Tag już nie jest taki żywy jak wcześniej, szkoda bo gothiczek top. Przy dwójeczce będzie dłużej żywy bo gra też o wiele dłuższą.

#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy quest z bagiennym zielem w Nowym Obozie jest zbugowany? Ten gdzie muszę zabrać ziele chłopu od świrów, sprzedać je i oddać 400 bryłek Laresowi. Sprzedaje tylko zwykłe skręty, a dostałem 3 rodzaje - jednak kiedy zostają mi 2 pozostałe rodzaje to wszyscy mówią, że nie mam już ziela #gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, Remake skończony. Jak dla mnie jedyną znaczącą wadą, jest mierna optymalizacja. Ale to bolączka większości gier na UE5.
Zmiany i korekty fabularne na plus, nowe lokacje na plus, walka ze Śniącym bardzo na plus. Szkoda, że nie pokusili się na rozwinięcie wątku Obozu Sekty po 3 rozdziale np. jakieś nawiązanie do ich przemiany w Poszukiwaczy.

Gameplay bardzo przyjemny, walka mi siadła. Jedyny problem to dziwny balans przeciwników. Zapadły mi w pamięć dwie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic Czy jak zajumamy gomezowi runiczny pancerz z jego skrzyni przed 3 rozdziałem. To potem w cinematiku gdzie zabijani są magowie ognia Gomez wyjdzie w samych gaciach 🤔
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaki jest najlepszy miecz dwuręczny do założenia w 3 rozdziale bez ubijania strażników świątynnych albo innych NPC? są jakieś wolnoleżące?
#gothic #gothicremake
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rimejk dwójki mnie jakoś nie jara. Druga część pod względem klimatu to kolorowe fantasy, oczywiście pod względem rozgrywki biję pierwowzór. Jestem ciekaw jak Alkima sobie z tym poradzi, czy odważą się odskoczyć od klimatu rimejku, tak jak to się stało w klasycznej dwójeczce?
Także bardziej czekam na skończenie sekwela niż na rimejk dwójki ;_;
#gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a w dwójce nagle


@isrin22: w sumie czemu nagle? Górnicza Dolina była "porzucona" wiele lat przed G1, normalni ludzie tam nie mieszkali, a jedyne co po ośrodkach ludzi zostało, to Stary Zamek w centrum doliny i niszczejąca Forteca w górach, które pewnie mogły mieć setki lat. Poza doliną ludzie sobie normalnie żyli i się rozwijali.
  • Odpowiedz
Dokonałem zemsty na bandzie Gomeza i nim samym za pogrom magów Ognia. Gomeza już nie ma. Stary Obóz nie ma już zarządcy.
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wie ktoś jak się pozbyć zbugowanych followersów? Łazi za mną kopacz, którego nie da sie zabić i Milten po ogarnięciu z nim kamienia ogniskującego. Teraz jeszcze jestem z Diego zgodnie z fabułą. Jak kogoś zahaczę to jest sieczka, przeszkadzają bardzo xD
Aha i mam permanentny w------l w starym obozie za ruszenie kopacza.
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak #gothic chyba potwierdzone, że są plotki o tym, iż nasz wspaniałomyślny Kiszula który wspiera młode studio które miało zdeklasować Gothica Remake miał w tym ukryty cel: mianowicie żeby po prostu na tym zarobić. Co by to o nim świadczyło że hajpował kickstartera, że zgoli wąsa albo zje tort (XD) o że sam wpłaci 10k. I co na to uokik jesli to prawda? To tylko plotki i teoria
Mistrzwstrzemiezliwosci - #kiszak #gothic chyba potwierdzone, że są plotki o tym, iż ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mistrzwstrzemiezliwosci: Pomijając czy w ogóle chodzi o kiszaka to nie byłbym taki pewny że chodzi o end of eden. Inwestowanie w firmę i korzystanie na inwestycji to są górnolotne słowa a end of eden to jest gównoprojekt a nie inwestycja. To jak nazywanie zbierania puszek po piwie inwestycją.
  • Odpowiedz
#gothic

Czy już do konca gry (jestem w 3 rodziale) moja postać będzie na jednego strzała z plaskacza na trudnym?
Chyba z 20 minut walczyłem z cieniostworem w fortecy, bo wyczuć timing ataku i robić unik to czysta loteria, blok za to przyjmuje 2 strzały i do widzenia. Zastanawiam sięnad wzmocnieniem pancerza ale mi bryłek szkoda - idę bardziej w maga jako najemnik.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach