#gothic bugi już na samym starcie XD kręcę się po placu wymian i wszedłem do szopy ze skrzynką, strażnik widział mnie przez ścianę włączył się tryb walki, pobił i okradł mnie i wciąż był agresywny gdzie w oryginale odpuszczali XD
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@frytaa: STÓJ ŚMIECIU. Witaj w kolonii, bierz kilof i kop rude dla Pana.
źródło: 1000038935
Pobierz@MinisterKoryto: ja kce gothic2 remake już i teraz
- 2
@Iudex: A mi się wydaje właśnie, że dużo szybciej, mają gotowiec, wiedzą jak z nim pracować, a znając życie już powoli coś tam dłubali (ʘ‿ʘ)
#gothic
jak ktoś to czyta i dalej gra w gothica, to po nauczeniu się u rączki skilla do otwierania zamków, to jak się chwilę pogłowiłem jak to odblokować to serio nie jest to trudne tylko trochę czasochłonne było za pierwszym razem, ale najważniejsze co ten skill daje to, że nie uszkadza wytrychu jak się go nie wciska na siłe jak masz ostatnią zapadkę, a bez skilla to łamie się wytrych
jak ktoś to czyta i dalej gra w gothica, to po nauczeniu się u rączki skilla do otwierania zamków, to jak się chwilę pogłowiłem jak to odblokować to serio nie jest to trudne tylko trochę czasochłonne było za pierwszym razem, ale najważniejsze co ten skill daje to, że nie uszkadza wytrychu jak się go nie wciska na siłe jak masz ostatnią zapadkę, a bez skilla to łamie się wytrych
@paluszki_rybne: I tak g---o z tą mechaniką. W oryginalnej grze było mniej więcej 168 skrzynek i drzwi wymagających lockpickingu. Około 65% z nich miało kombinację krótszą lub równą 5 ruchów. Najtrudniejsze miały kombinację o długości 8. Gothic to nie jest k---a gra o włamywaczu-specjaliście tylko dość prosty mechanicznie RPG. Jeśli w Remake jest podobna liczba skrzyń, a ten s-------y system wymaga średnio choćby 2 minuty na skrzynię to masz prawie
@Wiedmolol:
W dodatku siedzisz kilka minut i się głowisz, a potem się okazuje, że w tej skrzyni tak naprawdę g---o jest i zmarnowałeś tylko swoj czas, bo nawet małego expa na pocieszenie nie rzucą. Mechanika nawet spoko, trzeba pomyśleć, ale nie do marnowania czasu na otwarcia skrzyni z jakimiś śmieciami.
W dodatku siedzisz kilka minut i się głowisz, a potem się okazuje, że w tej skrzyni tak naprawdę g---o jest i zmarnowałeś tylko swoj czas, bo nawet małego expa na pocieszenie nie rzucą. Mechanika nawet spoko, trzeba pomyśleć, ale nie do marnowania czasu na otwarcia skrzyni z jakimiś śmieciami.
- 2
@xfin: tfuu obozach XD
- 40
#kiszak #bekazludologuff #gothic #gry
Że jeszcze nikt nie wrzucił video od Samotnej Skały XDDDDDDDDDDD
Pozwoliłem sobie dodać kilka fajnych skrinów.
@kto-wie-ten-wie32 możesz brać na rumuśkiego
Że jeszcze nikt nie wrzucił video od Samotnej Skały XDDDDDDDDDDD
Pozwoliłem sobie dodać kilka fajnych skrinów.
@kto-wie-ten-wie32 możesz brać na rumuśkiego

@nufdcvbt: według mnie Rock ma tutaj bekę i naśmiewa się z rumuna, tylko robi to z głową, żeby się nie nadziać wonsaczowi na ostrze, a tak to cały czas czeka na te największe potkniecie aby zadać ostateczny cios wąsaczowi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@d4wid: korzystając z okazji, ostatnio zauważyłem że na 99.9% filmik na którym kiszak wbił do rocka na stream i umówił się z nim na rozmowę został usunięty. Nie było tam w sumie nic kompromitującego oprócz tego że kiszak się zachowywał jak cham czyli jak zawsze. Ostał mi się tylko ten jeden komentarz który miałem w folderze i dlatego mi się w ogóle o tym przypomniało
źródło: benc
Pobierz- 2
Jakoś mi się wydaje ze w remake mniej mobów się respi pomiędzy aktami
#gothic
#gothic
- 2
Potestowałby ktoś tego modzika w późniejszych częściach rozgrywki? Jak kliknie się F4 to powinno podświetlić leżące itemki tak, żeby można było łatwiej podnieść każdy śmieć po drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałem zrobić coś na wzór tego co pamiętam z Unionów i ogólnie pobawić się nowym UE
https://www.nexusmods.com/gothic1remake/mods/99
#gothic #gothicremake
Chciałem zrobić coś na wzór tego co pamiętam z Unionów i ogólnie pobawić się nowym UE
https://www.nexusmods.com/gothic1remake/mods/99
#gothic #gothicremake
źródło: SCR-20260610-keuj
Pobierz- 1
@MizukiTan: Chyba byłby to zagruby temat na teraz. Muszę sam pograć trochę i zobaczyć jak te skalowanie wygląda. Pewnie do tego czasu już coś podobnego powstanie, więc trzeba obserwować Nexusa : D
@CleMenS: jak lubisz modować to weź zrób moda na lewo prawo w skrzybkach żeby pozbyć się tego zjevanego nowego otwierania skrzynek, byłbym ci bardzo wdzięczny
#gothic #gothicremake
Nie ma oficjalnych danych na to ile poświęcono pieniędzy na tworzenie gry ale są szacunki że na grę wydano od 10 do 20 mln $. Teraz są też szacunki że sprzedano już prawie pół miliona kopii tylko na steam, a jesteśmy 5 dni po premierze. Do tego dochodzą jeszcze inne platformy jak na przykład GoG oraz na ps5 i xbox. Już teraz ze spokojem można powiedzieć
Nie ma oficjalnych danych na to ile poświęcono pieniędzy na tworzenie gry ale są szacunki że na grę wydano od 10 do 20 mln $. Teraz są też szacunki że sprzedano już prawie pół miliona kopii tylko na steam, a jesteśmy 5 dni po premierze. Do tego dochodzą jeszcze inne platformy jak na przykład GoG oraz na ps5 i xbox. Już teraz ze spokojem można powiedzieć
@zeszyt-w-kratke: assety mają, silnik mają, część mapy jest, a pewnie resztę już sobie klepią powoli
@zeszyt-w-kratke: piranie dłubali riseny i elexy bo utracili prawa do gothica
Zrobiliście questa z filarami przy arenie walk? #gothic
@Szczur_w_Koronie: Nie kojarzę questa, rozwiniesz?
- 0
@Mlody_mirek99: Pogrzeb Orka by wejść do światyni. Już zrobiłem, strasznie głupie to było xD
To jest dublaż #gothic

@przegro_pisarz: widzę że Alkima słucha się graczy i naprawili Dubbing w tym Mikołajczyka
Która gildia maga według was najszybciej ma najmocniejsze czary, najlepsze bonusy w New Balance do Gothic 2 Noc Kruka?
#gothic
#gothic
Która gildia maga
- Guru 15.2% (5)
- Mag Wody 21.2% (7)
- Mag Ognia 18.2% (6)
- Nekromanta (przywoływacz) 18.2% (6)
- Czarnoksiężnik 12.1% (4)
- Czarny Mag 15.2% (5)
@PistacjowyPonczek: guru sie fajnie gra i codziennie palisz pety na max mane
- 3
źródło: 1297900_204
Pobierz@DareKwiecien: od 2 do 3 rozdziału powinno być.
@DareKwiecien: zrobili wszystko, żeby remake był wierny oryginałowi.
@niedorzecznybubr: jak większość easter eggów
@niedorzecznybubr:
To samo pomyślałem jak to zobaczyłem, mogło to być gdzieś ukryte, a nie w głównej komnacie XD
To samo pomyślałem jak to zobaczyłem, mogło to być gdzieś ukryte, a nie w głównej komnacie XD
- 19
źródło: 1000028678
Pobierz@Gontyn-: Z kilkoma Menelami ze Starosielc
Z Mexicanem
Z Mexicanem
- 0
Pytanie: jak przeszedłem ze Starego Obozu do Nowego, to kto ulepsza pancerz najemnika?
#gothic
#gothic
I co w pozniejszych rozdzialach rzeczywiscie jest wiecej nowych misji pobocznych? Bo naraziencaly czas w 1 rozdziale siedze i narazie to spotkalem jana błachowicza xd i w obozie bractwa typa conuczyl wspinaczki. #gothic #gothicremake #ps5 #ps5pro #pcmasterrace #gry
@Tedmajer2: Nie ma żadnych, oszukali.
Jedyna nowa zawartość poboczna to 2-3 mało ambitne misje w każdym z obozów które są od razu dostępne + misja ze zdobyciem ścierwojada do ujeżdzania.
Z głównych misji to zalana kopalnia przy placu wymian, misja do awansu w gildii, dwie szybkie misje w mieście orków i rozwinięty wątek śmierci magów ognia i Gomeza. W sumie to tyle z nowości. Wszystko pozostałe jest takie same albo
Jedyna nowa zawartość poboczna to 2-3 mało ambitne misje w każdym z obozów które są od razu dostępne + misja ze zdobyciem ścierwojada do ujeżdzania.
Z głównych misji to zalana kopalnia przy placu wymian, misja do awansu w gildii, dwie szybkie misje w mieście orków i rozwinięty wątek śmierci magów ognia i Gomeza. W sumie to tyle z nowości. Wszystko pozostałe jest takie same albo
@Tedmajer2: 3 rozdział
- 4
Wiem że nawet gothic 2 nie zapowiedzieli, ale bardziej ciekawi mnie jak oni rozwiążą gothic 3, to nie był jako tako zły gothic 3 bawiłem się przy nim bardzo dobrze gdy wyszedł, byłem też co prawda sporo młodszy. O ile 1 i 2 fabularnie ok to już 3 bardziej poleciała pod najprostsze zadania, przynieś podaj pozamiataj. Od uja będą mieli z tym roboty, a co po 3. Chyba nie arcania ( ͡
- 20
#gothic rimejk skłonił mnie do takiej refleksji, że fajnie się w końcu poczuć targetem docelowym produktu. Przez lata miałem właśnie odwrotną tandencję, że jak lubiłem jakąś serię to zacząłem się przekonywać, że twórców ( a może bardziej nawet wydawców) obchodzi tylko poszerzanie fanbase'u i pierwotne założenia gry się rozpływają. Tak miałem z Assassins Creed, tak miałem z Dragon Age, cholera, nawet kampanie z Call Of Duty się zesrały z czasem.




































#gothic
źródło: YyFRXGpPJbp1N4jLidkhcHlHvF3mWhhq
Pobierz