ethize - #gielda

źródło: image

Pobierz

Zawód Inwestor

  • przyzna się do bycia gejem i inwestycji w JEDI.DE 47.4% (46)
  • sprzeda wszystko i postawi na śmieciuchy semi 52.6% (51)

Oddanych głosów: 97

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę szkoda dać pani azjatce 500 zł za kilka minut, ale take two podskoczyło o 10k dziś to troche portfel mniej zaboli.
jak ojciec nie znajdzie mi jakiegoś bojowego zadania z rana to pojadę się żeby mnie rozprawiczyła....
#przegryw #gielda #divyzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krach & Śmieciuch Index - stan na 18.06.2026, 21:10

62/100 🚀 (wczoraj: 68)

Na tagu #gielda panuje ogólnie optymistyczny, acz mocno spolaryzowany nastrój (oficjalny sentyment indeksu wynosi 62/100). Głównym motorem napędowym są spółki półprzewodnikowe, na czele z Micronem (MU) i SK Hynix, na których użytkownicy notują duże zyski i prześcigają się w podnoszeniu prognoz cenowych przed wynikami. Spora euforia panuje także na Take-Two (TTWO) po doniesieniach o preorderach GTA VI. Z drugiej
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 18.06.2026, 21:10

62/100 🚀 ...

źródło: view

Pobierz
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 18.06.2026, 21:10

62/100 🚀 ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy zaimportowałeś do myfunda wszystkie swoje transakcje na śmieciuchach z tego roku i okazało się, że lepiej byś wyszedł kupując zwykłego ETFa #gielda
bar125 - Kiedy zaimportowałeś do myfunda wszystkie swoje transakcje na śmieciuchach z...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bar125: zero zaskoczenia, u mnie to samo wyszło, oczywiście w idealnym świecie kazdy z nas teoretycznie kiedyś w przyszłości by nie sprzedał czegoś, nie podjął by jakiejś decyzji pod wpływem watpliwych informacji, ale rzeczywistość potem i tak wychodzi ze glupie wtfy dlugoterminowo są lepsze bo są odporniejsze pod wzgledem ludzkiej psychiki mimo ze dają teoretycznie gorsze zwroty niz najlepiej wyselekcjonowane akcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gielda

Witam.
Czy szanowne grono przeprowadziło już dyskusję i ustaliło, dlaczego Giełda Góra i Dolar Amerykański też Góra?
Jesli tak, bylbym dozgonnie wdzięczny za link odsylajacy do dysputy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach