#gielda jak to jest z notowaniami w Bossa? Mam wrażenie, że na zainwestowałbym ike nie pokazują mi się aktualne ceny w USD akcji kupionych na ike? Np microna czy Tesli. To idzie według jakich godzin działania? ()
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Czy Nebius doleci dziś na ATH?

  • Tak-już możesz szukać na otomoto 15letniejSkodyfab 75.0% (15)
  • Nie-Wolę Irenkę 25.0% (5)

Oddanych głosów: 20

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda siversa rano ustawiłem sprzedaż w ciemno po cenie rynkowej o dziwo na otwarciu była pompa i miałem takie XD jak później w apce sprawdziłem

poszedł sell za 95 SEK więc prawie szczyt ostatnich 3 sesji, oby teraz coś na zwalnym o------i i jutro się ładuje jak spadnie do 60 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Skipi1111 - #gielda siversa rano ustawiłem sprzedaż w ciemno po cenie rynkowej o dziw...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KMDZ: nie może być tak, że się zawsze zarabia, przyzwyczaisz się i kto później będzie wyskakiwał z papieru na korektach?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@levzor: no już po weryfikacji ostatniego roku zabawy i tak większość przeniosłem juz kasy w etfy. To są właściwie obecnie juz 2 jedyne walory gdzie jeszcze mam akcje
  • Odpowiedz