Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@niedorzecznybubr: bedzie calaczone?
- 0
@vulcanitu: być może
- 0
Baal Namib kazał mi wybierdalać ze swojej chawiry, no nieźle.
Tak swoją drogą - 3 crashe na 17h gry, jak u was?
#gothic #gothicremake
Tak swoją drogą - 3 crashe na 17h gry, jak u was?
#gothic #gothicremake
- 1
#gothic
A gdzie łuk-radar się podział?
A gdzie łuk-radar się podział?
- 1
Czy quest z bagiennym zielem w Nowym Obozie jest zbugowany? Ten gdzie muszę zabrać ziele chłopu od świrów, sprzedać je i oddać 400 bryłek Laresowi. Sprzedaje tylko zwykłe skręty, a dostałem 3 rodzaje - jednak kiedy zostają mi 2 pozostałe rodzaje to wszyscy mówią, że nie mam już ziela #gothic
@StdPtr: Cipher który jest w karczmie
- 1
@PatusiaNiusia: dzięki, faktycznie, nigdy bym się nie domyślił, że tak trzeba zrobić tego questa
- 6
Dobra, Remake skończony. Jak dla mnie jedyną znaczącą wadą, jest mierna optymalizacja. Ale to bolączka większości gier na UE5.
Zmiany i korekty fabularne na plus, nowe lokacje na plus, walka ze Śniącym bardzo na plus. Szkoda, że nie pokusili się na rozwinięcie wątku Obozu Sekty po 3 rozdziale np. jakieś nawiązanie do ich przemiany w Poszukiwaczy.
Gameplay bardzo przyjemny, walka mi siadła. Jedyny problem to dziwny balans przeciwników. Zapadły mi w pamięć dwie
Zmiany i korekty fabularne na plus, nowe lokacje na plus, walka ze Śniącym bardzo na plus. Szkoda, że nie pokusili się na rozwinięcie wątku Obozu Sekty po 3 rozdziale np. jakieś nawiązanie do ich przemiany w Poszukiwaczy.
Gameplay bardzo przyjemny, walka mi siadła. Jedyny problem to dziwny balans przeciwników. Zapadły mi w pamięć dwie
@olgierdano_peto_gaszano: ale po walkach na arenie chyba nie można o--------c przeciwników z EQ
@Niggalke: przed walką na arenie możesz go otłuc i ograbić
- 2
#gothic Czy jak zajumamy gomezowi runiczny pancerz z jego skrzyni przed 3 rozdziałem. To potem w cinematiku gdzie zabijani są magowie ognia Gomez wyjdzie w samych gaciach 🤔
Gothic - cudowna polska gra zrimejkowana przez katalończyków (hiszp. polacos).
der hexer (pol. wiedźmak) - niegrywalne niemieckie g---o.
#gothic #wiedzmin #takaprawda
der hexer (pol. wiedźmak) - niegrywalne niemieckie g---o.
#gothic #wiedzmin #takaprawda
- 11
Wy tez w obozie quentina macie 15fps?
#gothic
#gothic
@Ponczkizcukrem: Nie, 140
- 0
jaki jest najlepszy miecz dwuręczny do założenia w 3 rozdziale bez ubijania strażników świątynnych albo innych NPC? są jakieś wolnoleżące?
#gothic #gothicremake
#gothic #gothicremake
Rimejk dwójki mnie jakoś nie jara. Druga część pod względem klimatu to kolorowe fantasy, oczywiście pod względem rozgrywki biję pierwowzór. Jestem ciekaw jak Alkima sobie z tym poradzi, czy odważą się odskoczyć od klimatu rimejku, tak jak to się stało w klasycznej dwójeczce?
Także bardziej czekam na skończenie sekwela niż na rimejk dwójki ;_;
#gothic
Także bardziej czekam na skończenie sekwela niż na rimejk dwójki ;_;
#gothic
a w dwójce nagle
@isrin22: w sumie czemu nagle? Górnicza Dolina była "porzucona" wiele lat przed G1, normalni ludzie tam nie mieszkali, a jedyne co po ośrodkach ludzi zostało, to Stary Zamek w centrum doliny i niszczejąca Forteca w górach, które pewnie mogły mieć setki lat. Poza doliną ludzie sobie normalnie żyli i się rozwijali.
- 1
- 0
Dokonałem zemsty na bandzie Gomeza i nim samym za pogrom magów Ognia. Gomeza już nie ma. Stary Obóz nie ma już zarządcy.
#gothic
#gothic
- 1
Ja p------ę z modem też nie działa XD 150zł w p---ę ehh #gothic
@Czosnkov: Nie no co ty gadasz, niemożliwe, przecież wykopki mówiły że 10/10 gra arcydzieło i w ogóle już Alkimia robi trzy kolejne części na raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Wie ktoś jak się pozbyć zbugowanych followersów? Łazi za mną kopacz, którego nie da sie zabić i Milten po ogarnięciu z nim kamienia ogniskującego. Teraz jeszcze jestem z Diego zgodnie z fabułą. Jak kogoś zahaczę to jest sieczka, przeszkadzają bardzo xD
Aha i mam permanentny w------l w starym obozie za ruszenie kopacza.
#gothic
Aha i mam permanentny w------l w starym obozie za ruszenie kopacza.
#gothic
@Pwner: daj się pobić, tylko itemki schowaj. Spuszczą w------l i się uspokoją.
- 0
@KolorowychSnow: kopacz nie jest agresywny, nie chce oddać xD
#kiszak #gothic chyba potwierdzone, że są plotki o tym, iż nasz wspaniałomyślny Kiszula który wspiera młode studio które miało zdeklasować Gothica Remake miał w tym ukryty cel: mianowicie żeby po prostu na tym zarobić. Co by to o nim świadczyło że hajpował kickstartera, że zgoli wąsa albo zje tort (XD) o że sam wpłaci 10k. I co na to uokik jesli to prawda? To tylko plotki i teoria
źródło: image
Pobierz@Mistrzwstrzemiezliwosci: Pomijając czy w ogóle chodzi o kiszaka to nie byłbym taki pewny że chodzi o end of eden. Inwestowanie w firmę i korzystanie na inwestycji to są górnolotne słowa a end of eden to jest gównoprojekt a nie inwestycja. To jak nazywanie zbierania puszek po piwie inwestycją.
- 4
@ActiveekHere: simplex z m2podcast jakby zasugerował kogo miał na myśli Borys
źródło: image
Pobierz#gothic
Czy już do konca gry (jestem w 3 rodziale) moja postać będzie na jednego strzała z plaskacza na trudnym?
Chyba z 20 minut walczyłem z cieniostworem w fortecy, bo wyczuć timing ataku i robić unik to czysta loteria, blok za to przyjmuje 2 strzały i do widzenia. Zastanawiam sięnad wzmocnieniem pancerza ale mi bryłek szkoda - idę bardziej w maga jako najemnik.
Czy już do konca gry (jestem w 3 rodziale) moja postać będzie na jednego strzała z plaskacza na trudnym?
Chyba z 20 minut walczyłem z cieniostworem w fortecy, bo wyczuć timing ataku i robić unik to czysta loteria, blok za to przyjmuje 2 strzały i do widzenia. Zastanawiam sięnad wzmocnieniem pancerza ale mi bryłek szkoda - idę bardziej w maga jako najemnik.
@Grash-Varrag-Arushat: Akrobatyka nie pomaga na cieniostwory bo j-----e szybkie są i szybko zmniejszają dystants
@KKomrade: cholibka. Kiedyś takie sprawy załatwiało się inaczej
- 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Dobra to pewnie w Sobote
@Geralt678: a co z Ukrainka?






























#gothic