#gielda GOOD DAY XD ale gosc, wie co robi XD
wpisy
Najnowsze
Archiwum

john_transvolta
- 2
CoreWeave (CRWV) news (10-16.06.2026):
12.06: Dołącza do Nasdaq-100 Index (od 22.06).
11.06: Emisja obligacji 1.25 mld USD + 2 mld EUR (zamknięcie 18.06).
16.06: Rekord MLPerf – DeepSeek-V3 w ~2 min na 8192 GPU. Analitycy (Cantor Fitzgerald): akcja niedowartościowana, cel 167$, duży backlog beat w Q2. Kurs +9.7%.
#gielda
12.06: Dołącza do Nasdaq-100 Index (od 22.06).
11.06: Emisja obligacji 1.25 mld USD + 2 mld EUR (zamknięcie 18.06).
16.06: Rekord MLPerf – DeepSeek-V3 w ~2 min na 8192 GPU. Analitycy (Cantor Fitzgerald): akcja niedowartościowana, cel 167$, duży backlog beat w Q2. Kurs +9.7%.
#gielda
źródło: image
Pobierz
makolem
via Wypiek- 1
@Rogalikznadzieniem NBIS jest już po największych wzrostach, a CRWV przed.

NimooZysku
via Wykop- 1
@makolem: spokojnie spokojnie. Jeszcze nie przed największymi.
- 0
Lubię kupować na górce.
#gielda
#gielda
źródło: Screenshot_20260617_202052_SaxoTrader~3
Pobierz@sqrvol Czyli dobrze myślę że przy 300 o--------ć
źródło: 1000008210
Pobierz- 0
- Panie grubasie, stoopki jednak zostają, a ja już włączyłem wyleszczanie pod podniesienie.
- Ch*j zostaw tak.
#gielda
- Ch*j zostaw tak.
#gielda
- 0
#gielda golebi fed i wracamy do pompy
#gielda ale buja tą łajbą
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 2
#gielda st00pki zostawione, giełda czerwona, jak dobrze trzymać pieniądze w skarpecie
@perfumowyswir: że stopy utrzymane to było wiadome, problemem jest prognoza dlugoterminowa wyższa niż ostatnio
#gielda i co, podpisali w końcu ten pokój z Iranem czy dalej Iran o niczym nie wie?
@PodniebnyMurzyn: Zależy czy wymyślili już co będzie w następnym odcinku Teatru dla Gojów
@PodniebnyMurzyn: miałem refinansowac kredyt z zeszłego roku to przez tego pomarańczowego s--------a nie ma to sensu (╯°□°)╯︵ ┻━┻
- 5
#gielda #smiesznekreski
Na obrazku wykres BMW.
Czy będzie tak jak w książkach do AT czy nie będzie - przekonamy się najwcześniej za rok albo i dłużej, bo to świeczki na interwale miesięcznym.
Na obrazku wykres BMW.
Czy będzie tak jak w książkach do AT czy nie będzie - przekonamy się najwcześniej za rok albo i dłużej, bo to świeczki na interwale miesięcznym.
źródło: obraz
Pobierz- 2
albo idziemy do nowego boxa albo się utrzymamy na wsparciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vateusz23: Papier jest w bessie, więc pod wsparciem się tylko potwierdzi coraz niższe następstwo dołków i szczytów.
- 3
#gielda
Stopy utrzymane, a Trumpowy pomazaniec zaprasza na swój pierwszy presser już za 30 min.
Stopy utrzymane, a Trumpowy pomazaniec zaprasza na swój pierwszy presser już za 30 min.

- 0
Isover #gielda

















