Gdy wychodzę ze starej kopalni do Lestera, a ten prowadzi mnie na spotkanie z Diego, Gornem i Miltenem, po dotarciu na miejsce npc nie reagują. Miał ktoś już taki błąd? Wczytywałem poprzedni save i za każdy razem stoją i nie można wejść z nimi w interakcje.
#gothic #gothicremake #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nocne_zwidy: Wczoraj to samo miałem. Idź najdalej za Lsterem jak się da żeby się nie zatrzymywał czekając na Ciebie. Jak już stanie pomiędzy resztą to w tedy podejdź do nich i powinno zadziałać.

Sam się z tym pierdzielilem wczoraj z 30 minut xD
  • Odpowiedz
No i zacząłem perma death run na poziomie Gothic. Chciałem razem z achivmentem że bez spania, ale w nocy za latwo się w coś w----c i paść
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś się dowiedziałem że śniący w alfie wyglądał jak jakiś mackowy potwór coś jak cthulu albo nzoth a nie jak wielki pełzacz z oryginału
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde, zastanawiam się czy nie odwaliłem bo już w 4 akcie zrobiłem kipisz w starym obozie xD i można sobie elegancką zbroje z rudy ogarnąć. Tylko martwię się czy niczego sobie nie zablokowałem. W ogóle ciekawa akcja jest z tą areną bo scatty mówi, że będą walki gdy się chce rude postawić a tu nic się nie dzieje, tak samo nie dało się walczyć z tym z bagien. Próbowałem w necie szukać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic
Lester mnie prowadzi do przyjaciół a ci mnie atakują przez jakiegoś buga, walka jest niemal niemożliwa, bo diego n------a absurdalny damage z łuku. Chyba pozostaje się pogodzić z utratą itemów.

Opuszczona kopalnia to okropny dungeon - 90% po prostu idziesz przed siebie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bug Bugiem pogania. Ale najgorsze jest to, że nie mogę skończyć pobocznych misji...

W misji z Bloodwynem byłem za słaby żeby pokonać Grima, więc zostawiłem to na później. Jak wbiłem lvl, Grim postanowił dolaczyc do tych dwóch patalachow i usiąść przy ognisku. Jak podchodzę to w ogóle nie atakuje.

Misja z topielcem pod tama.
Zabiłem topielca obok stawu, oraz wszystkie topielce w okolicy i nie mogę wykonać misji.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krushak nie żyje.

Fajnie się grało, nie pamiętam która ostatnio gra fabularna mnie wciągnęła na 34h pomimo tego, że większość to był symulator chodzenia z jednego miejsca na drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gothic Remake cierpi na ten sam problem co Oblivion Remaster.

Obie te gry powstały na Unreal Engine 5 i obie te gry są abolutnie obrzydliwe jeśli chodzi o kolorystykę i oświetlenie.

Ja nie wiem czy to jest wina samego silnika czy dewów korzystających z gotowych kiepskich assetów ale wygląda to naprawdę słabo, sztucznie i płasko.

#gothicremake #gothic #oblivion #gry #unrealengine
Larsberg - Gothic Remake cierpi na ten sam problem co Oblivion Remaster.

Obie te gry...

źródło: Fotoram.io (3)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Larsberg: jeśli kolorystyka jeszcze jakoś dla mnie jest ok to oświetlenie jest fatalne, w dzień w grze ok 9:00 rano nie widać przeciwników którzy są w cieniu, to nawet nie jest bliskie realizmu a w grach to wręcz przeszkadza
  • Odpowiedz
@frytaa: Może jeszcze wpisz sobie kod na nieśmiertelność, edytorem dodaj statystyki, a na drugim monitorze odpal solucję z dokładnym opisem questów i położeniem lepszych broni. Jak już oszukiwać, to po co się ograniczać wyłącznie do zamków?

System otwierania zamków w Gothic Remake jest rewelacyjny, marudzą ułomy i młode pokolenie wychowane na grach prowadzących za rączkę i/lub ze znacznikami. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby twierdzić, że proste "prawo/lewo"
  • Odpowiedz
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Generalnie spanie odnawia się raz na dzień, co 3h biegania masz jedną godzinę regeneracji podczas snu (12,5% HP), czyli musisz być na nogach 24 h żeby odzyskać całe HP przez 8 godzin snu. Ale czytałem że pojawiają się i bugi z tym związane i niektórym nie działa to jak należy, także nie wiadomo
  • Odpowiedz