Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor

Herr_Destruktor

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 242
  • Znaleziska 22
  • Mikroblog 220
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 16
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 19.06.2026, 02:14:32
  • 2
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Autor
19.06.2026, 02:43:57 via iOS
  • 1
@IlikeTrains: k--w, kiedy mi się to wcisnęło:)? Z godzinę nie miałem telefonu w ręku…
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Autor
19.06.2026, 02:44:37 via iOS
  • 1
Chociaż to nie jest za pomocą telefonu publikowane.
  • Odpowiedz
Vender
Vender
18.06.2026, 21:21:49
  • 1
#gielda zamknąłem dzisiaj longi na us100, otworzyłem shorty, mam nadzieję, że poniedziałek nie zawiedzie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 21:28:39 via iOS
  • 16
@Vender: oby ci łapki pourywało:).
  • Odpowiedz
Ghost2
Ghost2
Ghost2
18.06.2026, 20:17:54
  • 48
#gielda
Ghost2 - #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 20:39:45 via iOS
  • 6
@bialowieska12345: z internetu…
  • Odpowiedz
kamilek123
kamilek123
18.06.2026, 19:16:47
  • 10
Trochę szkoda dać pani azjatce 500 zł za kilka minut, ale take two podskoczyło o 10k dziś to troche portfel mniej zaboli.
jak ojciec nie znajdzie mi jakiegoś bojowego zadania z rana to pojadę się żeby mnie rozprawiczyła....
#przegryw #gielda #divyzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 20:36:03 via iOS
  • 0
@kamilek123: 500 to full day wynegocjujesz, leć do Tajlandii, na d------i, z siusiaczkami - one dobre są, no.
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
18.06.2026, 19:22:17
  • 1
#gielda no i jak po weekendzie będzie spuszczane? keszować coś?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 20:34:44 via iOS
  • 0
@NimooZysku: bez kitu, bez kitu… wykopków, reddiciarzy i quorarzy:D.
  • Odpowiedz
Feedersick
Feedersick
Feedersick
18.06.2026, 14:04:05
  • 1
#gielda mało się tu mówi o spółce Vishay, jeszcze w miarę tania i myślę że nie przestanie szybko rosnąć. Chętnych zapraszam do researchu :D
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 14:07:45 via iOS
  • 3
@Feedersick: tanio to to było 3 miesiące temu, wtedy mogłeś naganiać, a nie teraz.
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 14:34:10 via iOS
  • 0
@Feedersick: wiesz co, zrobiłem risercz i masz moją uwagę, cofam wszystko co złe. Jaki potencjał wzrostowy estymujesz?
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
18.06.2026, 14:12:17
  • 11
#gielda kto został na peronie Microna wystąp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 14:18:26 via iOS
  • 0
@NimooZysku: po co mi Micron, skoro jest tańszy Western Digital:)…
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 14:24:43 via iOS
  • 0
@siodemkaxx: spakajnaaa, spakajnaaa. Popatrz na Seagate, i co? Nie widzę powodu, aby WDC, lider HDD do Enterprise nie przebił Seagate’a. Ale tak, wiem, analityki, P/E ratio, bla, bla, bla, a i moje najlepsze - giełda tak nie działa. Już mnie taki jeden antywskaźnik-wielepek pouczał.
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
18.06.2026, 14:00:06
  • 1
#gielda

Sprzedałem wszystkich rakieciorzy i wbiłem w microna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 14:22:03 via iOS
  • 0
@davidero69: na c--j mi Micron, skoro mam Western Digital?
  • Odpowiedz
Boroova
Boroova
18.06.2026, 14:01:43
  • 0
Skont taka rakieta na INTC dzisiaj? +7% #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 14:21:20 via iOS
  • 1
@Boroova: deal z Apple
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 13:59:52
  • 0
A mówił, naganiał, zachęcał na WDC, ale nie. Wielkie inwestory, ci od wskaźników P/E, ci co piali jakim to Intel nie jest smieciuchem, wieszali psy na moim WDC.

A teraz jak rośnie? Wszyscy nagle jaśnie oświeceni, WDC hurr-durr.

Za tydzień widzimy się przy tysiączku.

PS.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JessieHeisenberg
JessieHeisenberg
JessieHeisenberg
18.06.2026, 13:44:44
  • 1
WDC żre i nie chce przestać

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 13:52:34 via iOS
  • 0
@JessieHeisenberg: oj tak byczq… co nie @perfumowyswir?
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
18.06.2026, 13:36:42
  • 2
#gielda Obejrzeli pompe na mikronie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To teraz z kursem na peron zapraszam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 13:37:47 via iOS
  • 0
@Ryzcel: po co mi Micron, skoro jest Western Digital:)…
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
18.06.2026, 13:14:04
  • 6
#gielda

Muuuuuuu powyżej 1100 na pre
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 13:14:31 via iOS
  • 1
@perfumowyswir: po co mi MU, skoro mam Western Digital…
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 13:23:05 via iOS
  • 0
@perfumowyswir: P/E Microna jest wyższe od WDC.
  • Odpowiedz
Fifarafaaa
Fifarafaaa
Fifarafaaa
18.06.2026, 10:01:10
  • 1
#gielda Dajcie jakiegoś śmiechiucha na dziś, bo mam 5k do stracenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 11:37:02 via iOS
  • 0
@Fifarafaaa: Western Digital
  • Odpowiedz
polikos
polikos
polikos
18.06.2026, 08:52:34
  • 1
#gielda Panowie, nagońcie na coś
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 08:54:40 via iOS
  • 0
@polikos: WDC
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 18.06.2026, 08:25:46
  • 1
Po co mi Seagate, skoro jest Western Digital?

NFA, DIOR, LGBT, DKNY

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 16.06.2026, 16:26:28
  • 0
Na co mi Micron, skoro mam KIOXIA?

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Autor
16.06.2026, 16:35:01 via iOS
  • 1
@perfumowyswir: a czy ten wskaźnik w ogóle ma większe znaczenie? Tak się właśnie zastanawiam.

Pod spekulę, bo IMO wszystkie pamięciorze są przepompowane, to chyba jedyny rodzynek, który jeszcze nie miał swojego spektakularnego run’a?

Właśnie tym postem chciałem podpytać co Towarzystwo ma do powiedzenia w tym temacie?
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Autor
16.06.2026, 16:51:20 via iOS
  • 0
@perfumowyswir: wygląda na to, że słaby risercz zrobiłem. Właśnie dlatego nieśmiałe zachęciłem do dyskusji. Czyli zbytniego potencjału na dalszy wzrost nie ma, a jeśli jest to bardzo, bardzo ryzykowny?
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Autor
16.06.2026, 16:58:56 via iOS
  • 0
@perfumowyswir: YOLO, masz konkurencję:D
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
16.06.2026, 01:10:24
  • 0
dzisiaj krach bo wczoraj za dużo urosło #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 16.06.2026, 01:22:53 via iOS
  • 0
@Ryzcel: jutro ONDAS miał coś ogłaszać. Tzn. dzisiaj jest chyba jakaś konfa, ale stwierdziłem, ze wezmę stamtąd kapitał, bo od kilku dni kręci się jak g---o w przeręblu i marnuje potencjał. Co myślisz i nich?
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 16.06.2026, 01:46:10 via iOS
  • 0
@Ryzcel: tak, tak. Dobrze piszesz. Też znam tą spółkę dość dobrze, ale tak od pół roku. I właśnie czekam kiedy wykipi na te tak jak mówisz 12. Sprzedałem tego Space X na 115 i jakiś profit wjechał i nie wiem, czy z rana nie właduję się na hONDASa w nadziei właśnie na ten run. Dziś było rozwadnianie, ale nie wiem czy zakończyli, a dzisiaj miała być jakaś KONFA i prezentacja
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor 16.06.2026, 01:49:53 via iOS
  • 0
@Ryzcel: ja nie wiem, czy nie załadować sie w ta KIOXIE, bankowo będzie to pełna spekula, ale cóż, póki pamięciorze pompuje…
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.05.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking