Zastanawiają mnie motywacje Beziego w Gothicu 2. Dlaczego on właściwie wyruszył na, jakby nie było, samobójczą misję zabicia smoków?
W pierwszej części jego motywacją jest po prostu zniszczenie bariery i ucieczka z Górniczej Doliny. W tym celu wiadomo, docieramy do Xardasa i Świątyni Śniącego. Ostatecznie Bariera upada więc Bezi zrobił to co chciał.
Dlaczego po uwolnieniu go przez Xardasa, on mimo wszystko idzie zabijać te smoki, bawić się z jakimś Okiem Innosa,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co trzeba zrobić w zadaniu ,,dom nie do poznania'' po rozmowie z kazemem? w dzienniku jest napisane że pozostał dzień do licytacji ale jak się prześpię i z nim gadam to lipa, strój bogola od krawca też jak kupię i pogadam to lipa
#gothic #kronikimyrtany
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oreze: Niestety, po sobie wiem że mody się przechodzi na odpalonym Marvin-Mode. Mnie prze buggi poznikał cały wątek bagna i Fabio, farma bermara była czyszczona przez orków już w 2 roździale, przewoźnicy przy morzu poznikali, tak samo jak rybacy z wybrzeża(przez co nie mogłem zrobić questa z przemytnikami od razu) itp. No niestety, może innym razem
  • Odpowiedz
jak byście posegregowali gry Piranha Bytes wg poziomu?
dwa pierwsze miejsca to wiadomo, G1 i G2, a dalej?
- Risen = Elex
- G3
- reszta Risenów, ale pewnie Elex 2 wskoczy wyżej, chyba że coś tam spieprzą mocno. NIENAWIDZĘ gier w których zamiast jednej dużej mapy jest nasrane jakichś małych lokacyjek
#gothic #gry #rpg
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bary94pl: Może to kwestia gustu, ale mnie nawet Risen 1 nie przekonuje pod względem rozgrywki. Tak jak wspomniałem, próbowałem grać dość dawno temu i z tego co pamiętam szybko się od gry odbiłem. Zerknąłem szybko na youtube jak tam walka wyglądała. No dla mnie to wygląda po prostu nużąco w porównaniu do takiego Dragon Age: Origins (imo trafne porównanie, obie gry wyszły w tym samym roku) w DA masz talenty,
  • Odpowiedz
w zasadzie jedyne czego mi brakuje w Kronikach to torby na rupiecie. Tej którą w Tardingu kupujemy od pierwszego lepszego handlarza za 50 golda i wkładamy do niej cały szajs który nie wiemy czy nie przyda się nam za 500 godzin albo taki któego nie idzie oddać handlarzowi nawet za darmo.
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antorus: mnie szukanie odpowiednich listów czy innych notatek denerwuje, wszystko podobnie wygląda i jak jakaś notatke znajdujesz to nie jest na samym szczycie tylko gdzieś w losowym miejscu.

Jak kupiłem dom to od razu skrzynie zamontowałem i większość listów tam powkładałem. Ogólnie ekwipunek jako, że jest bez dna to powinien być lepiej posegregowany, może nawet z możliwością szukania przez wpisanie słów, no ale to jest 20 letni Gothic więc nie
  • Odpowiedz
@Antorus: mi brakuje mozliwosci wywalania "questowych" itemow po zakonczeniu questa. niektore sie da, innych nie i pod koniec gry masz 50 niewyrzucalnych notatek i ksiazek w inventory
  • Odpowiedz
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LinQ: parę razy mi to się zdarzyło. to chyba się dzieje jak używasz kowadła jak akurat kowal też chce użyć. lepiej używać jakiegoś nieużywanego kowadła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@okradzione: ja miałem zaciesz jak spotkałem strażnika miejskiego Garrusa majstrującego coś przy armatach na murze przy stoczni, który mówił, żeby mu nie przeszkadzać bo ma do wykonania ważne kalibracje
  • Odpowiedz