#gothic pamięta ktoś ten bangier? https://www.youtube.com/watch?v=hYXlj_hj5DU
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

@hatsune_miku1993: człooowiek woooda
- 0
No i zacząłem perma death run na poziomie Gothic. Chciałem razem z achivmentem że bez spania, ale w nocy za latwo się w coś w----c i paść
#gothic
#gothic
Dziś się dowiedziałem że śniący w alfie wyglądał jak jakiś mackowy potwór coś jak cthulu albo nzoth a nie jak wielki pełzacz z oryginału
#gothic
#gothic
- 11
Powiedzmy sobie szczerze. Większość kupiła remake tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę.
#gothicremake #gothic
#gothicremake #gothic
źródło: image
Pobierz- 0
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: ja właśnie dołączyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fajnie, że rozbudowali trochę proces zaciągania się tam
fajnie, że rozbudowali trochę proces zaciągania się tam
- 1
@Panjanpan: wszędzie indziej jest w mianowniku (np Mag Ognia, Najemnik)
@Tetrachloroizoftalonitryl: piękni faceci
Kurde, zastanawiam się czy nie odwaliłem bo już w 4 akcie zrobiłem kipisz w starym obozie xD i można sobie elegancką zbroje z rudy ogarnąć. Tylko martwię się czy niczego sobie nie zablokowałem. W ogóle ciekawa akcja jest z tą areną bo scatty mówi, że będą walki gdy się chce rude postawić a tu nic się nie dzieje, tak samo nie dało się walczyć z tym z bagien. Próbowałem w necie szukać
@Tetrachloroizoftalonitryl: Jedyne walki z zwierzętami na arenie (całe 2) które miałem to te w mieście orków w 5 rozdziale xD
- 2
@KKomrade: w sumie jakby potraktować eksterminacje magnatów jako walkę ze zwierzętami to wszystko się zgadza xD
21
GOTHIC QT SHORT - WERTYKALNY ORK

Materiał ten jest projektem od fanów dla fanów twórczości Bartosza Walaszka i Polskiego dobra narodowego jakim jest GOTHIC
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#gothic
Lester mnie prowadzi do przyjaciół a ci mnie atakują przez jakiegoś buga, walka jest niemal niemożliwa, bo diego n------a absurdalny damage z łuku. Chyba pozostaje się pogodzić z utratą itemów.
Opuszczona kopalnia to okropny dungeon - 90% po prostu idziesz przed siebie.
Lester mnie prowadzi do przyjaciół a ci mnie atakują przez jakiegoś buga, walka jest niemal niemożliwa, bo diego n------a absurdalny damage z łuku. Chyba pozostaje się pogodzić z utratą itemów.
Opuszczona kopalnia to okropny dungeon - 90% po prostu idziesz przed siebie.
@donaldJretard:
Zostaw je najpierw w skrzynce w chacie
Zostaw je najpierw w skrzynce w chacie
Opłaca się robić upgrade pancerza cieni? Mam około 600 rudy, najlepsze ulepszenie kosztuje 680, ale nikt w starym obozie nie ma tyle rudy żeby odkupić ode mnie rzeczy xd
#gothic #gothicremake
#gothic #gothicremake
@jestemmimas: Sprawdź u węża w kopalni on tam miał od z-------a rudy już od 1 rozdziału
@jestemmimas: najwięcej rudy ma chyba cipher w karczmie w nowym obozie
Bug Bugiem pogania. Ale najgorsze jest to, że nie mogę skończyć pobocznych misji...
W misji z Bloodwynem byłem za słaby żeby pokonać Grima, więc zostawiłem to na później. Jak wbiłem lvl, Grim postanowił dolaczyc do tych dwóch patalachow i usiąść przy ognisku. Jak podchodzę to w ogóle nie atakuje.
Misja z topielcem pod tama.
Zabiłem topielca obok stawu, oraz wszystkie topielce w okolicy i nie mogę wykonać misji.
W misji z Bloodwynem byłem za słaby żeby pokonać Grima, więc zostawiłem to na później. Jak wbiłem lvl, Grim postanowił dolaczyc do tych dwóch patalachow i usiąść przy ognisku. Jak podchodzę to w ogóle nie atakuje.
Misja z topielcem pod tama.
Zabiłem topielca obok stawu, oraz wszystkie topielce w okolicy i nie mogę wykonać misji.
@madap24488: Podobnie jest z zadaniem u Torreza gdzie trzeba mu zanieść czysty pergamin i 2 wilcze kły. Jeżeli odda się list zanim się questa zrobi to nie można go już zaliczyć.
@Cenwargh: Ten z questa nazywa się "topielec spod tamy". Znalazłem go, ale zabić nie umiem xD
Wie ktoś jak wgrać lektora IA do gry Velaya - Historia wojowniczki, tak jak w filmie poniżej?
#gothic
#gothic

- 3
- 8
Gothic Remake cierpi na ten sam problem co Oblivion Remaster.
Obie te gry powstały na Unreal Engine 5 i obie te gry są abolutnie obrzydliwe jeśli chodzi o kolorystykę i oświetlenie.
Ja nie wiem czy to jest wina samego silnika czy dewów korzystających z gotowych kiepskich assetów ale wygląda to naprawdę słabo, sztucznie i płasko.
#gothicremake #gothic #oblivion #gry #unrealengine
Obie te gry powstały na Unreal Engine 5 i obie te gry są abolutnie obrzydliwe jeśli chodzi o kolorystykę i oświetlenie.
Ja nie wiem czy to jest wina samego silnika czy dewów korzystających z gotowych kiepskich assetów ale wygląda to naprawdę słabo, sztucznie i płasko.
#gothicremake #gothic #oblivion #gry #unrealengine
źródło: Fotoram.io (3)
Pobierz@Larsberg: jeśli kolorystyka jeszcze jakoś dla mnie jest ok to oświetlenie jest fatalne, w dzień w grze ok 9:00 rano nie widać przeciwników którzy są w cieniu, to nawet nie jest bliskie realizmu a w grach to wręcz przeszkadza
@frytaa: W dzień nie widać, bo słońce oślepia. W nocy nie widać, bo jest ciemno jak w d* u m*. Do tego wszędobylskie krzaki, trawy, chaszcze.
wypuścić takie g---o i krzyczeć za nie 200zł to jakieś robienie z klienta debila
#gothic
#gothic
#gothic #gothicremake
Mówcie, co chcecie, ale mnie ten mechanizm skrzynek się podoba. Tutaj zapiski do skrzyni Rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówcie, co chcecie, ale mnie ten mechanizm skrzynek się podoba. Tutaj zapiski do skrzyni Rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: IMG_1407
Pobierz@WscieklyIRozjuszonyManlet: https://xetoxyc.github.io/gothic-remake-lockpicker/ masz cały program jak rozwiązać wszystkie skrzynie
@frytaa: Może jeszcze wpisz sobie kod na nieśmiertelność, edytorem dodaj statystyki, a na drugim monitorze odpal solucję z dokładnym opisem questów i położeniem lepszych broni. Jak już oszukiwać, to po co się ograniczać wyłącznie do zamków?
System otwierania zamków w Gothic Remake jest rewelacyjny, marudzą ułomy i młode pokolenie wychowane na grach prowadzących za rączkę i/lub ze znacznikami. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby twierdzić, że proste "prawo/lewo"
System otwierania zamków w Gothic Remake jest rewelacyjny, marudzą ułomy i młode pokolenie wychowane na grach prowadzących za rączkę i/lub ze znacznikami. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby twierdzić, że proste "prawo/lewo"
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Generalnie spanie odnawia się raz na dzień, co 3h biegania masz jedną godzinę regeneracji podczas snu (12,5% HP), czyli musisz być na nogach 24 h żeby odzyskać całe HP przez 8 godzin snu. Ale czytałem że pojawiają się i bugi z tym związane i niektórym nie działa to jak należy, także nie wiadomo
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Pewnie Ci się zbugowało tak jak mi, znany temat xD
@Raisei-chan: cvvel spod bramy
@Raisei-chan: Troll bramowy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Tetrachloroizoftalonitryl: trzymaj gardę, pięści twarde i wilki są izi
- 1

























#gothic #gothicremake #gry
Sam się z tym pierdzielilem wczoraj z 30 minut xD