Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@FedoraTyrone: mam to samo, jestem u Xardasa obecnie i byłem u tej baby wiele razy i nie chce gadać. Jedna babka w Bractwie powiedziała, że spoko może przyjść czy coś i nie wiem czy z kimś jeszcze nie pogadałem w Bractwa czy coś się popsuło. Jej wybór ¯\(ツ)/¯
Gdzie jest Wilk? Dołączyłem do nowego obozu i nie mogę znaleźć Wilka, który do tej pory stał sobie przy ognisku #gothic
@PatusiaNiusia: u mnie na takim balkoniku, po schodkach sie wchodzi na gore
- 0
#gothic
Uh, zmienilem pada do xboxa na mysz i klawiature, gra z turbo trudnej zmienila sie w turbo latwa xD nie wiem dlaczego przez 15 godzin sie tak meczylem, gdyby tam byl jakis lekki aim assist to jeszcze by sie dalo, ale tak to wycelowanie w cokolwiek graniczy z cudem
Uh, zmienilem pada do xboxa na mysz i klawiature, gra z turbo trudnej zmienila sie w turbo latwa xD nie wiem dlaczego przez 15 godzin sie tak meczylem, gdyby tam byl jakis lekki aim assist to jeszcze by sie dalo, ale tak to wycelowanie w cokolwiek graniczy z cudem
@ppooii: Nie wiem jak na padzie ale tabem możesz zablokować kamerę na przeciwnika
Miałem wrażenie, że król Rhobar kogoś mi przypomina i mnie olśniło, że to tygrysek z #miodowelata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
#gothic
źródło: z31531026IER,-Miodowe-lata----kadr-z-serialu
Pobierz- 16
dla porownania
źródło: 2329894e4a0efe11a32c3503a2dfad291cb1e64e8fefdb75b066fcac44ffaaa6
Pobierz@UczesanyPedryl: Panie Karolu! Stop!
- 20
@ShineLow: 3 gothic 3 najlepszy
#gothic 8 lvl 8 godzin ale sie dobrze n--------a
@jasiutorpeda_tokozak: wybrany obóz, czy jeszcze nie ?
- 0
@Supaplex: stary pewnie bo mi sie zbrojki podobają
- 13
o zgrozoo. właśnie przeczytałem, że wielu ludzi narzeka na system otwierania zamków w skrzyniach( ͡° ͜ʖ ͡°) no tak.. bo najlepiej lewo/prawo i do przodu niczym zebranie 20 rzep na polu.
Gothic przecież właśnie dzięki temu był tak intrygujący, bo żeby gdzieś dojść, znaleźć to trzeba było popytać, polatać, pozaglądać, kupić mape lub dokładne mapy gdzie było zaznaczone coś konkretnego.
A gracze przyzwyczajeni przez późniejsze młodsze gry typu
Gothic przecież właśnie dzięki temu był tak intrygujący, bo żeby gdzieś dojść, znaleźć to trzeba było popytać, polatać, pozaglądać, kupić mape lub dokładne mapy gdzie było zaznaczone coś konkretnego.
A gracze przyzwyczajeni przez późniejsze młodsze gry typu
@arturek98c: No właśnie nie bardzo. To, że Gothic Remake jest całkiem fajną grą, nie oznacza jeszcze, że każda jego mechanika automatycznie staje się genialna tylko dlatego, że nazywa się Gothic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Eksploracja świata, brak minimapy czy konieczność samodzielnego szukania lokacji to jedno. Otwieranie skrzyń to drugie. Nie bardzo rozumiem, czemu jedno ma usprawiedliwiać drugie.
Jeśli spędzam kilkanaście minut na dłubaniu przy zamku, łamię
Eksploracja świata, brak minimapy czy konieczność samodzielnego szukania lokacji to jedno. Otwieranie skrzyń to drugie. Nie bardzo rozumiem, czemu jedno ma usprawiedliwiać drugie.
Jeśli spędzam kilkanaście minut na dłubaniu przy zamku, łamię
- 9
#gothic jak myślicie będzie rimming gothica 2 takiego z nocom kruka?
źródło: 1000018121
Pobierz@Gilgamesz69: dla rimmingu G2 kluczowa będzie czerwona latarnia w porcie
@Gilgamesz69: nie będzie ponieważ Unia Europejska już dawno zakazała rimmingu
- 0
Jak jest z alchemią? Mam trochę mało opcji na regenerację HP, a w alchemii czytam że do każdego potka trzeba mieć np. wodę i pustą flaszkę, to zawsze trzeba kupować? Nie leci tego jakoś bardzo dużo. Tak samo jak z kowalstwem - skąd wziąć np. ostrze sierpu?
#gothic
#gothic
Oho, pierwszy raz się zaciąłem w remake. Chyba nie ma sensu używać spoilerów, bo historia z gry ma ćwierć wieku. Do sedna: gdzie na innosa, znajdę "kołowrotek" w kopalni? Ten o który prosi Ian. Szukałem w okolicach tego orka na uwięzi, ale ni cholery nie mogę go znaleźć.
#gothic
#gothic
@KolorowychSnow: w tym samym miejscu co w oryginale xD
- 0
@MinisterKoryto: musiałem cofnąć sie o 2h i w końcu był. Pora na magów wody.
- 9
#kiszak #gothic Niektórzy są bardzo ważni w fandomie Gothica bo sporządzili o nim wiele ciekawych materiałów. Streamerzy kojarzeni praktycznie z wyłącznie tym jednym tytułem ogrywanym na setkach buildów i modów co chwila grający w to tylko inaczej. Jeszcze inni zrealizowali świetną modyfikację i tak zapisali się w historii patrz modyfikacja Kroniki Myrtany. Druga strona monety to oczywiście sytuacje jak Dzieje Khorinis które wstrząsnęły całym fandomem, dały też sporo
- 0
Fajny ten nowy Skyrim #gothic
źródło: 20260608230103_1
Pobierz@Asumy: na Beliara co ty za herezje teraz opowiadasz
- 0
@paluszki_rybne: Przecież widzisz że badam jakieś ruiny falmerów. eh niech Stendar zmiłuje się nad Tobą
- 595
@donatien-de-sade: idealny
@donatien-de-sade i komu to przeszkadzało?
źródło: temp_file232565248278237575
Pobierz
źródło: Gorn Gothic remake
Pobierz@Zblizeniowy: to kolonia karna, więc tu akurat pasuje
#gothic
Fajnie, że wy wszyscy już gracie. Ja zamówiłem u niemca wraz goticzkiem classic i cały czas czekam na kuriera. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Fajnie, że wy wszyscy już gracie. Ja zamówiłem u niemca wraz goticzkiem classic i cały czas czekam na kuriera. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@JanTrajbal2 xd
Kurde nie pamietam kiedy ostatni raz mi tak gra na konsoli sie zacinala, wylaczala, miala problemy z dzwiekiem. Do pelnego odwzorowania oryginalu brakuje tylko tego, by trzeba bylo na kompie znalezc łatki tworzone przez spolecznosc, ogarnac pendriva i przez kilka godzin przeklikiwac pliki odpalajac gre xD
9/10
#gothic #gothicremake #ps5
9/10
#gothic #gothicremake #ps5
@Yakuza123:
nie wolno tak o Remake pisać. Kiszak Cie nasłał?!!!!!!
nie wolno tak o Remake pisać. Kiszak Cie nasłał?!!!!!!
@Yakuza123: Już są łatki poprawiające wydajność bo to na UE5 i typowe triki które działały w innych grach robionych byle jak przez amatorów działają i tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja na pewno mam takie podstawowy błąd jak memory leak I oni tego przed wydaniem nie naprawili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja na pewno mam takie podstawowy błąd jak memory leak I oni tego przed wydaniem nie naprawili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 64
#kiszak #gothic #arkadikuss #snakeiter #bekazludologuff #gry
sojaki z mema
https://streamable.com/ni67yd
sojaki z mema
https://streamable.com/ni67yd

@d4wid: Jeszcze chciałbym dodać że ludzie śledzą jego gameplay z gothica tylko dlatego, bo ten głupek sam wielokrotnie się spuszczał nad gameplayem recenzentów, kazał każdemu pokazywać jak gra, pokazywać profil steam i tak dalej - właśnie jak taki sojak siedział i przeżywał jak ktoś inny gra jako definitywny prekursor. Jak zawsze ciśnie sam siebie xD





































Załatwiłem Miecz dla Fiska,pozbyłem sie Wrzóda na dupie , oraz znalazłem Necka amulet oddałem Złemu.
Pozbyłem sie Mordraga dla Cwela spod Bramy. Moze wkoncu zaplusuje u Cieńi i zdam test zaufania . Jutro nie pogram bo Przybywam by odnalezc Przeznaczenie czeka mnie inne zadanie ide z 18 lvl Ukrainka na Pizze. Popoaiadam jej jak sie zyje w Koloni Karnej i o naukach Śniacego.
#przegryw