Ostatni raz przeszedłem całego Gothica 1 od deski do deski w 2017. Teraz zbliża się lato i chętnie bym sobie odświeżył jedynkę. Cały czas się waham, czy wybrać sprawdzony oryginał ze śmiesznie niskimi wymaganiami, czy remake jedynki przy której już mój rtx 3060ti się pewnie nieźle napoci, żeby w ogóle utrzymać te 60 klatek na detalach nisko-średnich. Oglądałem dosłownie jeden gameplay z rimejka i szczerze mówiąc te zmienione dialogi i głosy postaci
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Delintik Będziesz potrzebował dlss do 60fps w fhd. Poczekaj trochę bo zaczęli łatać a niektórzy trafiają niezłe kwiatki w questach (łącznie z problemem ukończenia gry…).
@Delintik: ja mam golego 3050 (bez ti) i dziala mi ladnie w średnich detalach.
Raczej nie bedziesz mial problemow
Raczej nie bedziesz mial problemow
#gothic Jestem w 4 rozdziale, magów ognia nie ma, ale Saturas mnie nie przyjmuje do magów wody. To jak ja mam się nauczyć kolejnych kręgów magii? Kiedy on to będzie mnie przyjmował?
@Foxlifejenkins: mialem to samo, zdobylem uriziel, naladowalem go ale mialem 4 krag xD musisz isc do starego obozu i pogadac z thorusem, on ci powiem ze wyrzucili cie z obozu i pogadaj z saturasem
- 0
@Smiec_ludzki: Chryste, no to o to chodziło xd Nie no to im akurat nie wyszło.
- 31
- 0
pytanie do tych co grali łucznikiem - jak wygląda dmg w trolle i szkielety? jest tak jak w 1 że mają -1 odporności czy idzie ich ubić?
#gothic #gothicremake
#gothic #gothicremake
- 2
MOD OF THE DECADE REMAKE
- TAK 38.5% (25)
- NIE 7.7% (5)
- gomez nie wiedział 53.8% (35)
- 0
- 0
nowy patch z----ł generowanie klatek :(
#gothic
#gothic
@Trans-Gwen: Nie, tak samo jak w oryginale tylko Strażnik Świątynny. Te ich czary zresztą nie nadają się na czystego maga/guru. No i są trochę useless bo AI tu jest beznadziejne i można bić wszystkich bez konsekwencji. Urok czy Sen w oryginale to było coś, a tu bezsens.
@mariusz_z_blighttown: xdd
- 4
@Tedmajer2: wyobrażam sobie jego ból d--y markowany śmiechem pawiana xD
- 46

@Artok: Nie wiem gdzie ten ziomek robił research ale tutaj są 1000x mocniejsze sklejki słów kiszaka niż w tych merytorycznych shortach o grach za które ma taki ból d--y że mu wycinają z kontekstu XD
- 1
Gothic Remake sprzedał 500 tys. kopii łącznie na wszystkich platformach. Czekamy na potwierdzenie budżetu. Wynik na pewno dobry, ale czuję, że tu nie będzie tego "długiego ogona", w który THQ zdaje się wierzyć - fanatycy kupili, postronnych graczy wielu nie przyciągnie, zachód nie będzie zainteresowany grą.
Budżet, rzekomo bez marketingu, według różnych szacunkow to 20-40 mln dolarów. Przy dolnej granicy gra zwróci się przy sprzedaniu jakichś 750 tys. kopii. Jeśli thq chciałoby
Budżet, rzekomo bez marketingu, według różnych szacunkow to 20-40 mln dolarów. Przy dolnej granicy gra zwróci się przy sprzedaniu jakichś 750 tys. kopii. Jeśli thq chciałoby
@Shatter: trudno sie dziwic skoro promocja gry to w 50% był wpis THQ nordic na twitterze z 30 lajkami, a drugie 50% to Polacy w komenarzach polecający innym narodowe drewno
- 2
@DrTRAPH0USE: no nie przesadzaj, przecież streamerzy też mieli współpracę z Gothiciem, były wydarzenia z nim związane. Tylko ta gra nigdy nie miała podbijać świata
- 18
źródło: 1000011603
Pobierz@miloszy: O co chodzi z tym wielkim fochem Vigora i jego widowni, gdy ktoś powie, że to rencista i wariat? Przecież sam bez żenady przyznawał, że ciągnie socjal, a robienie z siebie idioty z brudnymi gaciami na głowie i wiertarką w ręku nazywa sztuką. Nagle optyka im się zmieniła?
- 0
jest więcej sprytnie ukrytych broni poza Pięścią Trolla? oczywiście z tych lepszych
#gothic #gothicremake
#gothic #gothicremake
- 12
Obóz na bagnie - ćpuny.
Stary obóz - odpowiada im bycie w kolonii.
Nowy obóz - jedyni normalni, chcą uciec z kolonii.
Dobrze rozumiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothicremake #gothic
Stary obóz - odpowiada im bycie w kolonii.
Nowy obóz - jedyni normalni, chcą uciec z kolonii.
Dobrze rozumiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothicremake #gothic
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: jeszcze ważne że nowy obóz jako jedyny ma samych mężczyzn
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: Na bagnach są z Y'Berionem
Głupie jest to, że żeby zostać magiem wody będąc magiem ognia trzeba najpierw zostać najemnikiem xd. I jak zostaniemy, to mamy dwie identycznie podpisane kwestie dialogowe z Saturasem żeby mu o tym powiedzieć
#gothic
#gothic
@niedorzecznybubr: Jak przechodzisz ze strażnika na najemnika to też są zdublowane.
- 1
@a_sram: to są jakieś jaja, napisali że naprawili dołączenie do magów ognia, jak problem jest z dołączeniem na Strażnika... no to lipa jak to dalej nie działa, a to z magiem też był problem ?
- 18
@WillyJamess: na pepperze jest cała instrukcja jak za 120 zł kupić, to uczciwa cena, po prostu steam polaków rucha bardzo mocno przez złotówki

































Nie przejmuj się, modem by sobie załatwił albo exploitem, bo to po ludologicznemu.