Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko209
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Valmar

Valmar

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 718
  • Znaleziska 18
  • Mikroblog 700
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
Valmar
Valmar 21.06.2026, 19:23:20
  • 0
#gothic #gothicremake
Jeszcze nie skończyłem pierwszego rozdziału, a już mam 17 poziom / 25h rozegrane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
120 zręczności. Nawet Gomezowi mogę n-----ć. Praktycznie cała mapka wyczyszczona, Zadań zrobiłem ile się tylko dało.

Ale fun dalej jest. Super, że wrzucili masę dźwięków z oryginalnej wersji.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
21.06.2026, 20:24:06 via Wykop
  • 0
@Bury_Zenon: Nie. Wybrałem poziom trudności Gothic.
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 20.06.2026, 13:31:52
  • 3
#pathofexile2
Skończyłem na tę ligę. 8/8 challenge zrobione.

Ale jestem mega zadowolony, że na full własnym buildzie na ssf mam tylko 11 zgonów, 95 lvl. Ogólnie teraz robiłem już tak, że mapy to alch+exalt i go. Zero sprawdzania co się wylosowało i jakoś szło.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar 14.06.2026, 10:03:51
  • 4
#pathofexile2
Arbiter of Divinity pokonany za pierwszym podejściem w 1:30 na ssf, własnym buildzie.

Pozostały tylko 2 challenge i koniec tej ligi.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
14.06.2026, 19:41:57 via Wykop
  • 0
@samael4018: Abiter nie dropnął nic ciekawego, ale okazało się, że miałem do niego już dodatkowe 2 klucze, więc od razu spróbowałem drugi raz. Drugie podejście - zabity w 15 sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°) - akurat mi combo siadło idealnie. I w nagrodę dropnęło Her declaration
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar
Autor
14.06.2026, 19:42:39 via Wykop
  • 0
@samael4018: Właśnie widziałem, że te dodatkowe 2 runy czy co to tam jest jest mega rzadkie...
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 12.06.2026, 16:59:42
  • 8
#pathofexile2
Jestem z siebie zadowolony, bo na własnym buildzie, na ssf, za pierwszym podejściem w jakieś 20 sekund pokonałem Xesht, We That Are One.
Valmar - #pathofexile2
Jestem z siebie zadowolony, bo na własnym buildzie, na ssf, za...

źródło: happy-clap

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acidd
acidd
12.06.2026, 17:01:04 via Wykop
  • 1
@Valmar: no i zajebiście :)
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
12.06.2026, 17:33:24 via Android
  • 2
@Valmar: SSF daje taka satysfakcję, której szczury szkolone do wyścigów nigdy nie poznają. I uczysz się gry na spokojnie. Brawo!
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 11.06.2026, 16:44:50
  • 9
#pathofexile2
Ale mi się ładnie trafiło z użycia Orb of transmutation i Orb of Augmentation na ssf.
Valmar - #pathofexile2 
Ale mi się ładnie trafiło z użycia Orb of transmutation i Orb...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar 06.06.2026, 18:48:03
  • 0
#pathofexile2
Mam tak dziwnie, że zawsze, gdy mi się znudzi postać w lidze i chcę spróbować zagrać inną, to muszę cały stash i wszystko wyczyścić i grać od zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
06.06.2026, 19:28:46 via Wykop
  • 3
@saif3r:
No trzeba wkleić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I only play true ethical SSF hardcore. I delete every meta unique I find because it is unethical to keep it. When my character dies, I delete every item in every stash tab because it's not true ethical SSF hardcore otherwise. I Vorici break every six-link I land because it is unrealistic to ever six-link an item in
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 03.06.2026, 19:42:36
  • 0
#pathofexile2
Chce ktoś po 3 div? Migruję sobie z ssf ligi jedyną postać i pozbywam się trochę towaru, bo zamierzam grać na ssf totalnie od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
03.06.2026, 20:00:59 via Wykop
  • 0
@Nyarp: Podaj nick w grze
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar
Autor
03.06.2026, 21:26:04 via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: Tak, podaj nick
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar
Autor
03.06.2026, 21:54:11 via Wykop
  • 0
@KolegaPatryk: Podaj nick ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KrowkaAtomowka
KrowkaAtomowka
31.05.2026, 17:30:44
  • 0
#pathofexile2 jak robicie gold? kurde map mi tak malo wyapda ze musze kupowac od doriani a ten se liczy w cholere duzo.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar 31.05.2026, 18:13:12 via Wykop
  • 3
@KrowkaAtomowka: Ja gram na SSF i po drodze podczas biegania po mapce zbieram trochę żółtych itemków, które sprzedaję u Doryaniego. Zwłaszcza podnoszę itemki wszystkie po bossie.
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 30.05.2026, 21:30:27
  • 4
#pathofexile2

Gram na SSF jako Bear Rampage i na Interlude 3, Elder Madox to mi zaoferował
Elegancko na chwile styknie. Zwłaszcza, że b--ń daje ancenstrally boosted.
Valmar - #pathofexile2 

Gram na SSF jako Bear Rampage i na Interlude 3, Elder Madox ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq
30.05.2026, 13:16:37
  • 3
#pathofexile2 10h58min dotarcie do endgame moim wojakiem oh
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar 30.05.2026, 14:00:37 via Wykop
  • 1
@travq: A tam, jak się dobrze bawisz, to co za różnica ile czasu ci zajmie przejście kampanii.
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 30.05.2026, 15:32:10 via Wykop
  • 1
@marek2121: Dokładnie. Ja mam nabite 11 godzin a dopiero 1 wyspę z czwartego aktu zrobiłem. Ja tam na spokojnie, nie spieszę się, mobki tłukę, latam sobie, zbieram.
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 23.05.2026, 14:19:54
  • 2
#pathofexile2
Testowo zrobiłem sobie na ssf nową postać, aby rozgrzać się przed nowym sezonem. Wybrałem coś, czego nigdy nie testowałem. Smith of Kitava i lece na talismanie / bear. Matko bosko... dawno nie miałem tak płynnego i bezpiecznego zasuwania po kampanii.

Chyba już wiem, czym zagram na ligę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar 11.05.2026, 18:21:17
  • 2
Poziom gry-online.pl z miesiąca na miesiąc leci na łeb na szyję. Pamiętam, gdy swego czasu w tytułach artykułów robili wszystko, by zamiast podawać konkrety, używali TA, TEJ, TEN itd... W tej legendarnej grze, TEN twórca itd.... Były/są też totalnie z czapy wyjęte linki referencyjne do produktów z amazona czy media markt, gdzie autorzy tych wypocin nie znajdą produktu, ale co to dla nich. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozachwalać zawsze można jaki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
12.05.2026, 15:06:45 via Wykop
  • 1
@PonyBoy: Z ciekawości sprawdziłem tego kolekcjoneraCN. Chyba jestem za stary, ale nie jestem w stanie tego kolesia oglądać. Żenujące miniaturki, do przesady teatralny styl mówienia i mimika twarzy, memowe wstawki co 5 sekund.... Nie, to nie dla mnie, ale dzięki za sugestię :)
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 06.05.2026, 20:22:17
  • 3
Ponieważ nie posiadam wiedzy na temat pisania programów, skorzystałem z AI i vibe coding do napisania aplikacji, w której będę mógł katalogować zebrane fizyczne mapy z gier wideo.
Jestem mega zadowolony, bo wszystkie obecne płatne i darmowe aplikacje które znalazłem, nie miały wszystkich funkcji, które chciałem i wizualnie też mi się nie podobały.
A tutaj mam bazę danych offline (automatyczny, cykliczny backup), możliwość dodawania różnych fotek do map, katalog, sortowanie, filtry, porównywarkę,
Valmar - Ponieważ nie posiadam wiedzy na temat pisania programów, skorzystałem z AI i...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
06.05.2026, 20:45:58 via Wykop
  • 0
@PinezkaSwiata: Teraz trochę zaktualizowałem i dorzuciłem fotki.

Ogólnie ja wykupiłem konto Pro na jeden miesiąc, aby mieć odpowiednią ilość tokenów do wygenerowania wszystkiego.

Właśnie to jest super, prostymi słowami podaję AI to co chcę uzyskać, na bieżąco modyfikuję, gdy coś mi się nie spodobało (już to widzę, gdy programista z uśmiechem na ustach wywali część funkcji, którą tworzył dniami, a które nagle stwierdziłem, że jednak mi się one nie przydadzą
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 27.04.2026, 08:27:57
  • 0
J----e DHL napisało, "Nieudana próba doręczenia przesyłki", mimo że cały czas siedzę w mieszkaniu...
#dhl #kurier
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
27.04.2026, 08:40:34 via Wykop
  • 1
@shitman6: Przepraszam. Bezczelnie oczekiwałem, że jednak kurier wykona swoją pracę. Co ja sobie myślałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 22.04.2026, 08:55:05
  • 0
Czy komuś wyparowało całe archiwum przesyłek z aplikacji mobilnej?
Nagle mam tam tylko 3 paczki, a tydzień temu miałem ponad 100 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#inpost
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
22.04.2026, 09:01:54 via Wykop
  • 0
@jim_carrey: hmm, widzę ze była 16 kwietnia... Tylko oczywiste w Co Nowego w aktualizacji nie napisali nic konkretnego, co zrobili.
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 12.04.2026, 15:00:35
  • 15
Chłop ma prawie 40 lat na karku a hobby dalej sprawia frajdę.
Zaszalałem sobie i w ten weekend kupiłem takie oto mapki do kolekcji: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Borderlands 2 - płócienna mapa z edycji kolekcjonerskiej
Diablo 4 - płócienna mapa z edycji kolekcjonerskiej
Elex - płócienna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
12.04.2026, 15:05:40 via Wykop
  • 0
@czlowiekbezgodnosci: Oby jak najdłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar
Autor
12.04.2026, 15:47:56 via Wykop
  • 0
@lacznikantygrawitacyjny: Była płócienna mapa.
Tak, mam już w kolekcji :)
Valmar - @lacznikantygrawitacyjny: Była płócienna mapa.
Tak, mam już w kolekcji :)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar
Autor
12.04.2026, 16:09:16 via Wykop
  • 1
@chciwykrasnolud: A mam sporo miejsc. Sklepy internetowe i aukcje, sieć znajomych (już chyba wszyscy wiedzą, że jak sami kupują rożne edycje, to mogą do mnie zagadać), czasami chodzę po normalnych sklepach, gdzie sprzedają używane gry pudełkowe, bo często coś się trafia, nawet na Wykopie kilku użytkowników co jakiś czas sprzedaje mi różne mapki.
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar
Autor
12.04.2026, 16:13:34 via Wykop
  • 1
@chciwykrasnolud: Nie, nie. Ja zbieram tylko te oryginalne mapy z różnych wydań. Wiem, że mógłbym sobie drukować mapy, ale właśnie cała satysfakcja jest ze zbierania oryginalnych map z różnych edycji, które były w zestawie.
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 30.03.2026, 18:41:16
  • 2
Mirki i mirabelki, takie moje ogłoszenie:

Jeśli posiadacie różnego rodzaju oryginalne fizyczne mapy z różnych oficjalnych wydań gier video i chcecie się ich pozbyć, to z chęcią je odkupię (jeśli danej mapy nie mam i dogadamy się do co ceny, wiadomo). Zbieram je, takie moje hobby.

Obecnie mam około 230 mapek

PS.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
30.03.2026, 20:56:09 via Wykop
  • 1
@Shagot: Swoja drogą, uwielbiam Golden Sun. Jeszcze muszę kupić sobie mapkę z pierwszej części :)
  • Odpowiedz
Valmar
Valmar 28.03.2026, 20:33:28
  • 0
Mirki, mirabelki, czy mógłbym Was poprosić o polecenie jakieś taniej drukarki atramentowej? Potrzebuję co jakiś czas wydrukować 300 stron, ale zupełnie nie orientuje się, która teraz będzie dobrym rozwiązaniem, np ze względu na tanie tusze.

#drukarki #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar
Autor
28.03.2026, 20:55:55 via Wykop
  • 0
@gorzki99: @dzieju41 @bialy100k Dzięki :)
  • Odpowiedz
Gnieciak
Gnieciak
Gnieciak
04.02.2026, 21:40:18
  • 1354
Mam 27 lat, pod koniec 2024 pochowałem matulę, teraz ojciec toczy ciężką walkę z rakiem, jeszcze grypa go dojeżdża. Dajcie słowa otuchy. #zalesie
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar 04.02.2026, 23:21:36 via Wykop
  • 4
@Gnieciak: Trzymaj się tam mireczku (づ•﹏•)づ
Dasz radę. Choćby było ciężko, poradzisz sobie. Pamiętaj, żeby nie trzymać tego w sobie, więc jeśli masz taką możliwość, otwórz się przed kimś co jakiś czas, nie duś w sobie negatywów.

Jakbyś chciał się wyżalić czy coś, śmiało pisz na privie
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
25.01.2026, 19:12:51
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valmar
Valmar 26.01.2026, 18:41:59 via Wykop
  • 1
@LudzieToDebile: Ej, ale ja się tu nie wypowiadałem xD. Pomyliłeś mnie z @velmar
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.01.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking