Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MizukiTan
Profil firmowy

MizukiTan

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1594
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 1585
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 1
MizukiTan
MizukiTan przed chwilą
  • 0
#gothic wie ktoś gdzie ta łysa pała lester zniknęła w zadaniu że ian nie pozwala otworzyc bramy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_sram
a_sram
przed chwilą via Wykop
  • 0
@MizukiTan: przed kopalnią jest łysa pała
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
wczoraj, 12:14:22
  • 0
#gothic Wiecie, czy da się jakoś odsunąć Beziego od ekranu? Ruszam gałką w dół i nie idzie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan wczoraj, 12:25:51 via Wykop
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet: jest opcja zmiany kamery w opcjach
  • Odpowiedz
MizukiTan
MizukiTan wczoraj, 09:02:50
  • 1
#gothic dobrze że jest mod na zamki automatyczne bo bym oszalał
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan
Autor
wczoraj, 11:15:17 via Wykop
  • 0
@Iudex: wejdź na nexus Gothic remake mods tam będziesz miał a wysłać to możesz bryłki magicznej rudy xd
  • Odpowiedz
MizukiTan
MizukiTan
Autor
wczoraj, 12:24:17 via Wykop
  • 1
@Iudex: w takim razie pozdro raz jeszcze wpisz Gothic remake lockbreaker w google
  • Odpowiedz
dziobnij2
dziobnij2
31.05.2026, 11:42:32
  • 22
Siedzę przy kompie prawie 16 godzin każdego dnia.
#przegryw #renta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan przedwczoraj, 21:49:37 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion
przedwczoraj, 18:00:51
  • 2
#gothic

No to zaczynamy...
CreaOnion - #gothic 

No to zaczynamy...

źródło: IMG_2611

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan przedwczoraj, 18:06:02 via Wykop
  • 0
@CreaOnion: p------------y mnie gdybym miał mieć taki monitor xd
  • Odpowiedz
Czosnkov
Czosnkov
przedwczoraj, 11:19:18
  • 19
Trochę się obawiam o jakość wykonania, ale chyba kupię tego goticzka no bo co. #przegryw #gothic #apustaja
Czosnkov - Trochę się obawiam o jakość wykonania, ale chyba kupię tego goticzka no bo...

źródło: noboco

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan przedwczoraj, 11:28:55 via Wykop
  • 1
@Czosnkov: ja nie kupię bo biedakiem jestem eh
  • Odpowiedz

3072

Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć

Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć

System zarządzania odpadami przeszedł dziwaczną transformację, gdzie za regularnymi podwyżkami idzie również coraz większa liczba obowiązków dla mieszkańców.

uknot
z
innpoland.pl
dodany: 26.05.2026, 17:40:51
  • 345
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    odpady
  • #
    smieci
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
MizukiTan
MizukiTan 27.05.2026, 08:33:13 via Wykop
  • 2
no i co płaczecie ja na jabola codziennie urobek mam
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Elec
Elec
24.05.2026, 03:58:58
  • 649
Elec

źródło: comment_ootuBfeSK6EjOMiyrl6S6nXxJlz4jwdF

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan 24.05.2026, 11:19:03 via Wykop
  • 1
@MistrzKowalski: dziadek przecież ty wychowywałeś się w innych czasach zupełnie
  • Odpowiedz
MizukiTan
MizukiTan 23.05.2026, 21:40:19
  • 3
#przegryw 15 lat na jednym magazynie czy tam ogrodzie w holandii i 800 tysięcy poduszki finansowej bo po co zmieniać
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan
Autor
23.05.2026, 21:43:16 via Wykop
  • 0
@berlinale: 800 tysięcy pln człowieku
  • Odpowiedz
MizukiTan
MizukiTan
Autor
23.05.2026, 21:43:46 via Wykop
  • 0
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: dokładnie taki mój plan na fundusz emerytalny plus faktycznie wyrobiona emerytura ze stażu pracy
  • Odpowiedz
MizukiTan
MizukiTan
Autor
23.05.2026, 22:33:41 via Wykop
  • 0
@Marian_Pe: wątpie jest to wiejskie miasto 50 tysiecy mieszkancow
  • Odpowiedz
krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
23.05.2026, 21:29:09
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan 23.05.2026, 21:46:28 via Wykop
  • 0
@krzysztof-mirko: chcialbym posiadac cipke silniejszy o----m i mozliwosc masowania cipy 4 razy z rzedu o----m co minute wielosekundowy a ja zazdrosny
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
23.05.2026, 21:38:00
  • 34
#przegryw

Psycha siada, humor popsuty, nawet a-----l nie pomaga w rozweseleniu się
Mechamaru - #przegryw 

Psycha siada, humor popsuty, nawet a-----l nie pomaga w rozwe...

źródło: 20250723_212509

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan 23.05.2026, 21:41:30 via Wykop
  • 4
@Mechamaru: over dla nas alkoholików ehhhhhhh
  • Odpowiedz
game_changer
game_changer
23.05.2026, 21:39:19
  • 6
pije p--o żubr strażnik puszczy okaz natury podlasia #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan 23.05.2026, 21:41:01 via Wykop
  • 0
@game_changer: ja pije romper albo tatre po żubrze nagle zaczyna boleć mnie brzuch i sram jelitami godzine na kiblu co oni tam dosypują xd
  • Odpowiedz
MizukiTan
MizukiTan 23.05.2026, 19:53:24
  • 10
#przegryw arsenał na całą noc to 5 romperów 12% procent
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan
Autor
23.05.2026, 20:05:44 via Wykop
  • 1
@sneez_33: kolega przelał
  • Odpowiedz
MizukiTan
MizukiTan
Autor
23.05.2026, 20:05:55 via Wykop
  • 2
@feeling-of-justice: pewnie finalnie wypije 4 albo 3
  • Odpowiedz
ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan
23.05.2026, 19:26:23
  • 7
#kiszak #gothic czy cały marketing tej gry to n-----------e w Gothic Remake?
ruka-chan - #kiszak #gothic czy cały marketing tej gry to n-----------e w Gothic Rema...

źródło: 1000026921

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan 23.05.2026, 19:52:33 via Wykop
  • 2
@ruka-chan: na moje gry beda srednakami poprawialnymi przez moderów
  • Odpowiedz
lNKOGNITO
lNKOGNITO
23.05.2026, 16:56:49
  • 6
#przegryw eh i znowu 0zl i nie ma za co się napić piwka i zapalić papieroska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan 23.05.2026, 17:10:54 via Wykop
  • 1
@lNKOGNITO: ehhhh trzeba nazbierać kaucji albo bliczka żebrać ja w poniedziałek wypłatę dostanę moze ktos poratuje 20 zł
  • Odpowiedz
Wiezien_grywideo_Ziemia
Wiezien_grywideo_Ziemia
23.05.2026, 07:28:05
  • 14
#przegryw Tu jakiś panzerwaffe oddał życie za furhrera
WieziengrywideoZiemia - #przegryw Tu jakiś panzerwaffe oddał życie za furhrera

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-23 093105

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan 23.05.2026, 10:07:03 via Wykop
  • 1
@Wiezien_grywideo_Ziemia: aktywuj system windows hinduskim oprogramowaniem które zdejmuje znak wodny
  • Odpowiedz
MizukiTan
MizukiTan 23.05.2026, 09:58:29
  • 9
#przegryw w lipcu będę emigrował do holandi głaskac kwiatki na magazynie czy tam w ogrodku jabłka zbierać ehhh ciekawe czy się uda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan
Autor
23.05.2026, 10:04:40 via Wykop
  • 0
@regularne_ekspresje: dzięki
  • Odpowiedz
akwen111
akwen111
23.05.2026, 09:59:47
  • 1
Żeby coś zyskać, trzeba coś stracić. #przegryw #buddyzm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan 23.05.2026, 10:00:19 via Wykop
  • 1
@akwen111: prawda to
  • Odpowiedz
Melancholia_
Melancholia_
20.05.2026, 19:33:57
  • 19
nigdy nie dostal plusa od oli ani od felixu

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MizukiTan
MizukiTan 20.05.2026, 20:28:14 via Wykop
  • 0
@Szczur_w_Koronie: on pryczennik
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 19.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia