#gielda Nebius to jest taki GOAT
wpisy
Najnowsze
Archiwum

NimooZysku
- 3

ratty
via Wypiek- 0
@NimooZysku noo, nie to co ta crwva
- 16
@Mooops123: spóła uśrednianie?
#gielda jak to jest z notowaniami w Bossa? Mam wrażenie, że na zainwestowałbym ike nie pokazują mi się aktualne ceny w USD akcji kupionych na ike? Np microna czy Tesli. To idzie według jakich godzin działania? 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
@sarevok123: notowania im zdechły, jak sobie zobaczysz kolumnę czas, to ostatnie dane są z 16:36
źródło: {532A42E0-A209-4F1D-B5D6-0E6C0DE8C9F7}
Pobierz- 0
- 1
#gielda -Nebius
+ ONDS
+ ONDS
@perfumowyswir: nie teraz to nastepnym razem przebije
#gielda Czy Nebius doleci dziś na ATH?
- Tak-już możesz szukać na otomoto 15letniejSkodyfab 75.0% (15)
- Nie-Wolę Irenkę 25.0% (5)
#gielda siversa rano ustawiłem sprzedaż w ciemno po cenie rynkowej o dziwo na otwarciu była pompa i miałem takie XD jak później w apce sprawdziłem
poszedł sell za 95 SEK więc prawie szczyt ostatnich 3 sesji, oby teraz coś na zwalnym o------i i jutro się ładuje jak spadnie do 60 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
poszedł sell za 95 SEK więc prawie szczyt ostatnich 3 sesji, oby teraz coś na zwalnym o------i i jutro się ładuje jak spadnie do 60 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Skipi1111 jutro pompa
- 7
#gielda a tak było rano ładnie na wigu😒
@pytanie1: a my w nasdaqu
- 0
@Zebrzysta_Zebra: ja z Wami, co nie zmienia faktu, że mogło być jeszcze lepiej
- 11
#gielda portfel chudasa
triggeruje >>> daj na czarną
triggeruje >>> daj na czarną
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 174623
Pobierz- 0
Co to janusze o------y na Orlenie? xD #gielda
@davidero69: no wlasnie gdzie ten szort squirt
@Average-CottonWorld-Enjoyer: więcej optymizmu..mikrosmieć się dopiero uczy bycia na zielono..musi się oswoić
@lisek_cytrusek: Ja to jestem optymistą. Mój plan G to sprzedać nvda po 300 i kupić microslop po 350
- 12
#gielda 2 zielone k--------y sie dziś dobrały na zielono
źródło: 1000029646
Pobierz@KMDZ: nie może być tak, że się zawsze zarabia, przyzwyczaisz się i kto później będzie wyskakiwał z papieru na korektach?
- 1
@levzor: no już po weryfikacji ostatniego roku zabawy i tak większość przeniosłem juz kasy w etfy. To są właściwie obecnie juz 2 jedyne walory gdzie jeszcze mam akcje
A tu co się odwala? xD
#gielda
#gielda
źródło: 1000176302
Pobierz@Migfirefox: smieciuch nad smieci
@Migfirefox: po 3 dolaru to ja to kupowalem
- 8
#gielda dobrze że opierdzielilem olejorza po 145 i kupiłem szczura po 100
- 0
#gielda czy MSCI Global Semiconductors też jest gejowski jak wszystkie inne etfy?
źródło: temp_file1971002893943999778
Pobierz- 1
@Average-CottonWorld-Enjoyer cumplu, 1/3 moich pieniędzy mam w nim, po prostu zastanawiam się na swoją orientacją.
@Vender: niepewny swojej orientacji rozumiem rozumiem
#gielda
Co robić z AST kosmiczny telefon, w styczniu kupowałem po 85 teraz po pół roku strata. Sprzedawać czy dalej czekać?
Co robić z AST kosmiczny telefon, w styczniu kupowałem po 85 teraz po pół roku strata. Sprzedawać czy dalej czekać?
@SkladanyScyzorykwPoniedzialek: SPRZEDAĆ ZE STRATĄ? NIGDY
- 0
@Ryzcel: o dzięki, taki ze mnie "inwestor" że nie pilnuje tego się dzieje ze spółkami 🤣




















