Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
teeeeeee3

teeeeeee3

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 409
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 407
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 29
NimooZysku
NimooZysku
18 godz. i 52 min temu
  • 7
#gielda czeeeekaj, czekaj Czy kreskarz myślał, że zapomnimy o jego formacjach złotego jelenia?
NimooZysku - #gielda czeeeekaj, czekaj Czy kreskarz myślał, że zapomnimy o jego forma...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 223252

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 18 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@NimooZysku: myślicie że jest głupi czy to kolejna warstwa ironii?
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3 19 godz. i 17 min temu
  • 0
#gielda i co tu kupić za dzisiejsze zyski? może kebaba?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
19 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 3
@teeeeeee3: Udziały w budce z kebabem
  • Odpowiedz
Astolus
Astolus
19 godz. i 30 min temu
  • 2
Co rekiny spod tagu #gielda myślą o takim planie na Ike z 34k PLN xd?
Astolus - Co rekiny spod tagu #giełda myślą o takim planie na Ike z 34k PLN xd?

źródło: 1000017582

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 19 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@Astolus: spoko
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_
przedwczoraj, 16:59:57
  • 8
#gielda ocena portfela. Start w styczniu, zupełny nowicjusz. Przez ten okres widzę sporo błędów, a największy nietrzymanie się własnych założeń. Cała wiedza na początek od papy Iwucia a teraz oczywiście z tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakieś 20% gotówki ze zrealizowanych zysków/strat czeka na okazje.
balagan_ - #gielda ocena portfela. Start w styczniu, zupełny nowicjusz. Przez ten okr...

źródło: Screenshot_2026-06-14-18-51-53-421_pl.myfund.myfundpl20

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 przedwczoraj, 17:57:09 via Wykop
  • 0
@balagan_: no i fajnie chłopak, szacunek za pokazanie kwot i niech się to trzyma, dobry przekaz leci
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3 13.06.2026, 02:47:55
  • 2
#gielda ja pijany
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3
Autor
13.06.2026, 04:42:11 via Wykop
  • 1
@teeeeeee3: Przepraszam
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
12.06.2026, 05:31:13
  • 18
#gielda ehhh dzis beda imby tysiaclecia sie dzialy a ja sie umowilem, ze spedze weekend z ukrainka i od 13 jestem praktycznie offline. bede sie staral monitorowac, ale moze byc trudno, bo bedzie cos tam p-------c po boratowemu, zeby odlozyc telefon.

wiec dzisiaj wszyscy pilnuja, zeby nie wykipialo i nie pourywalo, SL niet, TP niet. inshallah i zycze wszystkim tu zebranym niezapomnianych wrazen i poteznych zarobkow. oczywiscie bede myslal co
cytr0netx99 - #gielda  ehhh dzis beda imby tysiaclecia sie dzialy a ja sie umowilem, ...

źródło: DRAGONNBALL-GENKI-DAMA-1024x576

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 12.06.2026, 05:32:58 via Wykop
  • 2
@cytr0netx99: miłego
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3 11.06.2026, 18:13:54
  • 3
#gielda obawiam się że to tylko odbicie zdechłego kota...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
11.06.2026, 14:55:03
  • 7
Europa się powoli zamyka, można zacząć spadać

#gielda #gieldowegownowpisy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 11.06.2026, 14:55:48 via Wykop
  • 0
@ossprime: : (
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3 11.06.2026, 08:26:38
  • 62
#gielda
teeeeeee3 - #gielda

źródło: 1000012776

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
11.06.2026, 08:30:57 via Wykop
  • 21
Cymcykowi odpowiedział @Zawod_Inwestor
  • Odpowiedz
Andrzej_Tate
Andrzej_Tate
11.06.2026, 13:11:02 via Wypiek
  • 0
@teeeeeee3 lubię kiedy takie odważne cwele zawsze są z anonima xd trzeba się wyzwyc po udawaniu normalnego 12 godzin dziennie
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3 10.06.2026, 13:37:44
  • 4
#gielda takie spadki to jak wzrosty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
10.06.2026, 10:26:10
  • 18
Imo lepiej, aby teraz przez 10 dni sypało po -1-4% i potem powrót niż jakiś boczniaczek przez kwartał. 20k usd strat, ale codziennie coś uśredniam, więc wyjdziemy z tego dzieciak
#gielda
pomaranczowa_malpa - Imo lepiej, aby teraz przez 10 dni sypało po -1-4% i potem powró...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 10.06.2026, 10:28:28 via Wykop
  • 2
@pomaranczowa_malpa: będzie dobrze brat
  • Odpowiedz
Kakoq
Kakoq
09.06.2026, 18:45:07
  • 6
#gielda tragedii nie ma, nie mam na niczym większej straty niż -6%
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 09.06.2026, 19:00:32 via Wykop
  • 0
@Kakoq: szacunek, jesteś kozak
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3 09.06.2026, 17:59:30
  • 5
#przegryw to koniec
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
09.06.2026, 18:03:21 via Wykop
  • 2
@teeeeeee3: Nie tak szybko
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
09.06.2026, 17:57:36
  • 5
Taka by dla chuopa wystarczyła

#przegryw #ladnadziewczyna #przemyslenia
tomwick55 - Taka by dla chuopa wystarczyła 

#przegryw #ladnadziewczyna #przemyslenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 09.06.2026, 17:59:14 via Wykop
  • 1
@tomwick55: chłop nie prosi o wiele ehhhhhhh
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3 09.06.2026, 17:50:42
  • 1
#gielda łopa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PierdekAlonso
PierdekAlonso
09.06.2026, 17:26:53
  • 5
Niestety trzeba wrzucić tag #gielda na czarno, bo juz nie idzie wytrzymać. Przez agresywny, toksyczny marketing xtb, które wyskakuje każdemu z lodówki naroiło się tutaj kebabiarzy, co spamują tylko tag jakimiś z-------i memami. Żadnego wartościowego info już nie idzie stąd wyłuskać, a komu by się chciało przekopywać codziennie przez setki tych samych memów. Wykopki to każdy temat potrafią obrzydzić człowiekowi. Za każdym razem to samo, normictwo musi kopiować w kółko
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 09.06.2026, 17:39:12 via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: MOS.US
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
08.06.2026, 10:51:55
  • 2
#gielda A tak wrzuce, z prezentacji marvell, jak się mają kable i przepustowość do ilości przesyłanych danych. Obecnie szafy (rack-i) mogą przesyłać między sobą wartości 200gbitów na sekundę, bo ma to ograniczenie długości kabla. Nie są w stanie więcej, chyba że przesiądą się na kable optyczne, które straty na przesyle nie mają.

Stąd wzrosty wyszły.
Chyba że jakiś znafca #it jest w stanie to zweryfikować?
jatutylkonamoment - #gielda A tak wrzuce, z prezentacji marvell, jak się mają kable i...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 08.06.2026, 10:55:31 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: robocie, wytłumacz mi to jak debilowi
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3 08.06.2026, 10:58:31 via Wykop
  • 3
1. Stare kable nie wyrabiają. Żeby przesyłać dane tak szybko, jak dzisiaj trzeba, kabel musiałby być krótki jak szkolna linijka.

2. Dlatego cały świat musi wyrzucić stare kable i kupić nowe – światłowody.

3. Firma z obrazka robi te nowe kable. Skoro wszyscy muszą je teraz kupić, to firma zarobi wagon pieniędzy, a jej akcje na giełdzie rosną. Koniec magii.

dziękuję robocie
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
07.06.2026, 17:42:21
  • 30
#gielda

1600$ na Micron do wyników za 18 dni, keszujemy połowę i wchodzimy za to w Marvell do wyników w sierpniu. Jak oceniacie moją strategię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 07.06.2026, 18:27:45 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: po wynikach na microniarzu spodziewasz się spadku?
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3 07.06.2026, 13:45:14
  • 1
#przegryw
Chłopaki, będzie dobrze. Na pewno nie u wszystkich, ale u niektórych z Was tak.
Do braci wzrostaków: idźcie w końcu na tę j----ą siłownię i narzućcie trochę mięsa na ten długi szkielet.
Zakładałem tu konto 5 lat temu dla tego tagu, będąc przekonanym, że nigdy nie dotknę kobiety. A tu proszę, 5 lat później jest dobrze.
Na pewno siedzi tu niejeden larper fakecel z twarzą >5/10 – u was
teeeeeee3 - #przegryw 
   Chłopaki, będzie dobrze. Na pewno nie u wszystkich, ale u n...

źródło: if-only-you-knew-how-good-things-are-going-to-be

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
07.06.2026, 13:47:53 via Wykop
  • 4
Do braci wzrostaków:

Zakładałem tu konto 5 lat temu dla tego tagu, będąc przekonanym, że nigdy nie dotknę kobiety. A tu proszę, 5 lat później jest dobrze.


śmiechu warte
@teeeeeee3:
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
07.06.2026, 13:49:30 via Wykop
  • 11
@teeeeeee3:

braci wzrostaków
Mechamaru - @teeeeeee3:
braci wzrostaków

źródło: ea2abfb37126e595b7f427baf5d367888aabb719bbae658f1f498636981b1bf2(2)

Pobierz
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
06.06.2026, 07:52:44
  • 7
Już od dłuższego czasu myślałem żeby zacząć bawić się w giełdę ale po prostu nie miałem jeszcze wystarczającej poduszki bezpieczeństwa, wolałem to w jakieś fundusze w banku wrzucać (choć pewnie ETF byłby lepszy) i lokaty.

3 tygodnie temu uznałem że to ten moment i oczywiście że zapakowałem się w modne spółki na wykopie, 50% portfela to etf a 50% mix SK hynix, microna, amd, nvidia, orlen, palo alto i jeszcze coś się znajdzie.

Po
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3 06.06.2026, 08:12:04 via Wykop
  • 1
@daretti877: wtedy sell ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking