@okradzione: ja miałem zaciesz jak spotkałem strażnika miejskiego Garrusa majstrującego coś przy armatach na murze przy stoczni, który mówił, żeby mu nie przeszkadzać bo ma do wykonania ważne kalibracje
@okradzione: albo o legalizacji bagiennego ziela na Archolos,
- nie a komu to potrzebne
ta gra jest świetna
- nie a komu to potrzebne
ta gra jest świetna




































W pierwszej części jego motywacją jest po prostu zniszczenie bariery i ucieczka z Górniczej Doliny. W tym celu wiadomo, docieramy do Xardasa i Świątyni Śniącego. Ostatecznie Bariera upada więc Bezi zrobił to co chciał.
Dlaczego po uwolnieniu go przez Xardasa, on mimo wszystko idzie zabijać te smoki, bawić się z jakimś Okiem Innosa,