Ej pamiętacie tego grzybiarza, Marcina, zagryzionego przez psy ze strzelnicy w zeszłym roku?
Właśnie natrafiłem na artykuł w wyborczej, gdzie jakiś koleś z tworu szumnie nazwanego Biurem Ochrony Zwierząt, chwali się, że starają się znaleźć nowy dom dla agresywnych bestii. A wiece co jest jeszcze lepsze? Że debil zaznacza, iż muszą zrobić to po cichu, żeby przyszli sąsiedzi nie wiedzieli, że mieszkają obok morderców XD
Dźwig na środku przejścia dla pieszych, ciężarówki na skrzyżowaniu i policja, która nic z tym nie zamierza zrobić. Klasyczne prace budowlane w polskich warunkach. Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura https://suppi.pl/konfitura https://buycoffee.to/konfitura
Amerykance tyle pieniedzy zmarnowaly na jakies nowoczesne torpedy wystrzelone na Iran a juz pieniedzy na dach stadionu to zabraklo i leje sie na ludzi jak na Narodowym. Smiechu warte. #mecz #pilkanozna #mundial
Kierowcy wykorzystali szansę. Gdy miasto nie dba o przestrzeń, a służby pozostają bezczynne, pod tym wiaduktem można parkować za darmo. Jest tylko jeden problem: dojazd. Codziennie dziesiątki samochodów jeżdżą po drodze dla rowerów i chodniku - po alejce parkowej. Znaki nie mają znaczenia, bo w końc
Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.
@LogikaNieBoli: No właśnie raczej nie spadnie. Można co rok podnosić ceny fajek i alko a ludzie nadal będą kupować. To jest najłatwiejsze do opodatkowania, żyła złota.
Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...
@Pudzianator321: pewnie latała na takiej karuzeli kutasów, że jak byś ją dobrze zapeklował to by ci oddała rękę córki i pół królestwa. pozdrawiam wiadomo kto skąd
Chodziło mi, że ma już tyle siana że liczy się NAPRAWDĘ dobre peklowanie za każdą cenę. To tak zwana menopauza ( ͡°͜ʖ͡°) Żaden miliarder nie da jej tego co dał bym ja
Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do
Order Orła Białego jest najwyższym odznaczeniem Rzeczypospolitej. W jego dziejach pojawiają się tacy ludzie jak caryca Katarzyna II czy Iwan Paskiewicz który zdobył dla cara Warszawę
Siemka grałem w demko Gothic i na wysokich ustawieniach trochę się cięło max 30 FPS, czy w pełnej wersji jest jakaś lepsza optymalizacja? #gothic #gothicremake
@10129: @bgb1 Ryzen 5 5500, 32ram, rtx 4060 i 2560x1440. Przeszedłem i już usunąłem ale jakiegoś dlss to tam nie widziałem natomiast upsacler quality trochę pomogło. Ogólnie to trochę mroczniejszego klimatu się spodziewałem ale i tak kupię jak zobaczyłem stary obóz to mi się wszystko przypomniało xd
@matixrr: Nie ważne o której się chodzi spać tylko o której wstaje. Ja np rozwiązałem ten problem nie chodząc spać w ogóle i czuję się git mam na wszystko czas. Tylko wentylatory w biedronce coś do mnie gadają
Właśnie natrafiłem na artykuł w wyborczej, gdzie jakiś koleś z tworu szumnie nazwanego Biurem Ochrony Zwierząt, chwali się, że starają się znaleźć nowy dom dla agresywnych bestii. A wiece co jest jeszcze lepsze? Że debil zaznacza, iż muszą zrobić to po cichu, żeby przyszli sąsiedzi nie wiedzieli, że mieszkają obok morderców XD
#psiarze #patologiazewsi #
źródło: image
Pobierz