🚀 Market Mover Dnia [Data Center]: Marvell Technology (MRVL)

Dzisiejszy ruch: +13.48%

Marvell Technology +13.48% dzisiaj. Co się stało?
Spółka Marvell Technology odnotowała znaczący wzrost po informacjach o zbliżającym się włączeniu do indeksu S&P 500 oraz podniesieniu cen docelowych przez analityków z KeyBanc i B. Riley. Dodatkowo, firma ogłosiła wysyłkę ponad pięciu milionów spójnych fotonicznych układów scalonych, kluczowych dla centrów danych AI, oraz plany wykorzystania technologii chipów 1.4-nanometrowych TSMC dla przyszłych układów AI. P/E: 113.3,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłop na Reddicie postawił urządzenie do pomiaru poziomu tlenu w powietrzu koło siedziby Rockstar, od dwóch tygodni informował o zmniejszonym poziomie tlenu, utrzymający się po godzinach, więc coś się musiało święcić. Dzisiaj premiera okładki i ogłoszenie preorderu.
Wskaźnik godny obserwacji #gielda
https://www.reddit.com/r/GTA6unmoderated/s/GNAVKPXj4Q
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Egek: słyszałem już o tym, że w USA ludzie pracujący w korpo śpią w namiotach na ulicy, ale nie wiedziałem że pracują też na dworze koło siedziby, gdzie stoi to urządzenie. Wyższy stan s----------a, tego typa i ameryczki również.
  • Odpowiedz
#gielda Co te grubasy tak kupują przed zamknięciem, zwała w poniedziałek odwołana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Hej, trochę się już tutaj wszyscy znamy, dlatego może to już czas, żeby pokazać sobie swoje microny? Ja zacznę, chętnie obejrzę wasze w komentarzach.
Codon - #gielda Hej, trochę się już tutaj wszyscy znamy, dlatego może to już czas, że...

źródło: 4713

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda zaczynają mnie martwić spadki na MSFT i Meta.
Nie mam żadnej z tych, ale mam Google, który nagle ma na sobie ciężar udowodnienia że wydatki na AI mają sens.
Alphabet sam na polu bitwy, bo MSFT i Meta już zostały spisane jako cwele.
Alphabetowi się nie wybaczy wtopy, a niewidziane nigdy wcześniej inwestycje w CAPEX sugerują że jest ogromny popyt na ich usługi. Jednocześnie istnieje pogląd, że to nierentowna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde nie boicie się wpłacać hajsu na ten XTB? Ja nie ufam niczemu co nie jest oficjalnym bankiem. To XTB pachnie mi drugim Bitbayem albo Zondącrypto. W ogóle nie mam zaufania do tych polskich Januszexów. Nie zdziwcie się jak pewnego dnia się obudzicie i całe oszczędności pójdą w p---ó

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach