Gothic vs GTA
Polski dublaż 1:0 dla gothica
Polskie imiona 2:0 dla gothica
Interesująca fabuła 3:0 dla gothica
Cała rodzina może grać 4:0 dla gothica
Brak z-------o multi 5:0 dla gothica
Epiktetlol - Gothic vs GTA
Polski dublaż 1:0 dla gothica 
Polskie imiona 2:0 dla goth...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic

Gdzie mogę znaleźć pełzacze? Wybilem te w kopalni przed znalezieniem książki myśliwskiej (to chyba II tom)i teraz potrzebny mi pełzacz aby jakieś trofea z nich pozyskać i zakończyć zadanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powstał już jakiś mod rozwiązujący problem kontrastu/oświetlenia, tj. tego że czasami niektóre rzeczy są nienaturalnie zaczernione tak, że nie widać żadnej faktury tekstury, głównie pleców naszej postaci?
W sensie wiem, że tam można się suwakami pobawić w opcjach, ale to kosztem wyblakłych kolorów albo nadmiernego przejaśniania innych elementów gry.

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy gadają o kupowaniu bądź niekupowaniu GTA 6, a sam tym czasem instaluje sobie Goticzka którego dostałem, a, że mam dzień wolny to sobie pogram, samo GTA 6 pewnie kupię ale gdzieś dopiero na początku listopada, żeby dostać bonusy z preorderu, średnio widzę sens kupowania tej gry teraz, gdzie wersji cyfrowej nie braknie.
#gry #gothic #gta6 #ps5
Hrabiadraczula - Wszyscy gadają o kupowaniu bądź niekupowaniu GTA 6, a sam tym czasem...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic Gadałem z Thorusem ale nadal mam gildie strażnik i brak możliwości dołączenia do najemników. Da się jakoś manualnie skasować gildie?.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic #gry #gothicremake
Chciałem wyprowadzić Dusty'ego do Obozu Bractwa przez tunel pod Starym Obozem by nie płacić strażnikowi 100 bryłek, to się okazało, że NPC, który umie się wspinać po drabinie nie potrafi wyjść na podwyższenie sięgające mu do kolan xD.

Bonwerkz - #gothic #gry #gothicremake
Chciałem wyprowadzić Dusty'ego do Obozu Bractwa...

źródło: 1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bonwerkz: Wystarczy, że wyjdzie sie glowna brama. Przejdziesz obok straznika bez problemu jak przykleisz się do prawej ściany i przejdziesz pod bala drewna. W ogole nie ztriggerowało to npc
  • Odpowiedz
Brak płyty CD? Cena 500 zł?
No to już wiemy, że jednak oficjalnie Gothic GOTY 2026.
#gothic
#gry

Gothic vs GTA co lepsze

  • Goticzek 59.1% (39)
  • No logiczne, że Gothic 40.9% (27)

Oddanych głosów: 66

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie jestem na 3 rozdziale i ciekawe, czy pojawia się jakieś bugi albo niedogodności ;> na razie nie miałem żadnych BAGÓW i jedyną bolączką jest pompa od chłodzenia wskakująca na jakieś chore obroty, czego nie oświadczam nigdzie indziej #gry #gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arturek98c: Gothic to jest ogólnie gra którą bardzo ciężko jest mi ocenić ponieważ moim zdaniem ogólnie ona nie była jakaś wybitna, ale bardzo dużego boosta do popularności i bycia kultową w Polsce dały jej przeróbki z lektorem Ivona.
  • Odpowiedz
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: w oryginale zręczność dodawała tylko zasięg i możliwość noszenia lepszych łuków.
W rimejku zręczność wlicza się do obrażeń, dodając do tego fakt że statystyki potworów są praktycznie niezmienione i 90% potworów ma 0 odporności na kłute to łuk jest niesamowicie mocny.
  • Odpowiedz
#gothic irytujące jest że gdy zagadujesz npc który siedzi na ławce albo krześle to musi najpierw wstać żeby podjąć z nim w ogóle rozmowę, tak samo nie możesz usiąść i zagadać do npc siedzącego obok. Brak możliwości skipowania dialogów też trochę irytuje, niby małe rzeczy ale imo dodawałoby to gierce klimatu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli ktoś uważa, że oni nie zaczną lada moment prac nad 2+nk to jest niepoważny. Ludzie by ich zjedli. To aktualnie najważniejsza gra od nich zdecydowanie. Jeśli nawet remake 1 się nie zwrócił to tylko z powodu niekompetencji i złych decyzji w trakcie tworzenia #gothic remake, gdzie zostało przepalone w kij kasy, a nie z tego powodu, że się źle sprzedał. Dodatkowo warto zauwazyć, że #kiszak pobił osobę
alverini - Jeśli ktoś uważa, że oni nie zaczną lada moment prac nad 2+nk to jest niep...

źródło: Screenshot_36

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@kaminarii: o czym ty człowieku pieprzysz xD. z ciebie taki fan oryginalnego gotika jak z kiszki. co niby zrobili z budowaniem postaci? jakie bardziej "arkejdowo" (znasz ty w ogóle znaczenie tego słowa?), jak nie ma praktycznie róznic? jakie łatwiej, jak gothic 1 był przy minimalnym ogarze był absolutnym samograjem w którym tankowałeś wszystko mordą i oneshotowałeś, nawet na średnim nie jest łatwiejszy a masz jeszcze trudny. instang giveaway larperski tutaj
  • Odpowiedz
Nie wkurzają was te modele postaci na ue5? Wyglądają jak jakieś manekiny albo laleczki. Dziwne że nieożywione obiekty wyglądają tak dużo bardziej realistycznie niż modele postaci.
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzysiek-wr: @Arogancky ja gram na rtx 3060 prastarym i owszem, na srednio niskich z dlss ale spokojnie wyciagne te stabilne 60 klatek i nie ma jakis wkurzajacych scinek
ale duzo osob zglasza takie problemy wiec to moze byc kwestia konkretnych konfiguracji, opcji itp

ale nawet pomimo wydajnosci to jak komus sie nie spieszy to polecam poczekac na "pacze" bo obecnie najbardziej kuleje "logika" wielu zadan, skryptow, nieprzewidzianych interakcji itp
  • Odpowiedz
@krzysiek-wr: Optymista xD Po pierwsze, nikt nie będzie robił optymalizacji na handheldy, nawet na steamdecka. Dalej w morzu gier większość devów co to zrobili to indie devowie. Po drugie - Remake to jest optymalizacyjny potworek którego nie da się naprawić. Coś tam pewnie uda im się 'ugrać', ale nigdy nie będzie to działało idealnie jak powinno. Ta gra powinna chodzić na max detalach bez dlss na sprzęcie z przed 5
  • Odpowiedz