#kiszak #gothic W najnowszym patchu bardzo wzmocniono Gomeza, a ponadto klucz do skrzyni z najlepszą zbroją jest już nie do zdobycia przed 5 rozdziałem. Ciekaw jestem jak rumuńska fajtłapa "radziłaby sobie" teraz w Goticzka xD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatni raz przeszedłem całego Gothica 1 od deski do deski w 2017. Teraz zbliża się lato i chętnie bym sobie odświeżył jedynkę. Cały czas się waham, czy wybrać sprawdzony oryginał ze śmiesznie niskimi wymaganiami, czy remake jedynki przy której już mój rtx 3060ti się pewnie nieźle napoci, żeby w ogóle utrzymać te 60 klatek na detalach nisko-średnich. Oglądałem dosłownie jeden gameplay z rimejka i szczerze mówiąc te zmienione dialogi i głosy postaci
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Delintik Będziesz potrzebował dlss do 60fps w fhd. Poczekaj trochę bo zaczęli łatać a niektórzy trafiają niezłe kwiatki w questach (łącznie z problemem ukończenia gry…).
  • Odpowiedz
#gothic Jestem w 4 rozdziale, magów ognia nie ma, ale Saturas mnie nie przyjmuje do magów wody. To jak ja mam się nauczyć kolejnych kręgów magii? Kiedy on to będzie mnie przyjmował?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytanie do tych co grali łucznikiem - jak wygląda dmg w trolle i szkielety? jest tak jak w 1 że mają -1 odporności czy idzie ich ubić?
#gothic #gothicremake
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@quescik1: Na perma można grać na poziomie Gothic więc nie jest źle, początek samym łukiem i myśle, że większość wyczyścisz, tylko wszystkie noce trzeba by przesypiać.

Dla mnie najtrudniejsze by było nie zabić się spadając
  • Odpowiedz
@Trans-Gwen: Nie, tak samo jak w oryginale tylko Strażnik Świątynny. Te ich czary zresztą nie nadają się na czystego maga/guru. No i są trochę useless bo AI tu jest beznadziejne i można bić wszystkich bez konsekwencji. Urok czy Sen w oryginale to było coś, a tu bezsens.
  • Odpowiedz
@Artok: Nie wiem gdzie ten ziomek robił research ale tutaj są 1000x mocniejsze sklejki słów kiszaka niż w tych merytorycznych shortach o grach za które ma taki ból d--y że mu wycinają z kontekstu XD
  • Odpowiedz
Gothic Remake sprzedał 500 tys. kopii łącznie na wszystkich platformach. Czekamy na potwierdzenie budżetu. Wynik na pewno dobry, ale czuję, że tu nie będzie tego "długiego ogona", w który THQ zdaje się wierzyć - fanatycy kupili, postronnych graczy wielu nie przyciągnie, zachód nie będzie zainteresowany grą.

Budżet, rzekomo bez marketingu, według różnych szacunkow to 20-40 mln dolarów. Przy dolnej granicy gra zwróci się przy sprzedaniu jakichś 750 tys. kopii. Jeśli thq chciałoby
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@DrTRAPH0USE: no nie przesadzaj, przecież streamerzy też mieli współpracę z Gothiciem, były wydarzenia z nim związane. Tylko ta gra nigdy nie miała podbijać świata
  • Odpowiedz
@miloszy: O co chodzi z tym wielkim fochem Vigora i jego widowni, gdy ktoś powie, że to rencista i wariat? Przecież sam bez żenady przyznawał, że ciągnie socjal, a robienie z siebie idioty z brudnymi gaciami na głowie i wiertarką w ręku nazywa sztuką. Nagle optyka im się zmieniła?
  • Odpowiedz
Głupie jest to, że żeby zostać magiem wody będąc magiem ognia trzeba najpierw zostać najemnikiem xd. I jak zostaniemy, to mamy dwie identycznie podpisane kwestie dialogowe z Saturasem żeby mu o tym powiedzieć

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a_sram: to są jakieś jaja, napisali że naprawili dołączenie do magów ognia, jak problem jest z dołączeniem na Strażnika... no to lipa jak to dalej nie działa, a to z magiem też był problem ?
  • Odpowiedz