"Spokojnie, wszystko będzie w porządku".
Czuję w kościach, że ten remake dowiezie. Najważniejsze, że twórcy zostawili oryginalny klimat.
Glitche i optymalizację naprawi kilka patchy, w końcu to Gothic, trochę drewna musi być. Najważniejsze, że klimat jest.

A jak coś nie wyjdzie, to plan awaryjny już mamy:
1. Moderzy sami to poprawią.
Qwero - "Spokojnie, wszystko będzie w porządku".
Czuję w kościach, że ten remake dowi...

źródło: 16aadf49a4274d8dfb12049e6478e587ced71ccbc10ae96a

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_: 3k to w tych czasach za mało na średniopółkowy smart zegarek typu garmin fenix, a nie cały pc

Dużo to było w 2004 roku, wtedy za 3k był przyzwoity piec
  • Odpowiedz
Grał ktoś z was w moda nazwanego Mój Mod? Ograłem przed swietami dwa lata temu. Mod miał być jednym wielki easter eggiem, bo jego dubbing był generowany syntezatorem IVONA, czyli jak stare machinimy, które pamietają wiekowi gracze, ale poziom absurdu i humoru był na tyle surrealistyczny, że się wciągnąłem. Np. zwiedzanie opuszczonego, częściowo zasypanego piaskiem zamku miał swój klimacik #gothic
PistacjowyPonczek - Grał ktoś z was w moda nazwanego Mój Mod? Ograłem przed swietami ...

źródło: 3e8dded7f4ef2b5eca9ff2b4f8aa53ff

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mod Gothic 2 - Jaktyl.

Kraina Jaktyl jest zagrożona przez Czarnego Maga. Budzisz się bez jakichkolwiek wspomnień w tej krainie i musisz spróbować przeżyć! Jedna z największych i najlepszych modyfikacji do G2NK, duży nowy świat, ciekawa fabuła, cztery rozdziały, około 10 - 12 godzin grania, sporo nowości.

#gothic #gothic2
vensooo - Mod Gothic 2 - Jaktyl.

Kraina Jaktyl jest zagrożona przez Czarnego Maga. B...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typ zapowiedział że będzie playable teaser 3 czerwca(chyba). Ciekawe czy Kiszczak będzie jechał po nim ludologicznie.
  • Odpowiedz
To jest jakaś nowa moda - oglądanie chlopa, który oglada chlopa i komentowanie tego co on komentuje? My naprawdę jesteśmy już na tak niskim poziomie? Zero normalnych materialow. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@skunior: A, no to pozostaje przy poście i tak, nie mam talentu do komentowania chłopa, który komentuje chłopa, który komentował chłopa (chyba nie mam, bo nie próbowałem).
  • Odpowiedz
Planowałem kupić tego Gothica na premierę, ale dobrze, że wypuścili tyle gameplayu. Po tym co zobaczyłem to ja sobie daruję i zagram w edycję od wysportowanej dziewczyny. #gry #gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słyszeliscie teorie spiskowa ze diego stoi za zabiciem magów ognia a nie gomez. Gomez nie miał interesu zabijac magow ognia bo ci byli po jego stronie i wczesniej przeciez nie przeskadzalo im to ze sa po stronie bandytow #gothic
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miloszy: widzowie, jeden chłop zrobił więcej niż alkimia za 20 milionów euro w 5 lat. Rozumiecie to? (rżenie świni)
rozumiecie to k---a?! (prawie zadławienie się swoją śliną) jeden chłop na darmowych assetach, czaicie to?! Czaicie to k---a?!
  • Odpowiedz
Jak piątek to tylko w dobrym towarzystwie a gdzie jest lepsze jak nie w świeżo otwartej kopalni rudy na Gothiczku

Dodatkowo oto cześć nowości:

- Dodano pierścienie do gry
- Dodano amulety do gry
Zahiel - Jak piątek to tylko w dobrym towarzystwie a gdzie jest lepsze jak nie w świe...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zahiel: oki, rozumiem, ale dziekuję za kolejne gothicowe doświadczenie.
Myślałem, że po kronikach myrthany już nic mnie nie zaskoczy.
Mam nadzieję, że ty zaskoczysz nas smaczkami wlasnie z gorhica ;)
Gdybym wiedział, że jednak robisz appkę, to dorzucę się jako „inwestor” czy też zapaleniec gothica, ale po pierwszym dniu powiem tak/ mam frajdę. Rozwijaj bracie! Bo jak nie to chyba przywalę ci w mordę ;)
  • Odpowiedz
Moja nieśmiała opinia której nikt nie przeczyta bo nie ma po co i nie ma tu żadnej wartości.

Nie ma gier złych są tylko źle wycenione. 210zł za gothic to nieporozumienie i to jest fakt obiektywny, nawet jakby ta gra okazała się diabelnie dobra to 210zł nie ma żadnego usprawiedliwienia.
Nie będzie dobrze zoptymalizowana, na 9070xt w demie na ustawieniach gothic chodziła w jakiś 60fps co jest okropne.
Niby ma być ale może nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uuroboros: Z drugiej strony jak się nie sprzeda to za pół roku będziecie mieli spore zniżki. Jedynie gry które osiągnęły kolosalny sukces finansowy i wciaż mają dobrą sprzedaż po latach mają rzadko drobne obniżki cen (np. Elden Ring czy BG3). Reszta gier szybko tanieje, a szczególnie te które mają słabą sprzedaż. Nikt nikomu nie każe grać na premierę, fabułę przecież wszyscy z tagu znają xD Imo cena jak na dzisiejsze
  • Odpowiedz
Jesteś pewien, że służę Innosowi?

A co jeśli służę Adanosowi?

A może ja też służę Beliarowi - albo samemu sobie?

#przegryw #gothic
not_yet - > Jesteś pewien, że służę Innosowi? 
 A co jeśli służę Adanosowi? 
 A może ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeszedłem mod ale szczerze, Masa rzeczy mi nie pasowała w New Balance, tak jak ścieżka nekromanty była całkiem okay tak ilość bezsensownych rzeczy, nawalonych byle jak byleby było jest przytłaczająca, obóz bractwa jest po prostu bzdurny, magowie wody średnio dokończeni, podstawowe gildie rozmemłane niewiadomo po co i dlaczego, masa nieskończonych albo uciętych elementów.
Mimo wszystko, grało się okay ale bardzo irytujące koniec końców, najgorsza była pustynia, koszmar był jako taki ale dojście
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Contrarian: Bo w to sie gra na wyjebce, skipujesz dialogi itd. Odpalasz podcast / muze albo gadasz z kimś i czas mija

Tu sie nie min maxuje (no wiadomo, że można tylko po c--j jak jest tyle bonusów?) tylko testujesz różne ciekawe buildy które ruskie dodały.

Kiedyś nie wyobrażałem sobie, że w "Gothicu" można przejść grę grając pod granaty jak w Csie xD
  • Odpowiedz
czemu wszyscy mają ból d--y o tego gothica remake, na tiktoku? Nawet polaczki zaczeli tworzyc wlasnego na gotowych darmowych assetach xD

Nie chce nie kupuj, ja bym sie cieszyl ze ktos dla tak małego fanbase przygotował remake tej gry.

#gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach