wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 7
- 10
Trochę szkoda dać pani azjatce 500 zł za kilka minut, ale take two podskoczyło o 10k dziś to troche portfel mniej zaboli.
jak ojciec nie znajdzie mi jakiegoś bojowego zadania z rana to pojadę się żeby mnie rozprawiczyła....
#przegryw #gielda #divyzwykopem
jak ojciec nie znajdzie mi jakiegoś bojowego zadania z rana to pojadę się żeby mnie rozprawiczyła....
#przegryw #gielda #divyzwykopem
@kamilek123: 500zl to troche duzo
@kamilek123: 500 to full day wynegocjujesz, leć do Tajlandii, na d------i, z siusiaczkami - one dobre są, no.
- 13
źródło: 1000018034
Pobierz@nabla-delta:
Po zbitce liter tworzących jego nazwę widać że upośledzony cfel.
Po zbitce liter tworzących jego nazwę widać że upośledzony cfel.
- 0
@MatyasHunyadi: szczurisz
Krach & Śmieciuch Index - stan na 18.06.2026, 21:10
62/100 🚀 (wczoraj: 68)
Na tagu #gielda panuje ogólnie optymistyczny, acz mocno spolaryzowany nastrój (oficjalny sentyment indeksu wynosi 62/100). Głównym motorem napędowym są spółki półprzewodnikowe, na czele z Micronem (MU) i SK Hynix, na których użytkownicy notują duże zyski i prześcigają się w podnoszeniu prognoz cenowych przed wynikami. Spora euforia panuje także na Take-Two (TTWO) po doniesieniach o preorderach GTA VI. Z drugiej
62/100 🚀 (wczoraj: 68)
Na tagu #gielda panuje ogólnie optymistyczny, acz mocno spolaryzowany nastrój (oficjalny sentyment indeksu wynosi 62/100). Głównym motorem napędowym są spółki półprzewodnikowe, na czele z Micronem (MU) i SK Hynix, na których użytkownicy notują duże zyski i prześcigają się w podnoszeniu prognoz cenowych przed wynikami. Spora euforia panuje także na Take-Two (TTWO) po doniesieniach o preorderach GTA VI. Z drugiej
źródło: view
Pobierz
- 1
Zaplusuj ten komentarz jeżeli chcesz być wołany do przyszłych wpisów. Jeżeli nie chcesz już być wołany, dodaj komentarz o treści: "@KrachSmieciuchIndex: nie wołaj".
- 0
Treść została ukryta...
- 2
- 45
@Maydan: Za 6 miesięcy (30/12/2026, 09:00:00 CET) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym wpisie
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
@Maydan: Tomek uważa wiele rzeczy, np że w Afganistanie startował fejkowy samolot, albo że lądowanie na księżycu było ustawione, ale niekoniecznie oznacza to, że to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale kipi xD
#gielda
#gielda
@vladi_putin: ale co? Panie, pompa wiekulista!
@vladi_putin: kipi ci pod garem od dinksu
- 3
Ale pompuje dzis to ServiceNOW
#gielda
#gielda
- 4
- 93
Kiedy zaimportowałeś do myfunda wszystkie swoje transakcje na śmieciuchach z tego roku i okazało się, że lepiej byś wyszedł kupując zwykłego ETFa #gielda

@bar125: zero zaskoczenia, u mnie to samo wyszło, oczywiście w idealnym świecie kazdy z nas teoretycznie kiedyś w przyszłości by nie sprzedał czegoś, nie podjął by jakiejś decyzji pod wpływem watpliwych informacji, ale rzeczywistość potem i tak wychodzi ze glupie wtfy dlugoterminowo są lepsze bo są odporniejsze pod wzgledem ludzkiej psychiki mimo ze dają teoretycznie gorsze zwroty niz najlepiej wyselekcjonowane akcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KMDZ: ech, tym wpisem przypomniałeś mi mojego palantira kupowanego po 12$, którego sprzedałem ze stratą po roku kiszenia
- 1
- 0
#gielda
Denerwuje mnie już ta giełda
Denerwuje mnie już ta giełda
@AXSIS: jestes sfrustrowany bo sie naogladalem ai slopow wrzucanych przez wykopkow z portfelami 1m+ i profitami 200% i
- 9
@b_milejkowski: Gdybym otwierał dokładnie odwrotne pozycje na giełdzie niż to robię, to już byłbym milionerem, a tak to dokładam do interesu xd
źródło: 1000054829
Pobierz@zjadlbym_kebaba: Co ta ropa tak leci do góry teraz?
@IlikeTrains: leci, aby spaść z wysokiego konia.
@ParadygmatYT: @ja_tu_tylko_na_moment Król jest tylko jeden
źródło: proc
Pobierz@TheDarkSideOfTheMoon: rany boskie
- 8
- 9
Przypominajka że jutro Ameryka zamknieta, a futuresy do 19:00.
#gielda
#gielda
- 0
@napster92: trzymam do wyników, a potem się zastanowię
@perfumowyswir: czemu za szybko?
#gielda
Witam.
Czy szanowne grono przeprowadziło już dyskusję i ustaliło, dlaczego Giełda Góra i Dolar Amerykański też Góra?
Jesli tak, bylbym dozgonnie wdzięczny za link odsylajacy do dysputy.
Witam.
Czy szanowne grono przeprowadziło już dyskusję i ustaliło, dlaczego Giełda Góra i Dolar Amerykański też Góra?
Jesli tak, bylbym dozgonnie wdzięczny za link odsylajacy do dysputy.

































źródło: 1000023842
Pobierz