Dobra w ostatniej sadzie wybraliscie ze najlepszym Wyborem dla Przegrywa to Obóz na Bagnie. To lecimy nastepny.
#przegryw #gothic #blackpill #tinder

Najlepszy Obóz dla Normika

  • Stary Obóz 48.4% (62)
  • Nowy Obóz 27.3% (35)
  • Obóz na bagnie 24.2% (31)

Oddanych głosów: 128

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wracam właśnie od Magów Wody po zdobyciu wszystkich kamieni ogniskujących i wygląda na to, że teraz Magowie Ognia mieszkają w chatce u Cavalorna. Świetnie, że akurat spotkałem Skorpiona, który mi o tym powiedział, to ułatwi mi zadanie.
#gothic
AnonymousDev - Wracam właśnie od Magów Wody po zdobyciu wszystkich kamieni ogniskując...

źródło: skorpion_magowie

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem na początku drugiego rozdziału. Jestem w starym obozie i od Kruka dostalem questa, zeby pogadac z cainem. Przychodze do obozu i ochroniarz Kaloma mowi, ze nie ma caine. Pogadalem z Kalomem jak jeszcze byl w okolicach swojego łózka i nie chce juz w ogole ze mna gadac. Nie aktywowal sie quest z zaginionym uczniem. Save'u zadnego nie mam aby wczytac przed tym jak gadalem z kalomem przy jego łóżku. Juz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobrze, że Gothic Remake na siebie zarobił i kolejna część jest już pewna :> oby w 2028 wyszło, bo też mowili, że to będzie w pewien sposób łatwiejsze mimo, że gra większa

wracam do tej pięknej gry teraz po robocie, miłego #gry #gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobrze, że Gothic Remake na siebie zarobił i kolejna część jest już pewna :>


@Kostor95: Skąd to info?

oby w 2028 wyszło, bo też mowili, że to będzie w pewien sposób łatwiejsze mimo, że gra większa

Nie ma c---a
  • Odpowiedz
Rimejk naprawdę super, aż miło n------a się orków w II rozdziale. Na razie jedyny taki duży minus, że w obozie na bagnie brak nowych questów pobocznych. Sekciarze znowu są najbiedniejszą frakcja, w 100% trzymają się pierwowzoru xd

Tego zadania ze wspinaczka to nie liczę, bo quest tylko do nauki umiejętności przygotowany.
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja nigdy nie miał w dupie zardzewiałego miecza półtoraręcznego z 61 punktami obrażeń, który jest schowany w skrzyni u kowala Stone’a w Starym Obozie w klasycznym Gothicu.

#przegryw #gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic Starzy boomerzy: SYnek co ty wiesz o graniu, kiedyś to bylo reeeeeeeeeeeee nie to co teraz te gry same sie przechodzą

Meanwhile starzy boomerzy gdy wyjdzie patch: DLACZEGO NIE MOGE UKRAŚĆ

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@pepepanpatryk: im jestem starszy tym mniej już dziwi mnie ile pokemonów można spotkać na tym świecie. Ale i tak najbardziej właśnie bawi, jak gadasz z ludźmi na temat jakieś gry starej, obaj jesteście wkreceni jak to trudna gra była i po 15 min rozmowy okazuje się że typ wykorzystywał dosłownie każdy możliwy exploit albo cheat a I tak płakał jak ciężko było xd

Eh szczególnie przy premierze takiego remake widać
  • Odpowiedz
ja nigdy jakimś wielkim fanem g1 nie byłem, ale mam sentyment do tej gry bo dostałem go od taty i grałem w niego razem z nim te ponad 20 lat temu. A remake siadł mi na tyle, że zaraz się zabieram za drugie przejście ()
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tetrachloroizoftalonitryl: Ja też siadam po raz drugi. Co prawda skończyłem remake wczoraj, ale to już dobę temu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsze podejście - strażnik. Teraz czas na Nowy Obóz. Planuję łuk, otwieranie zamków, okradanie ludzi, trofea ze zwierząt i więcej eksploracji. Albo pójdę w maga wody. A jak tam u Ciebie?
  • Odpowiedz
W 3 rozdziale po oficjalnym zostaniu najemnikiem - godzinę później dostałem propozycję od Saturasa aby przejść przez próbę Adanosa i zostać oficjalnie magiem wody. Od początku nastawiłem się na zostanie najemnikiem, jednakże zmieniłem plan w sumie spontanicznie i mam jedynie nadzieje, że teraz jako Mag Wody z 15 lvl posiadając drugi krąg magiczny, uda mi się do momentu spotkania z Xardasem wbić wymagane kręgi i wszystko inne aby oficjalnie po spotkaniu z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VEEF: W zasadzie jak się nauczysz walki bronią na odpowiednim poziomie to członkostwo u najemników nie jest do niczego potrzebne. Lares chyba do końca gry uczy siły i zręczności, więc w sumie grając magiem masz tylko więcej opcji rozwoju.
  • Odpowiedz
Jak to jest z tym odradzaniem się potworów w kolejnych rozdziałach? Powinienem w 1 rozdziale wyczyścić tyle mapy, ile dam radę, bo te potwory się odrodzą i będę mógł pozabijać je jeszcze raz dla więcej XP?
#gothic #gothicremake
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lewoprawo: wydaje mi się, że w kolejnych rozdziałach dochodzą nowe egzemplarze potworów w to samo miejsce. Jeśli nie wybiłeś grupki np. 5 ścierwojadów w danym miejscu w pierwszym rozdziale to w następnym rozdziale może tam być już np. 7 ścierwojadów. Jeśli je wybiłeś to t wym miejscu będą tylko np. 2 sztuki. Tak to działało w oryginale
  • Odpowiedz